Video o Karl Des Fours Walderode

Za udělením českého státního občanství Karl Des Fours Walderode v roce 1991 stáli stejní lidé, jako stáli za prezidentskou kampaní Jiřího Drahoše, jako stáli za Sarajevským atentátem na Václava Klause, jako stojí za akcí tvz. Milion chvilek. Pouze alkoholik Jan Ruml je už nepoužitelný. Vše se děje podle plánů Sudeto – německého landsmanšaftu. Karl Des Fours Walderode osobně jednal dne 4.července 1939 s zastupujícím říšským protektorem! Dokument potvrzující toto jednání je uložen v Library of Congress USA! Tímto jednáním se podle spojeneckých definicí stal tzv. „souběžcem“ (mitlaufer) nacistického režimu a je automaticky považován za nacistu a kolaboranta! Podle dalšího dokumentu se Karl Des Fours Walderode přihlásil k německému občanství a v přihlášce vyplnil vlastní rukou na straně 2, že je členem nacistické strany! Česká justiční Mafie tyto dokumenty odmítá použít jako důkazy! A tak nacistický zločinec se rozhodnutím opilce Jana Rumla stal v roce 1991 českým občanem z důvodů zvláštního zřetele! Pokud nás chcete podpořit číslo účtu je 2601593605/2010.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Naše další pořady najdete zde: FB profil: https://www.facebook.com/nestra.istra https://twitter.com/NikomarB https://www.facebook.com/jirka.bojovny.5 a na této adrese najdete Petici, aby nám Německo vyplatilo dlužné biliony válečných reparací, tak ji podepisujte a pokud můžete a souhlasíte s námi podporujte nás dary na našem účtě. Děkujeme všem za každou podporu a šíření našich pořadů. Šiřte je hlavně maily, ať Vám nesmažou FB profily! https://www.petice24.com/petice_za_vy…

 

 

*****

Útok Německa na ČR se stupňuje! Vysoký činitel vlády Angely Merklové potvrdil poslanci AfD, že cílem německé politiky je odstranění Benešových dekretů. 

Minulý týden se na uzavřeném jednání sešli čelní funkcionáři Sudetoněmeckého landsmanšftu a poslanci německého spolkového sněmu, a začali plánovat puč na svržení Bernda Posselta z funkce vůdce sudeťáků. Důvodem jeho svržení má být Posseltova přílišná vstřícnost vůči „Tchechai“ a „Benešovým dekretům“. Plán Tillmana Asmuse Fischera na demontáž ČR a Benešových dekretů vstupuje do nové fáze. Do akcí proti Benešovým dekretům se nyní zapojila strana AfD. AfD je spojencem SPD v evropském parlamentu. AfD má za cíl zrušit Benešovi dekrety! Poslankyně SPD (dříve kandidátka TOP-09) Jana Levová se v minulosti účastnila setkání voličů AfD v Německu. Současně na sociálních sítích šířila lživé správy o tom, že Německo letos schválilo „nedotknutelnost“ Benešových dekretů. Dokonce vyhrožovala diskutujícím, kteří s tímto tvrzením nesouhlasili, „fackami“. Politice SPD Tomia Okamury, takto přestáváme rozumět. Tomio tvrdí, že SPD je pro vymáhání válečných reparací a jeho poslankyně Levová neustále napadá lidi propagující Petici za výmáhání těchto reparací. Na FB profilu: Petice za vyplacení německých válečných reparací ČR najdete další informace. Dne 30.6.2019 na něm zveřejníme záznamy jednání členů „nacistické“ strany AfD s vůdci ladsmanšaftu a vysokým vládním činitelem! Nebudou tedy zveřejněny na You tube, jak jsme slibovali, nepodařilo se nám je otitulkovat.

*****

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Řeč poslance Bundestagu na srazu odnože AfD složené z revanšistů a potomků odsunutých Němců.

Obsahem je plán na vyměnění Bernda Posselta z funkce šéfa landsmanschaftu a jeho nahrazení řečníkem – poslancem Stephan Protschka, protože Posselt je k Čechům příliš shovívavý. Video je celé v němčině, a navíc v dialektu. Ten pro svůj proslov Proschka zvolil úmyslně. Video zveřejňujeme protože Kapalovi ze Svobodného rádia už „opravdu kape na karbid“ , a místo obvyklých žvástů, kterými balamutí důchodce, jako, že byl kooptován do Federálního shromáždění ČSR a bojoval proti rozdělení Československa“, nasadil novou laťku a obvinil Michala Petra, že jsou „infiltráti“ a mají za úkol rozvrátit SPD Tomia Okamury. Takže jsme toho magora Kapala vzali s Petrem za slovo, a zde zveřejňujeme první důkazy, a navíc zítra odvysíláme speciální pořad, jako odpověď, na Kapalovy nesmysly. Neměli jsme v úmyslu se pouštět do rozkrývání skutečného stavu vedení SPD, ale když nás k tomu Tomiova hlásná trouba Kapal vyzvala, můžete se těšit na zítra večer. Tedy na 8.7.2019!

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.