V době, kdy se v celé zemi zavádějí posilující dávky, které nebyly testovány na lidech, nová studie ukazuje, že očkování je mnohem nebezpečnější než samotný COVID-19. A CDC poskytlo nepravdivé informace o sledování nežádoucích účinků spojených s vakcínami.

Zatímco vládní úředníci a běžná média nabádají očkované, aby si aplikovali druhou takzvanou „bivalentní“ posilovací látku, která je údajně zaměřena na variantu Omicron, ukazuje se, že tato látka nebyla testována na lidech. A jediná studie na zvířatech, která byla provedena, zahrnovala osm myší.

„Nebylo to prokázáno v klinické studii, protože na klinickou studii nemáme čas, protože potřebujeme vakcínu dostat ven hned, jelikož máme takovou situaci na celém světě a určitě i ve Spojených státech, kdy máme 400 úmrtí denně a až 5 000 hospitalizací denně,“ vysvětlil v rozhovoru doktor Anthony Fauci z NIAID.

Ředitelka CDC Rochelle Walenskyová rovněž prohlásila, že je třeba urychlit zavádění posilujících injekcí, aby správně fungovaly. Zpoždění by mohlo způsobit, že by očkování „zastaralo“, protože by se vytvořily nové varianty, tvrdí Walenskyová.

Horší než virus

Nová studie vědců z Harvardu a Johnse Hopkinse, která je v současné době v předběžném tisku, ukazuje, že vakcíny proti COVID-19 byly až 98krát horší než samotný virus.

Studie kritizuje povinnost přeočkování amerických univerzitních studentů a v abstraktu uvádí: „Na základě údajů CDC a sponzorů o nežádoucích účincích jsme zjistili, že povinnost přeočkování může způsobit očekávanou škodu: na jednu hospitalizaci v důsledku vakcíny COVID-19 předpokládáme 18 až 98 závažných nežádoucích účinků, včetně 1,7 až 3 případy myokarditidy spojené s přeočkováním u mužů a 1 373 až 3 234 případů reaktogenity stupně ≥3 (reakce na podání očkování), která narušuje každodenní aktivity.“

Nepravdivé informace

Jak poprvé informoval deník Epoch Times, CDC poskytlo nepravdivé informace o sledování nežádoucích účinků vakcín. Walenskyová zároveň připouští, že existuje příčinná souvislost mezi mRNA vakcínami a myokarditidou (zánět srdečního svalu):

V dopise ředitelky CDC Rochelle Walenskyové senátorovi Ronu Johnsonovi z 2. září se uvádí, že „CDC důsledně provádí rozsáhlý sběr a analýzu dat s cílem odhalit potenciální nežádoucí účinky a bezpečnostní signály a tyto informace pak sděluje veřejnosti. Pracovníci VAERS například provedli vyhodnocení, které ukázalo, že existuje příčinná souvislost mezi trombózou se syndromem trombocytopenie a vakcínou proti COVID-19 společnosti Janssen a mezi myokarditidou a očkováním mRNA COVID-19.“

(VAERS je Systém hlášení nežádoucích účinků vakcín / The Vaccine Adverse Event Reporting System.)

Ve stejném dopise Walenskyová rovněž uvedla, že CDC v roce 2021 vůbec neanalyzovalo určité typy hlášení nežádoucích účinků, přestože dříve uvedlo, že s tímto sledováním začalo v únoru téhož roku.

Převzato: Hal Turner – Radio Show

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.