Nové šokující zjištění v řadě případů lékařských vražd, které dnes charakterizují nemocnice a lékaře po celém světě, bylo odhaleno v nemocnici v texaské Odesse, kde byl personál přistižen při nasazování velkých igelitových sáčků přes hlavy pacientů kvůli s covidem. Tato skutečně šílená, kriminální praktika byla údajně prováděna na stovkách pacientů, způsobovala dušení, úzkost, trauma a zvýšené hladiny oxidu uhličitého v dýchacím vzduchu.

Praktika zachycená na fotografii v podcastu níže se zdá být posledním pokusem o zosnování celosvětového Milgramova experimentu, kde zdravotníkům nařizují „autoritní“ osoby provádět šílené činy proti lidskosti – činy, které mohou mít za následek jejich ublížení nebo smrt. Milgramovy experimenty nejvíce charakterizuje skutečnost, že obyčejné lidské bytosti byly velmi snadno donuceny doslova vraždit jiné lidi prostřednictvím elektrizace (elektrování těles), pokud jim to nařídil někdo v pozici zdánlivé autority. Pouze tím, že jim to bylo nařízeno, se účastníci studie přiklonili k rozkazům zabíjet, i když věděli, že je to morálně a eticky špatné.

V rámci barbarských praktik covidového „léčení“ se dnešní nemocnice a zdravotnická střediska staly továrnami na vraždy, které systematicky vraždí desetitisíce Američanů pomocí ventilátorů. Nyní původci vražedných vyhlášek úplně skoncovali se zdravotnickými přístroji a uchýlili se k igelitovým sáčkům umístěnými nad hlavami pacientů. Jako z gangsterského filmu. K čemu drahé ventilační přístroje, když vraždu pacientů lze stejně snadno provést pomocí igelitového pytlíku z obchodu s potravinami?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Toto šokující odhalení je zcela zacloněno spolupachatelskými médii, přitom tuto vražednou praktiku potvrdil dr. Richard Bartlett, stejně jako první očití svědci, jejichž rodinní příslušníci se stali obětí pokusů o udušení igelitovými pytlíky.

Owen Shroyer z InfoWars to úterý prozradil. Do středečního podcastu zahrneme reportáž z jeho zpravodajství. Během toho rozhovoru hostil texaského obyvatele, jehož příbuzný byl napaden zdravotnickým personálem, který mu nasadil igelitový pytel přes hlavu. (Poslechněte si celý podcast níže.)

Letecká nákladní doprava se zhroutí, protože dodavatelský řetězec náhradních dílů pro letadla bude ochromen

Další vážný příběh, který právě propukl, se týká společnosti Boeing a jejích požadavků, aby jejích 125 000 zaměstnanců podvolilo smrtící injekci spike proteinů, nebo budou k 8. prosinci toho roku propuštěni. Jelikož desetitisíce zaměstnanců Boeingu nejsou členy kultu sebevražedných očkování, požadavek odmítnou a odejdou.

Z toho plyne, že dodavatelský řetězec náhradních dílů Boeingu začne v prosinci kolabovat.

Všechny letouny Boeing mají pečlivé plány údržby se stálou poptávkou po nových dílech, generálních opravách motorů a výměnách vybavení, kde to vše nařizuje FAA (Federální letecká správa). Když společnost Boeing ztratí desetitisíce zaměstnanců kvůli svému šílenému spike proteinovému nařízení, nebude schopna dodávat náhradní díly majitelům letadel Boeing po celém světě.

Odvětví letecké nákladní dopravy se zhroutí.

Vzhledem k tomu, že mezinárodní přepravní / logistický dodavatelský řetězec je již tak ve stavu kolapsu, letecká nákladní doprava pro přepravu zboží po celém světě byla jejich jedinou zbývající možností. Od prosince se i tato dopravní infrastruktura začne hroutit. Je sporné, zda bude letecká nákladní doprava vůbec do jara příštího roku fungovat, nezmění-li se očkovací nařízení.

Přeložila jena | Zdroj: naturalnews.com

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.