…..přišlo mejlíkem s prosbou o zveřejnění. Redakce upozorňuje, že tímto neomlouváme zločinné konání Andreje Babiše a celé české vlády….

00:05


Ano, je to  bohužel pravda! V našem domě v Kolíně, Čechových Sadech, jsme měli ve 48 schránkách lístek s oznámením, abychom se připojili svým podpisem.,

Sbírají „milion podpisů k níže popsané protistátní reakci“. V. H.

Pošlete známým, ať ví, až je budou tahat do ulic!! Tady nejde o Babiše !

Z vývoje posledních 48 hodin je zřejmé, že lidé z ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN, Pirátů – a to ve spolupráci s cizími mocnostmi, představovanými zejména pracovníky americké ambasády – skutečně hodlají vyvolat státní převrat, čímž jsou myšleny zejména jejich výzvy k projevům občanské neposlušnosti v ulicích našich měst. Musejí riskovat, protože jim JDE O VŠECHNO. Ztrácejí ; funkce , prebendy, dotace, vliv a moc. Jejich poslední baštou jsou televize a rozhlas. A právě tam musí vést zdrcující úder parlamentu poté, až bude tato krize překonána.

[wp_ad_camp_2]Připomeňme si, že svržení legitimní vlády (přičemž je úplně jedno, co si kdo myslí o Babišovi) a navíc organizovaně, ve zločinném spolčení a na základě pokynů cizí mocnosti, je vlastizradou prvního řádu. Vyvolají–li v ulicích násilnosti, bude to znamenat jejich nevyhnutelný politický konec. Konec, ke kterému by došlo tak jako tak, ale později.

Tato nebezpečná situace je jednoznačně maturitou pro SPD. Pokud vládu nepodrží, může v příštích volbách rovnou zapomenout na lepší výsledek. Nyní nejde o Babiše jako takového, ale o ZÍSKÁNÍ  ČASU PRO ČESKOU REPUBLIKU. Jde o odmítnutí Marakéše, schválení dostavby Rosatomem, postavení ČT a ČRo do latě a odsunutí některých opatření tlačených z Bruselu vedoucích k blízkému přijetí Eura.

Kdybychom žili v normální zemi, která chrání státnost a skutečnou demokracii, a ve které správně a bezchybně fungují bezpečnostní orgány, v tuto chvíli by v sekretariátech zmíněných vlastizrádných stran a na jiných místech republiky již byli zajišťování pučisté, cizí agenti a diverzanti a dopravováni do CPZ.

Neberu redakci její názor, ale IMHO bez Babiše nebude nic a zároveň bude vše, co si jen “můžeme” přát. Istanbulský protokol, Marakéšská smlouva, sirotci a další připrchlíci v
neomezeném počtu, rozklad V4… A to je, oč tu IMHO běží.

[wp_ad_camp_2]Především Slonkovou považuji za krajně nedůvěryhodnou už od té aféry s jejím údajným vražděním pomocí podivného „Citrona“ a posléze jejího volného přístupu do vyšetřovacího spisu Ratha a jiným podobným privilegiím. Vůbec celá ta parta kolem Seznam. Zprávy se mi jeví jako cíleně vedená a řízená hlásná trouba. Jen nedokážeme určit, zda je řízena státními
strukturami nebo vlivovými skupinami. Nicméně v pořadu o Babišově synovi, vidím u Slonkové a Kubíka problém v porušování rezoluce Valného shromáždění číslo 46/119, které
hovoří o zásadách ochrany duševně nemocných. Kdyby byl čas na analyzu, již by se to zjistit dalo. Ale škoda času, to je již věc generace za námi.

V ulicích uvidíme 1% populace, ale média z toho vytvoří ( a pak kdo vytváří fakenews) národní většinu. Poděkovat můžeme naší ,,vyvážené ČT a rozhlasu“, kteří z našich veřejnoprávních poplatků tuto propagandu podporují !
POZOR ! Ne všichni lidé tomu věří, to se hluboce mýlíte. Tak dementní národ ještě nejsme ! Kéž je to pravda!
Myslím, že nastala doba ukázat kavárně, kdo a co představuje Český národ !

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.