…..doposud se většina lidstva neprobudila. Existují mezi námi jedinci, kteří sice „probuzení jsou,“ ale málokdo se s nimi setkal. A když se setkal, nevěděl vlastně s kým se setkal. Nedají to o sobě vědět. Možná jenom náznaky. To stejné platí o 144.000 světelných bytostech, které se mezi námi nacházejí….

05:55

Takže prosím klid, celá hra se chýlí ke konci. Možná to mnozí z Vás už cítí a cítí to až v morku kostí….

Celá situace je velice složitá, ale budu se Vám ji Vážení čtenáři tadesco.org (popřípadě jestli převezme aluška.org) snažit jednoduše vysvětlit. Vysvětlení rozeberu v 5 nebo 4 článcích, popřemýšlím, jestli by tři stačily, ale psané bude velice náročné na přemýšlení.

 

[wp_ad_camp_2]

Proto Vás veškeré čtenáře prosím a žádám, abyste při čtení přemýšleli, a když Vám není vše jasné, vrátili se zpět a znova četli. Děkuji….

Takže začínáme…..

Podíváme-li se do jakéhokoliv sféry na planetě Zemi, třeba do odvětví průmyslu, obchodu, vědy, školství, výchovy dětí ve školkách a jeslích, jednoduše řečeno kamkoliv, zjistíme, že vše v dnešní době je naprosto nelogické a zároveň postaveno na hlavu. Otočeno o 180° dnes bez povšimnutí a bez studu. Dokonce prosazováno lidmi, od kterých bychom něco takového nečekali. Shrneme vše jednou větou: PRAVDA JE LEŽ A LEŽ JE PRAVDA A LOGIKU DNES V NIČEM NENAJDETE!!!!! To by na úvod stačilo. Určitě jste zatím vše pochopili.

Jen krátké vysvětlení. Vše se nyní otáčí proti konstruktivní síle vesmíru a lidem. Počítače dostaly autonomii, nezávislost na lidech. Je jim naprogramováno, že jsou dokonalejší než lidé a rozhodování důležitých a kritických situací mají řešit primárně místo lidí. „Program jim říká: „LIDÉ JSOU BLBCI a podřadní“, proto primární rozhodnutí přebírají naprogramované, chytré systémy počítačů (UI). Výsledkem jsou katastrofy. Stačí se podívat na kauzu Boeing 737 MAX, s autonomií počítačového systému a ukradenou technologií odhmotnění letadla.  Výsledek byl střemhlavý let s naprostou destrukcí letadla a všech cestujících a to hned u dvou letadel. UI převzala nad lidmi moc. Naštěstí zatím jenom v omezené sekvenci, která stála mnoho lidských životů. (no i když je to jinak, na konci všech článků pochopíte)

Politici jdou proti svému národu (a to ve všech směrech) a vyzvedávají jiné entity na výsluní. Ve většině části světa.

Výchova dětí proti přirozenosti přírody a zavádějící systém dvou otců či dvou matek. Zajímavé…..

Povolení pedofilie ve všech směrech a dokonce podpora světovými organizacemi…..

 

[wp_ad_camp_2]

Lidé likvidují vědomě sami sebe a to bez přemýšlení. Farmacie s očkovacím průmyslem a spol…..

Pokračování a vyjmenování všeho by zaplnilo knihu o více než „miliónu“ stránek. Zbytek si prosím můžete domyslet sami.

Skoro všichni myslící lidé si říkají, že: „svět se zbláznil.“ Stojí vzhůru nohama. Nechápou, jak je něco takového možné. Vše se příčí zdravému rozumu.

Prosím uvědomte si, že VŠEMU NA PLANETĚ ZEMI JE ÚPLNĚ JINAK. ALE ÚPLNĚ JINAK NEŽ MŮŽETE DOMYSLET.

Nyní si vše vysvětlíme. Budeme se snažit vše stručně vysvětlit.

Proto Vás vážení čtenáři tadesco.org na začátku žádám o prostudování celého článku, který jsem napsal před téměř deseti lety. Asi tušíte, o který se jedná. Zde je vše lidem řečeno, ale málokdo pochopil, co ve skutečnosti skrývá. Ano je to článek: Mé setkání s indigovou dívenkou. Zde leží celá pravda o lidstvu a systému, kde se lidstvo nachází. Ano, ke konci časů museli lidem říci pravdu.

 

[wp_ad_camp_2]

Prosím pozorně přečtěte a prostudujte dopodrobna. Je to v podstatě úvodní článek pro Vás, pro správné pochopení, co je na planetě Zemi ve hře a v jaké hře se lidstvo nachází. Určitě mnozí z Vás budou ohromeni.

V dalším článku vysvětlíme potřebné k pochopení následujících dat.

Napsal tm

Zde najdete díl 2:

Mnozí nechápou složitou hru na planetě Zemi. Ani se nedivím….. Díl 2.

.

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.