…..pro správné pochopení veškerých souvislostí a všeho, co je nutné vysvětlit, je nutné začít zcela od začátku….

05:55

Nastíníme si potřebné momenty a sekce v pobytu člověka v „HOTELU ZEMĚ.“ Pro správné pochopení psaného je nutné poukázat na důležitá fakta.

Dítě, které ještě dnes neexistuje, se v budoucnu narodí. Tak jak jste to všichni v minulosti prožili. Všechno se začíná odehrávat vstoupením energetického kódu, někdy v třetím měsíci těhotenství, do vyvíjejícího se plodu v matčině břiše. Říká se: duše vstoupila do těla nové lidské bytosti, která se na planetě Zemi  (v hotelu Země) narodí….

Tím pro každého jedince vše začíná. Vstoupením „duše“ do těla. Každý správně vyvinutý jedinec má dvě mozkové hemisféry. Lidstvo je nazývá pravá hemisféra a levá hemisféra. Pravá hemisféra je intuitivní a levá hemisféra je logická. Po narození začíná u každého jedince skutečný ,,boj“ v rozhodování mezi pravou a levou. Intuice Vám kolikrát říká něco zcela jiného, než logika. Většinou u mnoha lidí vyhraje právě ta levá, o které neustále tvrdím, že patří do koše. Ta pravá, je právě ta ,,pravá“ pro každou lidskou bytost.

Každý jedinec se rodí do systému, který byl v „hotelu Země“ vytvořen. Nyní ponecháme stranou, jestli správný nebo nesprávný, korektní či nekorektní. Momentálně na tom nezáleží.

[wp_ad_camp_2]

Ihned po porodu začíná na bezbranné dítě útočit Matrix děsivou sílou. Sílou, která má zablokovat dítěti mozek a hlavně šišinku mozkovou a jeho intuici. Jedná se o údajné očkování pro „ochranu dětí.“ Výsměch a naprostá lež. Všemu je jinak.

Dítě, které se původně narodilo jako naprostý král a suverén, je naučeno rodiči, že je úplně blbé, nesamostatné, nemůže a neumí rozhodovat a všechno je rozhodováno za něj. Když projeví svou nelibost a začne se přít nebo plakat, je potrestáno, zbito, nebo je mu vysvětleno, že je špatné a že jeho chování není žádoucí, ani v pořádku. Takto dítě pochopí, že na tomto světě není místo pro jeho potřeby, pocity, emoce, touhy. Že zde není prostor pro svobodné vyjádření a ztrácí sebedůvěru, protože rodiče a nadřízení ví „všechno lépe“ a dívají se na něj jako na poločlověka. Mluví s ním jako s méněcenným jedincem. „Je to přece jenom hloupé děcko co nic nechápe, nic neumí a nevytváří žádnou hodnotu, tak proč bychom s ním měli jednat v úctě?“

[wp_ad_camp_2]

Je to základní přípravný stupeň pro další debilizaci malého člověka, protože, aby přijmul kompletní program od matrixu, musí nejdříve vnitřně popřít sám sebe. Pochopit, že je nehodný, méněcenný, hloupý a zbytečný. Ale ještě že tu máme systém, díky kterému má každý šanci se „zadarmo“ vzdělat, získat maturitu a někým se stát! Ještě, že máme systém, který nám řekne, kým máme být, čemu máme věřit, a co máme dělat se svým životem.

Po několika letech, kdy dítě žije  v relativním bezpečí v rodinném kruhu, nastupuje další útok na malou bytost a to je údajný „VZDĚLÁVACÍ PROCES.“ Vzdělávacím procesem uvěznili i Vaše mozky. Může být jenom základní, ten povinný. Většina jedinců, která nebyla okradena očkováním o „potenciál mozku“ se zapojí do systému  dalšího „vzdělávání.“ Je nutné „chytnout“ myslící mozky a vymýt jim správný směr úvah, jejich myšlení dát na „správnou úroveň.“

[wp_ad_camp_2]

