Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

 • CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii
  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

 • Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí
  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

Dr. Zalewski našel ve „vakcíně“ Pfizer „formu života z hliníku“ – parazita s chapadly

Parazité z vakcín nalezení v krvi očkovaných způsobují krevní sraženiny a srdeční problémy.

Na internetu se objevilo video s polským vědcem dr. Francem Zalewskim, který hovoří o nálezu ve vzorku vakcín Pfizer, o živé formě z hliníku a uhlíku s hlavou a třemi nohami v různých barvách, která podle jeho slov obsahuje hliník, uhlík a brom. Video dr. Zalewského na Youtube mělo podle všeho 130 tisíc zhlédnutí, než bylo z Youtube odstraněno – nyní je na Bitchute a BrandNewTube a lze jej zobrazit níže (video níže v odkazech).

Podhodnocená, ale dramatická prezentace Dr. Zalewského nabízí děsivý pohled do velmi zlověstného programu tajného vkládání samoreplikujících se synteticko-biologických životních forem do toho, co světové vlády prezentují jako vakcínu prospěšnou pro lidstvo.

Dr. Zalewski uvádí, že zkoumal pět lahviček vakcíny Pfizer Comirnaty a ve dvou z nich našel pouze fyziologický roztok, když vysušil krystaly NaCl (chloridu sodného nebo běžné soli), než ve třetí lahvičce objevil tu „Věc“ s hlavou a třemi nohami. Také říká, že ve vakcíně něco konkrétně hledal a naznačuje, že objevení se této živé bytosti pod mikroskopem způsobilo použití grafitové pásky; dochází k závěru, že grafen ve vakcíně působí jako druh potravy nebo katalyzátoru „Věci“ a že vakcína obsahuje vajíčka „Věci“, která se líhne v přítomnosti grafenu.

Cituji z přepisu titulků videa:

„Vítejte přátelé. Tohle je ta „Věc“, kterou jsem testoval v těch vzorcích.no? Šokováni?

„Ta Věc“ se podává lidem ve vakcínách, ale ve vajíčkách. Hledal jsem její vajíčka. A ta by měla mít vhodné prostředí. Pokud byl injekční roztok testován na holé misce, nic se nestalo a vajíčka nešlo najít. Možná nebyla uvnitř injekce, protože některé z nich jsou čisté solné roztoky.

Ale pokud je testována na grafitové pásce… Proto je ve vakcínách přidán grafen, který vyživuje vajíčka.

A milé očkované dámy a pánové, teď můžete omdlít… Něco takového se ve vás vyvine.

A hlava bude mít 20 mikronů a délku 2,5 mm (chapadla).

(Pozn. dr. Zalewski v úvodu drží šňůrku a ukazuje, že kdyby hlavička měřila 2 mm, chapadla by úměrně k ní měla 25 metrů.)

Tohle je forma života.

A teď byste se měli zeptat sami sebe… Příliš málo? Náhoda… Franc to jen dostal?… dokonce i slepá veverka někdy najde žalud…

Označil jsem lahvičky čísly 1, 2 a 3. Teprve uvnitř třetí byla ta „Věc“. A rostla / vyvíjela se 4 dny. Pak se vloží do rozprašovací komory. Teplota je tam vysoká, takže grafit je rozprašován, takže elektrický oblouk hoří.

Další! Kdyby byla jen jedna… ale tady můžeme vidět další… Vidíme, jak z ní vychází hlava a nohy. Na měřítku je 30 mikronů.

 

„Věc“ našla úrodnou půdu. A tady máme tu „Věc“, usmívá se na nás. Tady je hlava a tady chapadla. Zde je další a barevná chapadla. A je tvořena z hliníku a uhlíku. Známe nějaké formy života na bázi hliníku?

Teď už ano. Většina lidí už to má ve svém těle. Většina, která si to vzala dobrovolně…

Jsem velmi rád, že jsme se zde sešli a že jsem vám tu „Věc“ mohl představit.

A opět „Věc“ uvnitř dalšího vzorku. Je to rostlina? Prach? „Bytost“ podávaná lidem ve vajíčkách v úrodném / vhodném prostředí. Někde poblíž mohl být nějaký signál, který způsobil, že to začalo žít. Stejně jako semena borovice nebudou růst, pokud nebudou ve vhodném prostředí na úrodné půdě, zdá se, že „ta věc“ se nepohybuje. Může být spící.

Kdo je ochoten mít „to“ v sobě?

Mnozí z vás si to již vybrali a obdrželi… Vítejte. Doufám, že to nebude aktivováno.“

Když dr. Zalewski ukazuje spektrografy chemického obsahu Věci, říká, že se skládá z hliníku a uhlíku, s tím že nohy se skládají z uhlíku. Ukazuje také detaily chapadla/nohy a jejího zakončení, které nazývá packou a říká, že tato část se skládá z uhlíku.

—-

„A teď stojí za to se zeptat, proč někteří lidé dostávají injekci pouze s fyziologickým roztokem a proč někteří dostanou něco jiného – vajíčka?

Ale tohle není na mě, abych zjišťoval. Jsem hledač pravdy, ale ne pravdy z tohoto světa. Musíme si uvědomit, že tento svět je již téměř ztracen.

Jen se podívejte na statistiky. Kolik lidí už si to nechalo dát.

Ano, máme spoustu bakterií a virů, se kterými se musíme vypořádat. A žijeme dál. Ale nikdo nám je nedal uměle. Teď si to většina vzala dobrovolně.

