…..kreatura vypadající jako člověk chce vyhladit monokulturní národy EU. No tak to abychom požádali Ameriku a Rusko o pomoc a obranu EU občanů a našich občanů v Čr před nastupujícím režimem vyhlazování, dle prohlášení „víceprezidenta a komisaře“ FRANS TIMMERMANSE….

19:54

MÁME TOTIŽ NA TO PRÁVO dle následujícího:

Po porážce fašistického Německa a podle smlouvy z roku 1945 (vítězných mocností) jsou totiž povinni státy podepsané na dohodě o příměří, zamezit jakékoliv nové fašistické vládě deroucí se k moci za účelem vyhlazování vlastního či jakéhokoliv národa. Příměří bylo podepsáno na 66 let a pokud Německo nedostalo dekret o míru, byl po 66 letech opět obnoven válečný stav. To jenom na okraj, abyste měli o čem přemýšlet…..

EU parlament a jejich KOMISARIÁTNÍ VLÁDA se ničím už netají a zavádí naprosto prokazatelné fašistické praktiky vyhlazováním národů, jak to sám prohlásil zatím nezvolený kandidát na post víceprezidenta a komisaře EU, FRANS TIMMERMANS.

CHCE po volbách pozvat CELOU AFRIKU DO EU, kam dle jeho slov patří. Afričané si mají vzít (a mají na to právo dle jeho slov) KUS LUXUSU, KTERÝ ZATÍM NEMAJÍ.

 

[wp_ad_camp_2]

 

No vážení, jestli skutečně je to cíl EU, pak je asi zbytečné chodit do práce a cokoliv zde dělat. Bude asi nutné vyjít do ulic a udělat revoluci jako ve Francii, ti to už pochopili a probudili se. Jinak nám nezbývá nic jiného než se vystěhovat.

Zfalšované volby ve Francii, kde velkým podvodem zvítězil MAKRON s 66,6%, ten stejný podvod v případě voleb MADAMME MERKELOVÉ, kde byl použit stejný mechanismus, jsou naprosto do očí bijící. Nedělám si ani trochu naděje, že následující volby do EU CIRKUSU budou poctivé.  Spíš naopak, protože vědí, že by je nikdo nevolil. Budou tedy s největší pravděpodobností 999%:1% cinknuté…..

Zde je zdroj (1)

Není vyloučeno, že poslední dny zkoušejí programování mozků politiků a různých osob, (nemají svoje myšlenky, ALE TO JE NEOMLOUVÁ) a potom jednají tímto výše uvedeným způsobem. Je jim asi vše jedno.

Podívejme se na podobný případ tady v Čr, kdy český politik MARTIN LANG oduševnělý obrázek níže:

TENTO ÚDAJNÝ „POLITIK“ PROHLÁSIL:

Debilní senilní bolševik Zeman, takovou zrůdu podřezat a spálit, šokoval člen ODS

A dále řekl:

„Debilní senilní bolševik Zeman se rozhodl zákon podepsat a je třeba ho zabít,“ takovým vulgárním způsobem reagoval člen ODS Martin Lang na schválení zdanění církevních restitucí českým prezidentem. Věc už byla předána policii, ale strana od toho dává ruce pryč. (Foto: Facebook)

 

Vážení nechápu co se vůbec děje, jak si někdo něco takového může dovolit vyslovit!!!!! A vůbec se u toho nestydí!!!!

Prosím pamatujte si následující větu. Ať je to kdokoliv!!!!!

KDO SI NEUMÍ VÁŽIT SÁM SEBE, NEUMÍ SI VÁŽIT OSTATNÍCH

KDO SI NEVÁŽÍ OSTATNÍCH, NEUMÍ SI VÁŽIT ANI SÁM SEBE.

A s takovými lidmi cokoliv probírat či řešit je naprosto zbytečné. Nikdy bych si s nimi nesedl ani ke stolu a raději ani nevešel do místnosti kde tyhle lidské kreatutry jsou…..

Napsal tm

Zdroj o kreatuře jménem MARTIN LANG

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.