Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 08.07.2019

Minulý týden došlo k velkému vítězství lidstva, když chazarská mafie přišla o všechny tři střediska západní moci – Washington D.C., Londýn a Řím, uvedly zdroje Pentagonu a další zdroje. Každé z těchto hlavních měst má obelisk, který symbolizuje vojenskou, finanční a náboženskou moc.

„Trump vyhlásil dne 4. července nezávislost Ameriky na Deep state, když se ruský prezident Vladimír Putin setkal s papežem, a Boris Johnson se stane premiérem Spojeného království, kde se odehraje Brexit bez dohody. Bílé klobouky tím získaly kontrolu nad třemi obelisky globální moci,“ shrnuly situaci zdroje Pentagonu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

To znamená, že nevyhlášená občanská válka na Západě je z velké části u konce. Sjednocený Západ bude nyní jednat se zbytkem světa, zejména s Asií, o tom, jak zlepšit způsob správy naší planety. Samozřejmě, že to bude nějakou dobu trvat, takže neočekávejte žádné náhlé, dramatické oznámení, varují zdroje.

Bitva, která vedla k tomuto vítězství ve skryté západní občanské válce, byla ve zprávách vidět ve formě různých zdánlivě nesouvisejících zpravodajských událostí. Jednalo se o potopení ruské ponorky, zemětřesení na americké námořní základně, zatčení pedofilního vyděrače Jeffreyho Epsteina a mnoho dalších.

Začněme s ruskou ponorkou. Čtrnáct ruských vyšších námořních důstojníků, včetně sedmi admirálů, bylo minulý týden zabito na palubě nejtajnější ruské ponorky, podle zpráv z oficiálních ruských vládních zdrojů.

Podle ruských a amerických armádních zdrojů není hlášeno, že by napadení ponorky byla pomsta za potopení izraelské ponorky v Perském zálivu. Dřívější zprávy byly na webu Debka, napojeného na Mossad, smazány a snažily se vinit z potopení ruské ponorky Američany, v dalším zřejmém izraelském pokusu o zahájení III. světové války.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zdroje Pentagonu říkají: „Speciální jaderná ruská ponorka Lošarik mohla být usmažena řízenou energetickou zbraní (Direct Energy Weapon), která však nedokázala rozpoutat WW3, a její kabalističtí zosnovači mohli sklízet okamžitou karmu (odplatu) nikoliv s jedním, ale se dvěma otřesy na námořní základně u China Lake v Kalifornii. Seizmografy z Kalifornie ukazují jasné známky otřesů, jako následek výbuchů a nikoliv přirozené síly. Můžete vidět na videu, přepněte prosím na minutu 2:28.

 

Ruská ponorka kontrolovala ruskou podmořskou jadernou bezpilotní sondu a důstojníci zemřeli, aby zabránili jejímu spuštění, říkají ruské zdroje. To je důvod, proč rodinám mrtvých ruských vojáků bylo řečeno, že jejich příbuzní odvrátili „planetární katastrofu.“

Základna Kabaly, která byla napadena, byla součástí hlavního komplexu nacistické základny z doby akce označené jako Paperclip, v notoricky známé oblasti 51, říkají zdroje Pentagonu.

V této souvislosti je zajímavé, že nacista Jeb Bush uveřejnil následující Tweet, jen několik hodin před tím, než Trump oznámil vítězství nad Deep State:

„Je faktem americké historie, že tři z pěti zakladatelů otců zemřeli na výročí Dne nezávislosti. Ale byla to jen náhoda?“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Bush byl nepochybně naštvaný a vyděšený, protože jeho rodiče – Barbara a Herbert Walker Bush – byli popraveni a jeho bratr George Bush Jr. Zatčen. Dá se předpokládat, že i Jeb byl zatčen po tomto zrádném Tweetu.