Řeknou vám, že už nemusíte nic nového vymýšlet a nad hotovými poučkami přemýšlet, protože je za vás už dávno předtím vymysleli jiní lidé, kteří tomu prý rozumí mnohem víc než vy, a byla by to ztráta času a zbytečná snaha. Mnoho lidí pak považuje samostatné myšlení za zbytečné, nebo ho dokonce ani není schopno a musí se chodit pořád někoho ptát co mají dělat, protože mají ze školy tak vymydlený mozek, že už si neumí sami poradit ani v základních věcech. Převzetí odpovědnosti za svůj život a za své zdraví se mnozí doslova děsí a snaží se to vždycky hodit na nějakou autoritu nad nimi, co by tomu měla rozumět lépe, než oni. Tak jako tomu byli naučeni ve škole. K velikému prospěchu farmacie, náboženství a jiných sekt, kteří z nich tak vysají energii, čas, zdraví i peníze. Protože tohle přesně po Vás chtěli. Abyste byli poslušné ovce. V kostele vám to říkají jasně, jste označováni za OVEČKY.

Ve škole vás v dobré víře učí, že abyste někým byli a obstáli v systému, musíte mít minimálně maturitu a musíte chodit do práce a mít peníze. Takto se docílí toho, že výsledný „produkt“ systému, který vyjde ze škol, nejsou kreativní svobodní lidé, ale pracovní otroci (též označováni jako pracovní síla) a dříči, kteří se budou všichni chovat stejně. Obětují všechen svůj čas a energii na vydělávání papírků. Jdou do práce, mají děti – nové otroky do systému – a nebudou mít už žádný čas na hledání důvodů, kvůli kterým se sem původně narodili. Jejich svět jsou povinnosti, starosti a čísla. Tehdy nad nimi Matrix zvítězil.

Takto vznikají jedinci, kteří pro systém nejsou nebezpeční, ale sami sebou ho vytvářejí. Bytost je vržena do otroctví a přetvořena na správnou osobu pro systém. Jejich mozky byly totálně zničeny, uvězněny v programu.

Ptáte se nyní, proč je tomu tak? A proč se to tak vytvořilo? Odpověď je jednoduchá: Abyste nemohli z tohoto otroctví uniknout. Možná jste si také poslední dobou či za poslední roky všimli, že systém přitvrdil a začíná čím dál tím více zotročovat lidi penězi a hlavně nesmyslnými produkty, které k životu vůbec nepotřebují. Stále nejnovější mobily a televize. Ty jsou výborné nejen na dokonalé vymytí mozku, ale lidem hlavně MUSEJÍ UKRÁST TAKÉ ČAS. Dnes už neustále opakujícími se re-klamami s podprahovými daty, které na Vás chrlí veškerá média, o nutnosti si pořídit to či ono. Nutí Vás lišácky do půjček tím, že když si koupíte produkt na splátky, je levnější, než když ho koupíte za hotové. Takových nástrah je nespočetně.

[wp_ad_camp_2]

Bylo by dobré nyní pochopit psané v souvislostech a hlavně si celý psaný text UVĚDOMIT.

Uvědomit si právě, jak Vás čtenáře tohoto článku, MATRIX vtáhl do jeho hry a neustále Vám nutí pro Vás nepříjemné a likvidační zá-kony a nařízení, příkazy a omezení. Ano nacházíme se na konečné. Proto ke konci časů tohoto systému, ve kterém dochází v geometrické řadě k probuzení nejenom jedinců, ale celých skupin, musí MATRIX zasahovat podlými praktikami s masivním nátlakem, a vy to vidíte kolem sebe.

Všímáte si lidí kolem sebe a pozorujete, že v poslední době se s nikým nemůžete normálně – dokonce ani na jednoduchých věcech – domluvit? Jakoby se lidskost a ochota z lidí vytrácela.

V dalším díle, který bude značně delší a složitější, se dozvíte mnohé podrobnosti, které Vám začnou do mozaiky zapadat.

Prosím Vás, kdo má skutečně zájem naprosto přesně pochopit co se na planetě Zemi či v „HOTELU ZEMĚ“ odehrává, podívejte se na film Správci osudu.

 

Další vynikající scény z filmu Matrix:

 

Určitě nějaký čtenář dá odkaz, kde se dá stáhnout. Děkuji za přečtení článku a uvědomění psaného…..

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.