Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Nastal čas, aby Kanada provedla účelový odkup fondů zbankrotované vlády Korporace USA

01/05/2017

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Navzdory ustavičným tvrzením, že se nic nestalo se ukázalo, že vedení korporátní US vlády se sídlem ve Washingtonu D.C., registrované v Portoriku, minulý týden skutečně zbankrotovalo. Bankrot Portorika se odlišuje od bankrotu například Detroitu, protože Portoriko je dceřinou společností, která zcela patří firmě ve Washingtonu D.C., proto musí také mateřská společnost snášet tento pád v plném rozsahu. Z tohoto důvodu také čínský ministr financí minulý týden na základě „nouzové finanční situace“ náhle odřekl setkání se svým japonským a jihokorejským kolegou.

http://www.reuters.com/article/us-adb-asia-trilateral-idUSKBN1802V2

Ze stejného důvodu svolala minulý týden mimořádné setkání v Buckinghamském paláci i britská královská rodina, aby pak oznámila odstoupení prince Philippa.

Obě mimořádná setkání měli co do činění s proplacením dluhopisů super petchili nebo Lung Tsing U Hai, které jsou kryty čínským zlatem, a které vlastní mnozí členové světových královských rodin, informoval výše postavený zdroj z jedné banky. Tento zdroj dále vysvětlil, že princ Philipp dostal, jako protihodnotu za své odstoupení, povolení, že si smí vyměnit své petchili za hotovost, což znamená, že britská královská rodina má nyní v rukou dostatek peněz, aby zcela proměnila planetu.

Pokud je to pravda, pak to znamená, že Kanada by měla podmínky na to, aby požádala věřitele zbankrotované korporátní US vlády, aby svými bankovními kšefty financovali cizím kapitálem financovanou akvizici společnosti (LBO – Leveraged Buy-Out). Výsledkem by byl konec neustálého kriminálního šílenství, které dosud ovládalo Washington D.C.

Níže v textu se ještě podrobněji podíváme na to, do jaké míry to ovlivní planetu, protože tento krok pod úrovní radaru je mnohem důležitější, než francouzské prezidentské volby. Ty ukradl Rothschildův klan ve prospěch svého otroka Emmanuela Macrona, s přímo satanským podílem hlasů 66,06%.

Volby ve Francii byly skutečně německo-rakouskou zástupnou válkou o kontrolu nad Evropou. Zpravodajské služby amerického námořnictva informují, že německé jednotky byly před volbami poslány do Francie, a zdroje z Pentagonu uvádějí, že ruské jednotky byly údajně téměř ve stejnou dobu vyslány do Srbska.

Zdá se, že Hitlerova dcera Angela Merkelová zopakovala umělecký kousek svého otce, dobytí Francie, avšak tentokrát nikokiv vedením otevřené války, ale skrytě.

Navzdory všemu zpravodajské služby japonské armády nyní informují, že poražená kandidátka na francouzského prezidenta Marine LePenová je ve skutečnosti dcerou agenta Mossadu. To by znamenalo, že Rothschildové by francouzské volby vyhráli i tehdy, kdyby se stala prezidentem ona. Boj tedy v žádném případě není ukončen, protože většina hlasujících Francouzů „volila mezi morem a cholerou, mezi fašistickou diktaturou a diktaturou bank“.

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/france-presidential-elections-le-pen-macron-french-polls-vote-abstentions-odds-who-will-win-a7722356.html

Důkazy o tom, že Macron krátí daně a jiných kriminálních aktivitách, které hackeři zveřejnili krátce před volbami, se nevypaří, ale zůstávají neodkrytými kartami v této karetní hře skryta jako soudní stíhání a dohra, které budou následovat, až přijde ta pravá francouzská revoluce.

Krádež prezidentských voleb ve Francii však v žádném případě nic nemění na základní skutečnosti, že Francie zbankrotovala, stejně jako Itálie a Španělsko, přičemž Německo je jejich největším věřitelem, což znamená, že tyto země byly skrytě dobyty financemi.

Zástupný konkurenční boj mezi Německem a Ruskem o vliv v Evropě se nyní posouvá směrem na východ.

Na tuto frontu poslali Rusové nejméně 150 000 vojáků, „aby bránili Srbsko tím, že zabrání DAESH obchodovat na Balkáně s heroinem a hašišem“, uvádějí zdroje z Pentagonu. Dále se uvádí, že Rusové jsou tam i proto, aby zastavili projekt Chazarské mafie s názvem Velká Albánie. Kromě zajištění nové distribuční cesty pro heroin z Afghánistánu jde v případě projektu Chazarské mafie Velké Albánie o rozkradení nerostných ložisek v hodnotě několika bilionů dolarů, jak uvádějí srbské zpravodajské zdroje. Rusové nyní tuto krádež zdrojů zastaví, stejně jako etnickou čistku vykonávanou Chazary na křesťanech. Celkově to vypadá, jako by se Němci a Rusové předháněli ve vytváření vlastních sfér vlivu po celé Evropě.

Zdá se, že se válka proti Chazarům uctívajícím Satana začíná šířit i na všechna monoteistická náboženství. To bylo možné poprvé pozorovat počátkem roku 2016, kdy papež František a patriarcha Kyrill z ruské pravoslavné církve absolvovali své první setkání po tisíci letech, na němž se setkali vůdci těchto dvou církví. Minulý týden navštívil papež František Egypt, aby se zde setkal s vrcholnými představiteli muslimského duchovenstva. Šlo o to, aby získal jejich podporu proti satanistům a jejich armádě DAESH.

