…..zajímavé události posledních dní se kupí, jedna za druhou a lidem se z toho všeho začíná motat hlava. Jak neustále opakujeme, ke konci časů musejí lidem říci pravdu….

16:54

A aby té pravdy ale zase na povrch nevyšlo až přespříliš, byl dle názoru odborníků, pedofilní miliardář, raději nalezen v cele mrtvý, kde údajně spáchal sebevraždu.

Jeffrey Epstein věděl až přespříliš mnoho a kryla ho celá minulá garnitura prezidentů a zločinců ve vládě USA.

Nechtěli ho z vězení pustit na kauci, protože měl po celém světě mnoho nemovitostí a vlastnil soukromé letadlo Gulstream G550. Soud měl začít příští rok v červenci a do té doby se měl zdržovat pouze v cele. Hrozilo mu až 45 let vězení.

 

Prováděl obchod s nezletilými dívkami a prodával je za určitými účely. Psali jsme před několika týdny o jeho ostrově, kam létali i prezidenti nejen USA za sexuálními orgiemi, které tam Jeffrey Epstein pro všechny chtivé organizoval.

A protože toho věděl až přespříliš mnoho a pro minulé prezidenty byl velmi nebezpečným článkem v řetězu, proto byl raději odstraněn. No ano, byla to „sebevražda“ samozřejmě…..

Mimochodem, pracoval také pro Deep state a pro CIA. Takoví lidé, když se ke konci časů dostanou do nepravých rukou, musejí být zasebevražděni….

Toš tak a nijak jinak…..

Část článku s důkazy si můžete přečíst i s překladačem zde:

https://www.welt.de/vermischtes/article198293169/Jeffrey-Epstein-US-Milliardaer-tot-in-Gefaengniszelle-aufgefunden.html

 

Dodatek 17:00

Státní zástupce v New Yorku vlastní přes milion spisů a důkazů o osobách, které využili sexuální nabídky Jeffrey Epsteina a jeho společnosti na zneužívání malých dětí a dívek a obchodu s nimi. Také se do celé akce zamotal anglický prinz Prinz Andrew:

https://www.t-online.de/unterhaltung/stars/royals/id_86245198/prinz-andrew-akten-zum-missbrauchsfall-epstein-belasten-auch-den-royal.html

A zde jsou další dokumenty o známých lidech, které využili Jeffrey Epsteina nabídky:

https://mannikosblog.blogspot.com/2019/08/frisch-veroffentlichte-gerichtsakten.html

Co k tomu dodat, tobogán se rozjíždí ve velkém…..

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.