…..někdy mi to přijde už trapné, neustále odpovídat na dotazy jestli to bylo myšleno vážně, nebo jestli  je to skutečná pravda….

00:27

Dotazy v komentářích, jaký mám matroš nebo co chlastám, jsou právě řečeny lidmi, kteří ho používají. A naprosto od věci. Takové čtenáře tadesco nepotřebuje. Bylo by dobré si uvědomit, že skuteční padlí andělé, kterých je šest, se snaží vtělovat do lidí na planetě Zemi a nabízet právě vstupenky do pekla za upsání se krví. Před nedávnem zde bylo rozebrané video od jedné hudební skupiny, kde vše bylo názorně ukázáno. Kdo přijme nabídku, má skutečně na co si vzpomene.

 

[wp_ad_camp_1]

JAK NEUSTÁLE TVRDÍM: KE KONCI ČASŮ, MUSEJÍ LIDEM ŘÍCI PRAVDU. A my jsme na konci časů a právě jsme všichni u toho. Odehrávají se neuvěřitelné události a lidé nechápou. Vše začalo, jak zpívá i Jožo Ráž v jedné ze svých skladeb: „VIDÍM ZLÉ ZNAMENÍ HORE NA OBLOHE“.

Od posunu měsíce kdy vypadá jako vana, čili leží. Vždy byl u nás na severní polokouli v našich končinách v podobě C nebo D (couvá nebo dorůstá). Ohromné spirály na nebi, padající „METEORITY“ sestřelené létající koráby jiných civilizací a mnoho jiného.

Podívejte se dobře na film, pouvažujte a zamyslete se prosím co je zde řečeno. Budou Vám vstávat „vlasy na hlavě“…..

 

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.