Americký prezident Donald Trump ke konci tohoto měsíce navštíví Vatikán, Izrael a Saúdskou Arábii. Jsou to všechno první svaté země křesťanství, židovství a islámu, tři nejdůležitějších monoteistická náboženství na světě. Stane se v souvislosti s monoteismem snad něco velkého? Má to něco do činění s nouzovým finančním setkáním v Číně a mezi členy britské královské rodiny? Uvidíme.

Bankrot de facto Korporace Spojených států by mohl zavázat prezidenta Donalda Trumpa a jeho establišment donutit k tomu, aby zaujali rozhodnější postoj proti chazarským satanistům, tvrdí zdroje ze Společnosti Bílého Draka. Z tohoto důvodu souhlasil Trump s návrhy Rusů, Íránců a Turků, zřídit nad Sýrií bezletové zóny, včetně Izraelem obsazených Golanských výšin, prohlašují zdroje z Pentagonu a Mosadu. Izraelci momentálně šílí, protože zbytek světa je nutí, aby se vzdali ilegálně obsazených zemí a uzavřely mír s Palestinci. Rozdíl je tentokrát jen ten, že USA již nebudou bezpodmínečně podporovat antisociální chování Izraele.

Vysocí představitelé armády v Pentagonu donutili Trumpa podepsat plány na boj proti chazarským útokům proti křesťanům v Africe a na Středním východě. Kromě toho byla dezaktivována situace se Severní Koreou tím, že bylo zataženo za Trumpův řetěz, a byl donucen dát slib, že se spojí s tlustým chlapíkem Kim Jong-unem, vysvětlují zdroje z Pentagonu.

Plány Rothschildů nahradit Kima Čong-una svojí loutkou byly díky společnému úsilí západních a asijských tajných společností zastaveny, informují zdroje z těchto společností. Jejich plán, dosadit do funkce japonského premiéra Taró Asa, loutku francouzských Rothschildů, byl také zastaven, informují zdroje z Pentagonu.

Existují i náznaky toho, že mezi USA a Čínou byly uzavřeny určité tajné úmluvy ohledně Jihočínského moře. Japonské vojenské zpravodajské služby informují, že USA údajně souhlasili s tím, že uznají čínskou kontrolu nad spornými ostrovy, u Japonců známých jako Senkaku a u Číňanů jako Tiaoyutai. Číňani jako protihodnotou přislíbili, že dovolí otevření nové americké námořní základny na Indočínských ostrovech v blízkosti Malackého průlivu, uvádějí zdroje z Pentagonu.

Tento vývoj podnítil také japonský establišment k tomu, aby se snažil dosáhnout větší nezávislosti od USA, hlásí zdroje japonského pravého křídla. Znakem toho byla veřejná výzva premiéra Šinzó Abeho, přepsat ústavu, kterou USA vnutili Japoncům. Rostoucí přátelství Číny a USA vnímají Japonci jako ohrožení své nezávislosti, proto zintenzivňují své kontakty s Ruskem, s cílem vytvořit protiváhu, informují japonské a ruské zdroje.

Dalším velmi zajímavým vývojem, který ukazuje americko-čínskou spolupráci, je skutečnost, že Čína se rozhodla společnosti s názvem Frontier Services Group (FSG) ponechat dvě základny připravené k provozu v provinciích Sin-ťiang a Jün-nan, na obrovském infrastrukturním projektu „nové hedvábné stezky“ na centrálním místě Číny. Předsedou FSG a jednatelem není nikdo jiný než Erik Prince, zakladatel obávané a dnes již rozpuštěné bezpečnostní společnosti Blackwater-Security.

https://www.sott.net/article/349692-Beijing-hires-Erik-Prince-as-guardian-of-the-New-Silk-Road


Očividně se Číňané řídili radou Společnosti Bílého
Draka, že je levnější a bezpečnější krmit hlídacího psa, než bojovat s hladovým vlkem. Zcela určitě lze dát nezaměstnaným žoldnéřům plno práce tím, že budou dohlížet na asijské infrastrukturní projekty v Africe a také jinde.

Rozvíjející se přátelství mezi světovými velmocemi se ukazuje zejména v tom, že v tomto období už je možné ukončit všechny mezistátní kriminální válečné aktivity na této planetě.

Návrh, aby Kanada převzala zbankrotované vedení korporace Spojených států by mohl pomoci k podstatnému urychlení tohoto projektu. Vzpomeňme si: zatímco USA byly od konce 2. světové války ustavičně zapleteny do válek, Kanada etablovala myšlenku o ukončení válek mírovými jednotkami, která byla důrazně prosazována. Know-how z Kanady by velmi pomohl vyřešit dva z největších problémů USA, a to katastrofální zdravotnictví a problém kriminality. Kanaďané vydávají na zdravotnictví pouze polovinu toho, co Američané, a přitom žijí déle. Například i množství vražd je v USA 23x vyšší než v Kanadě, přičemž Kanaďané mají stejně tak přístup ke zbraním, jako Američané. Jako bonus by zase mnozí Američané mohli začít trávit své letní prázdniny v kanadských rekreačních domech.

Kanada by navíc mohla pomoci vládě USA i v sestavení Výboru Pravdy a Usmíření, aby dobří lidé, kteří měli co do činění s kriminálním establišmentem, dostali příležitost na nový začátek. Bývalý americký prezident Bill Clinton, který je jasně krátce před smrtí, šel očividně příkladem tím, že poskytl doznání, aby ulevil svému svědomí předtím, než opustí tento svět.

https://www.youtube.com/watch?v=sKgo5u1knHk&feature=youtu.be&app=desktop

Boj evoluce nevyhrává bojující lev, ale lev, který se miluje ve své jeskyni. Společnost Bílého Draka proto podporuje heslo hipíků: „Milujte se, neválčete.

 

Zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře