…..byl nadpis na jednom níže uvedeném webu. Dle mého názoru, jestli jsou obrázky pravé, tak nic hrůzostrašného to není. Je to přirozená věc kdy se mimozemské dopravní prostředky mohou nabíjet energií z blesků a na noční obloze nejsou vidět….

08:54

tm komentuje: Vzhledm k tomu, že dopravní prostředky jiných civilizací používají remjety a scremjety, popřípadě vodu, tak možná ani zmiňovanou energii blesků nepotřebují. V jednom kubickém centimetru vody je tolik energie, dle Maurice Allais-francouzského vědce, že s ní můžete vařit veškerou vodu všech moří na planetě Zemi po dobu 54 minut. Zajímavé číslo. Posuďte sami….

Stoupenci konspiračních teorií tvrdí, že se jim podařilo na video zachytit mimozemskou loď, která se pokoušela ukrýt za výboji blesků. Na záběrech můžeme vidět, jak se na obloze vznáší objekt trojúhelníkového tvaru, který je však viditelný pouze při záblesku. O události informoval deník The Sun.

[wp_ad_camp_2]

Video bylo zveřejněno na kanálu UFO Today. Jeho autoři tvrdí, že mimozemšťané tímto způsobem získávají energii pro svou loď. Zároveň ale neexistují žádné důkazy o tom, že je daný videozáznam důvěryhodný.

Někteří uživatelé si ale myslí, že neznámý objekt může být jen optickým klamem, který vzniká kvůli mrakům. Jiní se zase domnívají, že se jedná o americké špionážní letadlo TR-3B.

Zdroj:(1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.