Zdravim na cesty,
Popis toho čo sa deje je asi takýto:

23:59


Francúzsko ma pri hlave nabitú pištol a prst na spúšti, čaka sa na prvý vystrel!
Ten môže a asi aj príde v sobotu.
Celkové prípravy na oboch stranách „barikád“ vo Francúzsku a hlavne v Paríži vrcholia!
Dejú sa veľmi divné veci. K vačším mestám sú dislokované vojenské nákladné autá do ktorých nikto nevidí čo, alebo kto je v nich?!
Obrnené vozidla Gendarmarie Nationale sa presúvajú do Paríža, čo a kto je vnútry nikto nevie!?
Policajný šéf dal vyhlásenie v akom prípade polícia a ozbrojené zložky zasiahnu voči demonštrantom! To, ako by dal návod provokatérom čo presne spraviť, aby polícia mohla zasiahnuť! Preto je to divné lebo polícia toto nikdy nevyhlasuje vopred, keďže vždy reaguje podľa situácie. V pohotovosti je skoro 70.000 tisíc policajtov po celom Francúzsku.
Dalsi a podivuhodná vec sa deje na socialných sietiach. Nikto nenahlasuje výzvy k agresívným krokom voči vláde s povzbudzovaním k ničeniu a zapalovaniu! Facebook, ktorý je inak veľmi rýchli už dva dni nič nemaže, ale ponecháva tieto výzvy na sietiach a ani vláda, ani polícia a ani tajné služby to neurgujú. Celé to zaváňa pokusom využiť žlté vesty a spravodlivý hnev francúzského ľudu na presadenie iných zámerov! Vyhlasenie staného práva je asi len minimum.

[wp_ad_camp_2]
V televízných a rozhlasových debatách sa stále častejšie spomína vyslanie armady a vyhlásenie výnimočného stavu. Dnes dokonca padlo aj uzatvorenie Francúzska v prípade nepokojov vo viacerých mestách, k čomu určit príde. Paríž nebude podľa najnovších správ osamotení. Násilné strety sa čakajú vo väčších mestách po celom Francúzsku.
Polícia sa sťažuje, že nemá dostatočné vybavenie na takéto strety. Policajti si veci kupujú za svoje pe niaze, aby sa aspoň nejako ochránili!
Všetci čakajú čo sa zajtra udeje a hlavne ako! Prezident sa neobjavuje nikde s vyhláseniami posiela len svojich ministrov. Možno prednesie len jeden príhovor, keď zmení Francúzsko na policajný štát, ako zámienka budú slúžiť najatý provokatéry v uliaciach francúzských miest. Svoje schopnosti už predviedli po minulé víkendy.

S želaním pekného víkednu

Erik Steiner

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.