;

…..úvodem bych měl některá nedorozumění uvést na pravou míru. Nemohu sice opakovat pořád dokola co jsem v minulosti psal, ale…..

01:27

Čtenáři tadesca dávno vědí o dějích budoucích, které jsem popisoval. Byl to jednak věštec Irlmayer, který tvrdil, že jednoho rána se lidé probudí a hranice Ruska budou končit u Atlantického oceánu. Přes noc obsadí celou Evropu aby zabránili tomu nejhoršímu.

Prosím vyhledejte a přečtěte si proroctví Irlmayera. Děkuji……

Dnes i malé dítě ví, že problém s údajnými přistěhovalci se nemůže řešit násilím. Vznikla by občanská válka, kterou nikdo nechce. Popisoval jsem zbraně, které vlastní Rusko a sice telemetrické lasery. Putin se vyjádřil při jednom dotazu novináře, jak by řešil situaci, odpovědí, že nikoho zabíjet nebudou.

Rusové vyzkoušeli nové telemetrické zbraně na uprchlících, kdy Němcům zmizely přes noc z uzavřených vojenských kasáren veškeří ubytovaní hosté z Afriky a nikdo je už nenašel. A to z několika táborů v rozmezí několika týdnů. Všichni se tomu divili. Popisoval jsem události minulý rok v několika článcích. Řeknu jednou větou: při dotyku telemetrického laserového paprsku bytosti s určitou DNA se přenese do místa bydliště kde bydlela před 5 či 7 lety (tak jak je zařízení nastaveno) a vymaže mu to paměť v této době. Nediskutujte prosím o tom že je to sci-fi. Nikdo nebude likvidován, jsou to humání zbraně a přes morfogenetická pole se přemístí během několika vteřin tam odkud přišli…..

I nám všem je jasné že přemístění lidí, kteří přišli z jihu, není možné a dobrovolně nikdo nepůjde. Proto se budou muset použít technologie nám doposud neznámé.

A to co jsem myslel slovním obratem zvednout kotvy s pár tečkama, bylo myšleno vstát konečně z tepla domova a začít něco dělat a připravit se na „nepříznivé počasí“. Nakoupit jídlo a hlavně vodu na několik měsíců. Co budete dělat, když nic z toho doma nebude????? Jak dlouho situace bude trvat, nikdo neví, ale obchody nebudou funkční. Prosím uvědomte si to. Děkuji…..

V dnešní době se kamkoliv stěhovat je skutečně zbytečné a domov má každý zde. Můžeme být rádi, že nám opět někdo pomůže z problémů, když naši zaprodaní politici nás totálně zklamali a prodali.

Né nadarmo byl Putin v Rakousku a zatančil si symbolicky na bezvýznamné svatbě s jednou paní, které předal určité dokumenty a tím potvrdil, komu patří půda v Rakousku.

Všem znovu radím, udělejte si zásoby, krize velká přijde a nebude co nakupovat. I Němci byli minulý rok vyzváni, aby měli zásoby nejméně na tři měsíce. Toš tak…..

tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.