…..zajímavé události posledních dní se kupí, jedna za druhou a lidem se z toho všeho začíná motat hlava. Jak neustále opakujeme, ke konci časů musejí lidem říci pravdu….

16:54

A aby té pravdy ale zase na povrch nevyšlo až přespříliš, byl dle názoru odborníků, pedofilní miliardář, raději nalezen v cele mrtvý, kde údajně spáchal sebevraždu.

Jeffrey Epstein věděl až přespříliš mnoho a kryla ho celá minulá garnitura prezidentů a zločinců ve vládě USA.

Nechtěli ho z vězení pustit na kauci, protože měl po celém světě mnoho nemovitostí a vlastnil soukromé letadlo Gulstream G550. Soud měl začít příští rok v červenci a do té doby se měl zdržovat pouze v cele. Hrozilo mu až 45 let vězení.

 

Prováděl obchod s nezletilými dívkami a prodával je za určitými účely. Psali jsme před několika týdny o jeho ostrově, kam létali i prezidenti nejen USA za sexuálními orgiemi, které tam Jeffrey Epstein pro všechny chtivé organizoval.

A protože toho věděl až přespříliš mnoho a pro minulé prezidenty byl velmi nebezpečným článkem v řetězu, proto byl raději odstraněn. No ano, byla to „sebevražda“ samozřejmě…..

Mimochodem, pracoval také pro Deep state a pro CIA. Takoví lidé, když se ke konci časů dostanou do nepravých rukou, musejí být zasebevražděni….

Toš tak a nijak jinak…..

Část článku s důkazy si můžete přečíst i s překladačem zde:

https://www.welt.de/vermischtes/article198293169/Jeffrey-Epstein-US-Milliardaer-tot-in-Gefaengniszelle-aufgefunden.html

 

Dodatek 17:00

Státní zástupce v New Yorku vlastní přes milion spisů a důkazů o osobách, které využili sexuální nabídky Jeffrey Epsteina a jeho společnosti na zneužívání malých dětí a dívek a obchodu s nimi. Také se do celé akce zamotal anglický prinz Prinz Andrew:

https://www.t-online.de/unterhaltung/stars/royals/id_86245198/prinz-andrew-akten-zum-missbrauchsfall-epstein-belasten-auch-den-royal.html

A zde jsou další dokumenty o známých lidech, které využili Jeffrey Epsteina nabídky:

https://mannikosblog.blogspot.com/2019/08/frisch-veroffentlichte-gerichtsakten.html

Co k tomu dodat, tobogán se rozjíždí ve velkém…..

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.