…..popřemýšlejte, kam až dnes nastolená fašistická vláda v krajnosti zachází….

11:54

ROMAN BEDNÁR

Jsem za Ochranu Evropských Hodnot! Jsem Proti islámu Politickému a Proti jeho podpoře Bruselem.

U této “skvělé vědecké” práce nejde o nic jiného než o “zprávu” nebo “reportáž” o údajné islamofobii velké části Evropanů. Tento bruselský skandál má dokonce dva aspekty. Jeden spočívá v tom, že Brusel tento projekt z Ankary okamžitě s rozhořčením neodmítl jako provokaci evropského křesťanství a druhý v tom, že za jeho vypracování prokázal Ankaře obrovskou sumu 127 000 eur.

[wp_ad_camp_2]

Argument, proč Evropa potřebuje takovou “fundovanou zprávu” o tom jaká je údajně islamofóbní, zní: Je v ní mj přece i poselství míru, přátelství a lásky, které z islámu vyvěrají. Je to cynismus? Nebo provokace? A nebo nabádání, abychom všichni v Evropě co nejdříve konvertovali a přijali islám jako své náboženství? Vyloučit to v žádném případě nelze!

Já osobně to pokládám za zákeřný ideologický tah, kterým je nám signalizováno, že kdo neakceptuje islám v celém jeho spektru nebo že ho dokonce kritizuje (přičemž křesťanství je možné nejen kritizovat, ale ho i zesměšňovat, jak to často dělají muslimové), tak je nebezpečně islamofóbní. Pokud tento vývoj půjde v EU tímto směrem dál, tak lze očekávat, že v nedaleké budoucnosti bude islamofobie prohlášena za psychickou nemoc, kterou je třeba léčit na psychiatrii.

[wp_ad_camp_2]

“Zpráva” má několik kapitol, přičemž každá z nich je věnována nějakému EU státu, kde je mnoho muslimů.

Jedna se zabývá i situací v Rakousku. Autor je politolog ze Salcburku, muslim Farid Hafez. Četl jsem ji celou. Je napsána neobjektivně a extrémně tendenčně. Říká například, že odlidštění muslimů je centrálním bodem antimuslimského rasismu ve veřejných řečech mnohých Evropanů a že se neustále stupňuje. Podle Hafeze to podporuje a umocňuje zavádění islamofóbních zákonů Vídní.

[wp_ad_camp_2]

Je přímo neuvěřitelné a katastrofální, co všechno si v Evropě necháme líbit od politického islámu a islamistů, neboť Hafez není nic jiného než zarytý islamista.

A jako takový může žít v Rakousku jako vážená osoba a být tam královsky placen jako politolog. Ve své kapitole píše dále velké nesmysly (za naše peníze z Bruselu) jako např .: Islamofóbní je i ten, kdo se zasazuje za zákaz šátků na hlavách muslimských dívek na školách, jakož i ten, kdo píše kritické knihy o islámu, atd … Za islamofóbní označil množství renomovaných osobnosti, které kritizují islám, jak liberální berlínská imámka Seyran Ates , Mouhanada Chorchideho, který už léta bojuje za reformovaný osvícený islám, sociologa a kritika islámu Kenana Gungor a mnoho dalších skvělých osobností, v hlavě zdravých a normálních, na rozdíl od Hafeze, který označil za islamofoby dokonce i bývalého rakouského velvyslance v Tunisu, Gerharda Weinbergera (který si tam získal mnoho přátel muslimů), neboť napsal kritickou knihu o Koránu.

[wp_ad_camp_2]

Zde končím, ačkoli bych mohl ještě dlouho pokračovat, v tomto duchu – např. kapitoly o Německu, Francii, ………. vše doslova jen islámsko-demagogické kydání nesmyslů na jistých lidí, kteří nevelebí islám.

Už jen tolik, že islamisty, kteří psali tuto “zprávu”, za islamofobií označené osobnosti napsali v této věci dlouhý otevřený dopis do Bruselu, adresovaný na von der Leyen.

Alespoň začátek z něj:

Vážená paní prezidentko von der Leyen, podepsaní tohoto dopisu Vás prosí, abyste se postarala o to, aby byla ukončena spolupráce s tureckými organizacemi, jakož i jejich podpora, neboť tyto organizace mají za úkol v Evropě pravidelně publikovat své štvavé a doslova udavačské “zprávy “o těch občankách a občanech EU, kteří se veřejně kriticky vyjadřují o politice Turecka a o politickém islámu v Evropě …

Zdroj: https://pravyprostor.cz/nehorazny-skandal-brusel-financuje-propagandu-islamu-kterou-dala-vedecky-vypracovat-turecka-vlada/

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.