Několik zdrojů z různých zemí poukazuje na to, že NATO připravuje vlnu útoků v několika členských státech Evropské unie.

Během takzvaných olověných let (tj. od konce šedesátých do konce osmdesátých let) realizovaly tajné služby NATO „strategii napětí“. Ta spočívala v organizování krvavých útoků, které byly připisovány extrémistům za účelem vyvolání klimatu strachu a zabránění vládám národních aliancí, včetně komunistů, zapustit kořeny. Současně NATO (údajný obránce „demokracie“) organizovalo převrat v Řecku, Itálii a Portugalsku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Tajné služby NATO byly vytvořeny Spojenými státy a Spojeným královstvím z Úřadu pro koordinaci CIA. Byly odpovědné pouze Washingtonu a Berlínu, a nikoli ostatním členům Severoatlantické aliance. Tyto služby stály v pozadí, protože byly schopny vklouznout do akce a obsazení SSSR. Tato strategie „stát v pozadí“ integrovala nejvyšší odborníky nacistické říše do protikomunistického boje.

Podobné služby Anglosasové vytvořili po celém světě, ať už šlo o poradce proamerických vlád, nebo tajné působení v SSSR a ve státech se sovětskými úřady. Všechny byly koordinovány prostřednictvím Světové antikomunistické ligy. Teprve v roce 1975 tři americké komise pozvedly roušku nad těmito praktikami, byly to:

  • Církevní komise senátu,
  • Pikeova komise ve Sněmovně reprezentantů a
  • Rockfellerova komise v Bílém domě.

[wp_ad_camp_2]

 

 

V roce 1977 prezident Jimmy Carter jmenoval admirála Stansfielda Turnera, aby vedl CIA a udělal pořádek v tajných službách. V roce 1990 předseda italské rady Giulio Andreotti odhalil, že větev tajných služeb NATO působila v Itálii. Tím se otevřela stavidla proudu odhalení a parlamentním vyšetřovacím výborům v Německu, Belgii a Itálii. Pak byl celý systém zlikvidován.

O několik let později jsme však odhalili indikátory, které prokazují odpovědnost NATO za útoky v Madridu ze dne 11. března 2004 a v Londýně v červenci roku 2005.

Právě v této souvislosti byl ve Francii 23. prosince 2018 zatčen francouzský policista a bývalý člen francouzské cizinecké legie v Gare de Lyon (pařížský ekvivalent manhattanské Grand Central Station) když přepravoval výbušniny. Po 96 hodinách v předběžné vazbě byl vzat do řádné vyšetřovací vazby.

přeložila Jena | zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.