…..no výborně, skvělé, tak vrahy necháme bez potrestání pobíhat mezi námi a slušné lidi budeme zavírat. To přece nemůže být skutečnost!!!!! Nebo že by ZUZANKA PUČATOVÁ dostala nějaké příkazy????

07:54

 

Slovenská policie

Muž, který na konci května útočil nožem v centru Bratislavy a byl během incidentu postřelen policií, může skončit bez trestu. Údajně během útoku nebyl při smyslech.

K incidentu došlo na jedné z bratislavských ulic v centru města. Policie se snažila útočníka zpacifikovat. Muž byl policií postřelen poté, co křičel, že je zabije, prohlásila tehdy jedna z očitých svědkyň.

„V uvedeném případě bylo vyšetřování dne 20. června ukončeno návrhem na zastavení trestního stíhání ve smyslu paragrafu 215 odstavce 1 písmene e Trestního zákona. Vyšetřovatel současně navrhl nařízení výkonu ochranného léčení ve smyslu paragrafu 445 odstavce 1 a odstavce 2 Trestního zákona,“ prohlásila tisková mluvčí policie Veronika Samková.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Podle těchto částí Trestního zákona státní zástupce zastaví vyšetřování, pokud obviněný nebyl během činu příčetný ve smyslu trestní odpovědnosti.Případem, který se odehrál v bratislavské Obchodní ulici, se hned ten den začala zaobírat inspekce slovenského ministerstva vnitra.

„Celý zákrok prověřuje inspekce Ministerstva vnitra Slovenské republiky. Musím říci, že na Obchodní ulici jsme již dlouho drželi zdvojené hlídky, hlavně v období víkendů,“ prohlásila po případu slovenská ministryně vnitra Denisa Saková.

Během zásahu proti útočníkovi byla zraněna i jedna další osoba, které byla následně poskytnuta lékařská péče.

Incident, který skončil střelbou, začal ve Štefaničové ulici v Bratislavě. Útočník se pokusil proniknout do budovy slovenského ministerstva financí, kde pobodal příslušníka finanční správy. Policie ho následně dostihla v Obchodní ulici, kde nereagoval na výzvy policie. Příslušníci policie proto proti útočníkovi použili služební zbraň.

Zdroj(1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.