Lekári a vedci hovoria, že sú zmätení čudným záhadným ochorením, ktoré sa v poslednej dobe šíri, tvrdiac, že vôbec netušia, čo ho spôsobuje. Najzrejmejšou odpoveďou sú však vakcíny.

Ochorenie, známe ako akútna ochablá myelitída (AFM), sa v posledných rokoch pomaly, ale iste šíri v USA, Kanade, Európe a Japonsku. Jeho symptómy sú veľmi podobné symptómom detskej obrny.

[wp_ad_camp_2]

Novodobá detská obrna

Vlastne, matka jednej obete tohto ochorenia ho pre isté médium nazvala „detskou obrnou našej generácie“.

Akútna ochablá myelitída sa vyznačuje náhlym ťažkým zápalom spinálneho tkaniva, ktorý môže človeku paralyzovať krk, tvár alebo bránicu, ako aj pľúca.

Tieto symptómy pripomínajú nielen detskú obrnu, ale sú typické aj pre meningitídu a Guillain-Barrého syndróm.

Hoci sa akútna ochablá myelitída, alebo tiež AFM, stále považuje za zriedkavú, je na vzostupe.

Od detskej obrny sa líši tým, že obvykle útočí koncom leta alebo začiatkom jesene a z nejakých zvláštnych dôvodov akoby vrcholila v párnych rokoch, čo znamená, že počet prípadov v roku 2020 zrejme presiahne ich počet z roku 2019.

Podľa amerických Centier pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) bolo v roku 2014 potvrdených 120 prípadov AFM, zatiaľ čo v roku 2015 ich bolo len 22.

[wp_ad_camp_2]

V roku 2016 toto číslo znovu vyskočilo na 153 a v roku 2017 zase kleslo na 37. Minulý rok, v roku 2018, sa počet znovu zvýšil, tentoraz na 236 prípadov.

Názorne vývoj výskytu nových prípadov ochorenia AFM môžete vidieť z nasledujúceho grafu (zdroj Wikipedia):

„Nenapadá mi jediné ochorenie s modelom, akého sme svedkami, ktoré nedokáže odhaliť  súčasná laboratórna diagnostika,“ hovorí Dr. Nancy Messonnierová, riaditeľka Národného centra CDC pre imunizáciu a respiračné ochorenia.

Odvtedy CDC vytvorila pracovnú skupinu pozostávajúcu zo 17 neurológov, pediatrov a epidemiológov, ako aj ďalších zdravotníckych odborníkov z ministerstiev zdravotníctva a univerzitných nemocníc z desiatich štátov, aby preskúmala, čo by mohlo byť príčinou AFM.

Tieto snahy sú sčasti financované Nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov, ako aj Národnými ústavmi zdravia.

[wp_ad_camp_2]

Kedy sa ľudia konečne zobudia a prestanú otravovať svoje deti nebezpečnými vakcínami?

Je však nepravdepodobné, že táto pracovná skupina CDC príde s nejakými poctivými závermi o povahe AFM, keď vidíme, ako sa CDC neodvažuje dotknúť chúlostivej témy, známej ako detské očkovanie.

Napriek tomu, že sa už bežne pripúšťa, teda aspoň v iných krajinách, že orálne podávané vakcíny proti detskej obrne spôsobujú prepuknutie ochorenia podobného detskej obrne (čo je v podstate len iný názov pre AFM), CDC naďalej tvrdí, že o tom nič nevie.

Na AFM je zaujímavé to, že sa o nej hovorilo aj ako o neobrnovej akútnej ochablej paralýze, teda NPAFP, ktorá sa pred niekoľkými rokmi rýchlo šírila v Kalifornii.

Pri nahlásení tohto konkrétneho prepuknutia NPAFP bolo pozorované, že jediní ním postihnutí ľudia boli tí, ktorí boli zaočkovaní vakcínami proti detskej obrne.

Úrady zdravotníctva akúkoľvek spojitosť medzi vakcínami proti detskej obrne a NPAFP rýchlo popreli, zašli dokonca tak ďaleko, že do názvu tejto tajomnej choroby zaradili slovo „neobrnová“.

Dôkazy však hovoria samé za seba a odhaľujú, že najsilnejším spojivom medzi všetkými hlásenými prípadmi NPAFP sú vakcíny proti detskej obrne.

[wp_ad_camp_2]

„Stavím sa, že toto ochorenie má súvis s vakcínami, ktoré týmto deťom dávajú,“ napísal niekto do komentára na WND v reakcii na správu, zamýšľajúcu sa nad tým, čo bolo zrejmé.

„Taliansky tím vedcov izoloval vo vakcínach MMR ľudské rakovinové bunky. Začína to vyzerať, že konšpiračné teórie ako Agenda 2030 sú možno pravdivé.“

Záver

Pre ďalšie súvisiace správy o nebezpečenstvách spájajúcich sa s očkovaním detí si určite pozrite stránku Vaccines.news.

Nájdete na nej najnovšie správy zo sveta týkajúce sa rizík súčasného očkovania.

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.