…..jsem zvědavý, co budou politici u nás dělat a jak budou vysvětlovat podobné útoky přivandrovalců do naší země. Zhodnoťte sami….

14:54

Oficiálne švédska polícia tvrdí, že nevie kto stojí za nespočetnými explóziami, ktoré neprestávaju a prichádza k nim na rôznych miestach a v rôznych mestách Švédska.

[wp_ad_camp_2]

Neskoro v noci 29. októbra bola polícia v švédskom Helsingborgu privolaná k jednému veľkému obytnému domu vo východnej časti mesta. Telefonicky oznámil jeden obyvate`domu, že počul v blízkosti silnú detonáciu. Po prehliadke miesta explózie políciou, oznámila policajná hovorkyňa, že pred domom vybuchol nejaký explozívny materiál, pričom bola poškodená fasáda domu a rozbitých niekoľko okien. Polícia dosiaľ nevie, čo vybuchlo a nevie, kto to spôsobil.

O dva dni neskôr, 31. októbra, v skorých ranných hodinách prišlo k dvom ďalším explóziám v Helsingborgu, v inej časti mesta pred dvoma menšími obytnými domami. Zranený nebol nikto. Polícia aj v týchto prípadoch tvrdí, že nevie čo explodovalo a ani pôvodcov výbuchu nepozná.

Tieto výbuchy spôsobujú materiálne škody, ale len zriedkavo sú aj ľudia zranení. Naposledy sa tak stalo v júni, keď prišlo k mimoriadne silnej explózii v Linköpingu, pričom boli zranení aj traja ľudia.

[wp_ad_camp_2]

Silné explózie boli v posledných mesiacoch aj vo veľkomestách Štokholm, Göteborg, Malmö i v stredne veľkých mestách ako  Örebro, ale aj v malých mestách ako  Staffanstorp.

„Záhadné“ explózie vo Švédsku sú registrované takmer vždy len v noci, a to pred súkromnými i pred verejnými budovami.

V roku 2018 prišlo vo Švédsku – podľa vládnych zdrojov – ku 162 detonáciám. V tomto roku to bude podstatne vyššie číslo.

[wp_ad_camp_2]

Renomovaný nemecký kriminológ Martin Rettenberger, riaditeľ Ústavu pre kriminológiu vo Wiesbadene, hovorí, že takáto neutíchajúcia séria detonácií môže mať v podstate len jeden cieľ – vyvolať v obyvateľstve strach, znepokojenie, neistotu a paniku. Rettenberger vychádza z toho, že za tým všetkým stoja  veľmi dobre organizované štruktúry. Nemenuje ich však. Nechce? Nesmie?

Namiesto toho Rettenberger ale hovorí:

„Títo ľudia nám chcú týmto spôsobom dať najavo, že sú schopní všetkého a že naše bezpečnostné zložky na nich nestačia a že nás môžu zasiahnuť kdekoľvek, kedykoľvek.“

Z toho ale vyplýva, že ide o „mohutnú organizáciu“ s celosvetovým dosahom (podobné série explózií sa nekonajú len vo Švédsku, ale aj inde v EÚ, napr. v Dánsku) ktorá chce rozložiť našu európsku kultúru a pretransformovať ju.

Časy sa zmenili a menia sa ďalej a Merkel začína žať, čo tak veľmi dlho siala.

Zdroj: (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.