…..jsem zvědav, jestli bude policie konat a jak se k tomu postaví naši soudci….

21:27

Když budeme ironičtí a dle evropských norem: Možná výmluvou, že trpěli depresivními stavy, tak jak to dělají v Německu a Rakousku u soudu. Nakonec propustí zločince z vězení a bude obžalován pobodaný chlapec, že se nepřiměřeně bránil a někomu vyrazil pěstí zub…..

[wp_ad_camp_2]

 

V centru hanácké metropole v noci na neděli skupina cizinců přepadla a brutálně pobodala  sedmnáctiletého českého chlapce. 

Podle dobře informovaného zdroje se měl mladý chlapec vracet v noci domů přes Smetanovy sady. Cestu mu ale na hlavní aleji zastoupila skupina cizinců mluvících exotickým jazykem. Následně hoch inkasoval osm bodných a bodnořezných ran.

„Mohu potvrdit, že v noci ze soboty na neděli došlo ve Smetanových sadech v Olomouci k závažné události. Vzhledem k vážnosti situace a s ohledem na vyšetřování nemůžeme v tuto chvíli poskytnout bližší informace,“ sdělila policejní mluvčí Marie Šafářová.

Mladík měl velké štěstí, že se mu ještě podařilo zavolat záchranku, která byla na místě velmi rychle.

Hoch skončil nakonec v péči lékařů dětské kliniky olomoucké fakultní nemocnice. Její mluvčí Adam Fritscher sdělil: „Jeho stav je stabilizovaný a v tuto chvíli je mimo ohrožení života.“

Tak nevím, začínáme se multikulturně obohacovat zase o něco více?

tm dodává: doporučuji každému přečíst komenty dole pod článkem u zdroje. Otřesné co se chlapci přihodilo. Děkuji tímto Sychovi za upozornění, ve spěchu jsem zapomněl větu dopsat.

Zdroj: (1)

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.