…..k následujícímu článku bych rád dodal, že se jedná nejenom o nemocnou společnost, ale o chamtivce toužící po bohatství, moci a mít toho co nejvíc. Tato data byla dětem a dospělým lidem naprogramovaná ve všech školských sférách. Všechny zvrhlosti lží, dekadence a převracení pravd, vytvořili odpornou zvrácenou „společnost“ dá-li so tomuto sdružení ještě tak říkat…..

A znovu se sám sebe ptám. Kam to až povede????? Je to už konečná????

Spojeným státům se dnes trpce vracejí puritánské kořeny jejich vzniku a s nimi spojený kvazináboženský zápal pro boj proti údajnému „hříchu“ a za společenské „dobro“.

Trumpův kandidát na soudce Nejvyššího soudu USA Brett Kavanaugh (vlevo na snímku) (tm dodává: nějak záměrně řekli stranu obrázku správně, obrázek hovoří k Vám) je obětí hysterické kampaně, jež má zabránit tomu, aby konzervativní soudci získali jeho jmenováním většinu v klíčové ústavní instituci USA. Je příznačné, že jeho obvinění kopírují děsivou pokrokářskou kampaň „Me too“, jež řadu měsíců kvůli osočením z domnělých dávných sexuálních deliktů likviduje celebrity z nejrůznějších společenských sfér.

Pro našince je zrůdná absurdita celé aféry naprosto děsivá – Kavanaugh je jednou z žen obviněn, že ji údajně jako teenager osahával, druhá tvrdí, že si přes svou tehdejší opilost matně vzpomíná, že se před ní před 35 let na kolejním večírku obnažoval.  Obě ženy se s těmito tvrzeními poprvé vytasily až po více než 30 letech, poté, co se je jejich oběť stala široce veřejně známou. Jejich obviněními se zabývají příslušné orgány amerického Kongresu a jsou využívány k další eskalaci vnitropolitické války americké levice s prezidentem Trumpem.

Oplzlé absurdní sexuální skandály se staly v americké politice běžným zvykem už od doby aféry Lewinská, kdy celý svět nevěřícně zíral, jak dovede dnešní zbulvarizovaná americká demokracie ztrativší pocit jakékoliv odpovědnosti tupit a špinit hlavu vlastního státu. Dnes se z této praktiky stala univerzální děsivá feministická společenská praxe vytvářející dusivou atmosféru ve společnosti a snažící se rozbít vytvářeným strachem normální vztahy mezi pohlavími.  Společnost paralyzovaná pokrytectvím a politickou korektností není schopna obrany.

Spojeným státům se dnes trpce vracejí puritánské kořeny jejich vzniku a s nimi spojený kvazináboženský zápal pro boj proti údajnému „hříchu“ a za společenské „dobro“. To ve spojení s progresivistickým rovnostářstvím americké levice vytváří netolerantní protidemokratickou společenskou atmosféru, která hrozí zničit základ úspěchu Ameriky – svobodu každého jednotlivce hledat své štěstí. Potlačení svobody člověka ve jménu „vyššího“ dobra je dnes hlavním programem pokrokářů a neštítí se k tomu využívat ani puritánských předsudků tradiční svatouškovsky pokrytecké Ameriky.

Naši pokrokáři jsou velmi nešťastní z toho, že tyto trendy, pokrokáři usilovně vnucované celému světu, mají u nás tak malý ohlas, budí spíše zhnusení a odpor a diskreditují v očích většiny naší společnosti dnešní Západ, který je šíří.  Tolerantní a nábožensky velmi vlažné české společnosti je cizí pokrytectví a předstírání ušlechtilosti a altruismu, jimiž dnes Západ tolik trpí. Čtyři dekády praxe komunismu nás vyléčily z víry v moralistní utopie. Amerika nás vždy fascinovala jako země svobody a demokracie, a chceme, aby taková zůstala. Chceme mít svobodu žít po svém navzdory pokrokářům všech zemí. Proto se v dnešním Washingtonu bojuje i za Prahu a případ Kavanaugh je jednou z důležitých bitev.

Autor je výkonným ředitelem Institutu Václava Klause a bývalým vedoucím Kanceláře prezidenta republiky

Zdroj (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.