Pohled na malou černou knihu pedofila Epsteina, agenta Mossadu, odhaluje, mimo jiné, následující jména: Tony Blair, Richard Branson, Edgar Bronfman, Bill Clinton, Prince Pierre d’Arrenberg, Steve Forbes, Dustin Hoffman, Mick Jagger, Michael Jackson, senátor Edward Kennedy , Henry Kissinger, Rupert Murdoch, Jessica a Hannah Rothschild (anglická větev) a Evelyn a Edward de Rothschild (francouzská větev), saudský princ Salman, Larry Summers a Ivanka Trump.

Být v Epsteinově černé knize samo o sobě není zločin, je ale známkou toho, že lidé v knize byli sexuálně sváděni neplnoletými a následně filmováni a vydíráni, pokud podlehli tomuto pokušení. Donald Trump byl také návštěvníkem pedo-ostrova, a pravděpodobně čas ukáže, jestli se ubránil pokušení nebo ne.

Vzhledem k tomu, že Trumpův vyšetřovatel Robert Mueller měl blízko k Epsteinovi, a protože dcera ředitele FBI Jamese Comeyho je součástí týmu, který zatkl Epsteina, můžeme si být jisti, že Trumpova účast (pokud vůbec nějaká) nebude bez povšimnutí.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Spad ze zatčení Epsteina bude pravděpodobně nějakou dobu pokračovat. Avšak skutečnost, že byl zatčen a 2.000 stran informací týkajících se jeho předchozího zatčení a odsouzení, bylo zveřejněno, se pod koberec nezamete. Je to tedy velké vítězství proti Kabale.

Navzdory vítězství na Západě není boj o planetu jako celek zdaleka u konce. Vypadá to, že Chazaři aktivují své íránské spící buňky, aby rozpoutali třetí světovou válku. Pamatujte si, že Marc Rich ze společnosti Glencore Commodities (omilostněn Billem Clintonem) platil jak íránským, tak izraelským vládním činitelům ze zisků „bombového Íránu“ díky manipulacím s ropnými futures obchody po desetiletí.

To, co tento skandál odhalil, je, že na nejvyšší úrovni íránské vlády je chazarská mafiánská pátá kolona. To je pravděpodobně důvod, proč někteří íránští vládní představitelé náhle začali hovořit o jaderné hrozbě současně s jejich chazarským protějškem Benjaminem Netanjahuem.

Německá chazarská frakce a jejich EUSSR se zřejmě budou snažit vyvolat problémy i na Ukrajině a v dalších částech východní Evropy. Minulý týden ukázali celému světu, že EU není demokratickou institucí tím, že ignorovala parlament EU a dosadili za předsedkyni Evropské komise německou ministryni obrany Ursulu von der Leven.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mezitím se Britové minulý týden rozhodli Evropanům připomenout, že stále mají technickou schopnost ovládnout Baltské a Středozemní moře. Poslali největší britskou námořní eskadru od dob První světové války k Baltskému moři spolu s loděmi sedmi spojeneckých národů.

Přibližně ve stejnou dobu se Britové zmocnili íránského tankeru plujícího Gibraltarským průlivem.

Británie už nemůže vládnout vlnám, ale zřejmě mohou ovládat východní Atlantik. Předpokládáme, že toto zadržení je spojeno s probíhajícími jednáními o Brexitu.

Americká armáda, na rozdíl od britského řinčení zbraní, začíná vytvářet s Ruskem spojenectví. Držení americké stíhačky F-35 Rusy zřejmě pomohlo uzavřít dohodu. Toto je křesťanská aliance, kterou již dlouho žádá Rusko. To je to, co bylo za setkáním papeže a Putina minulý týdnen, říkají zdroje Pentagonu.

