…..domnívám se, že právě na nedodržování zákona o lidských právech, veškeré soudy v EU, dojedou na konečnou. Zde máte jeden příklad za všechny….

10:54

Pamatujte, že máte právo vyjádřit svoji svobodnou vůli a můžete jako svobodná lidská bytost hovořit o čemkoliv. Proto jsou zákazynekorektních politických vyjádřenína jakýchkoliv webech porušením základního zákona lidských práv. Tadesco.cz zastává a stojí za zákonem lidských….

[wp_ad_camp_2]

Nejvyšší soud v Rakousku ruší rozsudek proti odpůrcům státu

Proces proti dvěma ženám ze scény státních odpůrců odsouzeným v loňském roce v Kremsu za vydírání, se musí opakovat. Nejvyšší soud zrušil rozsudek kvůli neprokázanému vydírání.

Ve zdůvodnění rozsudku nejvyššího soudu to znamená: „Pouhá výhrůžka státním orgánům zničením existence zápisem pohledávek do amerického dluhového registru ještě nepředstavuje žádné vydírání.“

43letá žena a její 79letá matka byly zatčeny koncem června loňského roku. Žaloba jim vyčítala, že neoprávněně vyúčtovaly pohledávku odškodného starostce a předsedovi obecního spolku – podle policie v rozsahu více než 100.000 Euro.

 

[wp_ad_camp_2]

Výhrůžka zápisem do US registru dlužníků

Obě ženy měly mimo to vyhrožovat zápisem do mezinárodního registru dlužníků a exekucí. Podle údajů policie měly při tom být použity věty a formulace, jako by byly použity protistátními spolky jako „One People´s Public Trust“ (OPPT) nebo „Terrania“. Obě byly odsouzeny k 24 popř. 18 měsícům k částečně podmíněnému uvěznění – z toho každá na 6 měsíců nepodmíněně – a odvolaly se. Státní zastupitelstvo pro ně požadovalo zvýšení trestu.

Podle zprávy v sobotních novinách „Kurier“ chyběl nejvyššímu soudu mimo jiné důkaz, jaké zlo (utrpení) bylo obětím oznámeno. „Pouhé oznámení o zápisu pohledávky, která vznikla ze vzduchu, do amerického registru dlužníků“ nemůže budit žádné znepokojení, „že ta suma musí být skutečně zaplacena“, citoval deník nejvyšší soud. Že toto jednání odpůrců státu je „úředně známé“, není dostačující vysvětlení. Nejvyšší soud mimo to zpochybňuje, že by požadovaný obnos znamenal zkázu dotčených.

Zdroj:  https://kurier.at/chronik/oesterreich/rueckschlag-im-kampf-gegen-staatsverweigerer/308.381.959

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.