…..že se schyluje k nějaké velké akci na planetě Zemi, všichni vědí a mnoho lidí tuší. Prosím věnujte tomuto tématu větší pozornost….

06:54

Internetová stránka Hartgeld.com dnes oplývá strašidelnými úvahami o nejbližších dnech, v úterý snad už banky v Německu a Rakousku neotevřou a proběhne restart peněžnictví…, snad také válečný konflikt mezi Severní Koreou a USA, útok jadernou náloží na New York, zničení skalního chrámu a mešity al aksá, což podnítí útok muslimů na nás, křesťany…..

https://hartgeld.com/revolutionen.html

Eichelburg se dotazuje svých skrytých zdrojů informací, zatím mně nedaly pokyn, abych utekl z Vídně…..

13.4.2017, 20.00 hodin: Es sind noch mehr Infos reingekommen. Es geht jetzt los, hebt das Geld von der Bank ab.WE Přišly ještě další informace. Teď to začíná, vyzvedněte si peníze z banky vše co dostanete. Walter Eichelburg.

13.4.2017: třináctý den v měsíci, 1+3+4+2+0+1+7=18=6+6+6

20.10 hodin: Die 3. unabhängige Informmation ist reingekommen, oder sollte mich wohl erreichen: kommende Woche sperren die Banken nicht mehr auf.WE.
Přišla 3. na těch dalších nezávislá informace, nebo měla ke mně asi dorazit: příští týden už banky neotevřou. Walter Eichelburg

Podle Eichelburga máme být už dávno všestranně připraveni, vyzvednout zbývající peníze z banky je to poslední, co doporučuje před tím, než doporučí útěk. Ale už asi předevčírem sdělil, že kdo má skyrté útočiště, tak aby se do něj měl odebral. Což už ale doporučil a sám udělal v minulosti několikrát.

tm dodává: jo člověk v nynějším politickém a občanském chaosu neví ani dne a hodiny, kdy všechno začne. Proto je dobré být připraven…..

Situace se zdá být nebezepečně vyhrocená. Co více dodat. Budu jenom rád, když nastíněné informace se nevyplní, jednou ale přijít musí, to je bez debaty…..

tm

 

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.