To bude viditelné pro veřejnost v obchodech se zbraněmi. „Aby Trump ještě více otřásl vojensko-průmyslovým komplexem, nesmí sankcionovat Turecko, Indii a Čínu za nákup ruských protiletadlových raket S-400, a může následovat Egypt, Irák, Katar, Korea, Vietnam, Saúdská Arábie a Maroko,“ vysvětlují zdroje Pentagonu.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Bojkot skupiny G20 povede ke zrušení objednávky na 50 letadel 737 MAX ze strany Saudské Arábie do roku 2020, a to je velká rána pro Boeing,“ říkají zdroje. „Mnoho leteckých společností a pronajímatelů letadel, jako je Korean Air, Air Canada, Malaysia Airlines, Lion Air, Aeromexico, Flydubai, GOL, Virgin Australia, TUI, Singapore Airlines, Turkish Airlines, SpiceJet, GE, Mitsubishi (MUFG), Sumitomo (SMBC), Bank of China a Čínská rozvojová banka se mohou přidat,“ dodávají zdroje.

K dispozici bude také akce speciálních sil proti hlavním technologickým gigantům Google, Facebook a PayPal, slibují zdroje CIA a zednářské lóže P2. Toto, spolu s výše zmíněným útokem proti zařízení u China Lake v Kalifornii, je součástí probíhající ofenzívy proti kalifornské satanské Kabale.

V této souvislosti promluvil svědek satanské infiltrace do americké armády v Kalifornii. Mluví o plukovníkovi Michaelu A. Aquinovi, jehož jméno jsme často zmínili při zkoumání vazby mezi financováním a satanismem.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Když už mluvíme o satanistech, rádi bychom čtenářům sdělili, že naše internetové stránky benjaminfulford.net měly minulý týden problémy způsobené tím, že náš správce webu byl otráven PCP (Pentachlorofenol, pesticid) nebo andělským prachem v medu, který zaslali japonš gangsteři pracující pro Chazarskou mafii. PCP byl zjevně obsažen v krému na pleť, který mu byl podáván. Teď se zotavuje.

Není to poprvé, co se to stalo. Předtím byl zástupce Gnostických Illuminá „Alexander Romanov“ otráven PCP poté, co nás kontaktoval. V obou případech se najednou stali paranoidní a megalomanští. Oni začali vidět každodenní předměty, jako např. vybavení dětských hřišť, jako „Zemi zničující super zbraň“ nebo „mimozemské artefakty.“ Romanov se nakonec zotavil, ale mezitím byl nedobrovolně držen na psychiatrické léčebně.

Víme přesně, kdo to udělal a kdo dal k tomu rozkaz. Stezka vede do města Zug, ve Švýcarsku, přes známé agenty jako Leo Zagami, Rothschildův právník Michael Greenberg z CSIS, agent Michael Cottrell, jistí členové zločinecké rodiny Sumiyoshi, atd. Známe i další jména, ale z taktických důvodů je nyní nezveřejníme.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Chtěli bychom však tento report zakončit tento týden povzbudivější poznámkou a poukázat na některé dobré zprávy. Jedna z nich: byl spuštěn africký obchodní blok spojující 55 národů čítající 1,3 miliardy lidí.

Nakonec jsme byli povzbuzeni zprávou, která identifikuje rozlohu Číny a USA, jež není využívána pro zemědělství, a která by mohla být snadno zalesněna původními dřevinami a stromy. Zpráva vyzývá k výsadbě 1,2 bilionu stromů v těchto oblastech jako nejlevnější způsob zastavení ničení životního prostředí.

To se může zdát jako ohromné množství, ale tento dopisovatel osobně zasadil přes 300 000 stromů (zhruba 1.300 stromů denně za čtyři jarní výsadby v celkové délce 240 dnů). To znamená, že znovuzalesnění jedenácti procent světové půdy, bude trvat zhruba čtyřem milionům lidí méně než rok. Ukazuje, jak snadno bychom mohli vyřešit problémy planety, kdybychom měli kompetentní vedení.

Proto je tak důležité porazit kabalistické náboženské fanatiky, kteří se snaží rozpoutat třetí světovou válku. Proto musíme bojovat až do konečného vítězství.

 

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.