Chcete mít takovouto bytost uvnitř? Má pěkné barvy, člověk se o ni může starat… Ale nebyla vytvořena, aby tam jen tak seděla a nic nedělala. Chce také žít a množit se… To si musíte uvědomit.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dr. Zalewski pak mluvil krátce o testovacích tyčinkách na covid:

„Proč je stěrová štětička stavěna takto? Každé zakončení (chloupku) je zataveno. Není odříznuto, je zataveno. Analyzoval jsem konce, stejně jako boční stěny. Tady máme boční stěnu a tady je zatavený konec. Štětička obsahuje titan, hliník a uhlík.

Musíte si uvědomit, že jde o sběr DNA. Byl jsem na letišti… a když jsem tam procházel, bylo tam oficiálně napsáno: „Centrální databáze DNA“. A tam odebírají vzorky.

Účelem výtěrových testů je sbírání DNA. Proč potřebují naši DNA? Vyzývám vás, abyste to zjistili.“

***** ****

Šokující nálezy polského vědce probíral v pátek také Stew Peters s dr. Jane Ruby. Když se Stew ptá, jestli je ta „Věc“ živá, říká dr. Ruby:

„Je velice zajímavé, že se mě ptáš, jestli je to živé. Uhlík je organický materiál. Hliník není. Je to kombinace uhlíku a hliníku. Nevím, kde to bere svoji schopnost se množit. … Zajímavá část je ta, že dr. Zalewski udělal chemickou analýzu. Už měsíce při vší úctě říkám, kéž by La Quinta Columna udělala chemický rozbor. Dr. Madej udělala ohromující odhalení toho, co viděla pod mikroskopem. Dr. Zandre Botha ukázala mnoho fotografií toho, co vypadá jako grafen, kromě černých disků, které jsou svým způsobem transportní či komunikační mechanismy. Tohle všechno jsou kousíčky, ale Stew, co doktor Zalewski udělal – jestli by se tohle dalo zopakovat – veškerá věda / pokus musí jít zopakovat a musí se vystavět na (objevech) předchozích vědců a už jsme viděli takové parazitické struktury…

Ale teď máme chemické složení a vzal to ještě na další úroveň, protože jim poskytl přívětivější prostředí s grafenem a teplem. Zajímalo by mě, jaká je souvislost s faktem, že tyto materiály, minimálně s Pfizerem a Modernou… každý má instrukce udržovat je pod -70oC, což je neuvěřitelné, a při pokojové teplotě můžou být jen po určitou dobu. V pokynech stojí, že se pak musí spotřebovat, když jsou při pokojové teplotě. Dr. Zalewski naznačuje, že když je dost ohřejete a uděláte jim příznivé prostředí, aby mohly být v kontaktu s grafenem, tehdy se začnou pohybovat, množit a růst.

Stew na to reaguje, že při všem, co vychází na povrch, už nevypadá rozhovor se Cyrem Parsou z minulého týdne, který mluví o plánu mimozemšťanů na vyhlazení lidstva, tolik jako šílená konspirace. K Cyrovi se vrátím v příštím článku.

https://www.redvoicemedia.com/2021/10/jab-scientist-discovers-hatching-eggs-parasites-birthed-after-injection/

***** ****

K parazitům a nutnosti uchovávat některé covid „vakcíny“ při velice nízkých teplotách, uvádím několik dalších úryvků z článku na prvním odkazu v závěru. Všechno do sebe zapadá. Parazita Trypanosoma Cruzi identifikoval dr. Robert Young ve „vakcíně Pfizer před několika měsíci.

„TRYPANOSOMA CRUZI:

V databázi VAERS CDC byl zaznamenán případ, který odhalil, že jedné ženě byl diagnostikován tento parazit, Trypanosoma Cruzi, v krvi – zjistila to, když se pokusila darovat krev poté, co byla očkována a byla odmítnuta. Tento případ a několik dalších zaznamenaných ve VAERS ukazují, že protilátky proti tomuto parazitu jsou pravidelně kontrolovány, že krevní test existuje a běžně se aplikuje u dárců krve ke kontrole protilátek proti infekčnímu onemocnění, které zahrnují screening tohoto parazita. …

Onemocnění Trypanosomóza neboli Chagasova choroba s sebou nese sérii srdečních komplikací a problémů se srážením krve a je spojeno s tímto parazitem.“

Ve VAERS jsou u covid vakcín hlášeny dva další případy s Trypanosoma Cruzi a dále tři případy s Trypanosoma Brucei, která způsobuje africkou spavou nemoc. Británie zaznamenala hlášené 2 případy infekce Trypanosomou u Pfizeru a 6 případů u lidí, kteří dostali Astra Zenecu. Všechna hlášení – viz snímky obrazovky v článku.

„Záhadou obklopující tyto parazity kromě jejich předpokládané přítomnosti, jak je uvedeno výše, je to, co zpráva Nobulartu uvádí jako relevantní v případě Trypanosoma Cruzi, že je nutné, aby byla udržována při -70 stupních Celsia v případě převozu mezi laboratořemi pro studium, přesně tak, jak je to také vyžadováno u vakcíny Pfizer BioNTech:

„Doporučený teplotní rozsah pro skladování a přepravu chiméry společnosti Pfizer je -70 °C ±10 °C a maximální doba skladování při pokojové teplotě je uvedena jako doba skladování v místnosti nejvýše 6 hodin.“

„Vzorky Trypanosomy jsou pro laboratorní skladování a přepravu kryogenicky konzervovány v teplotním rozmezí -80 °C až -60 °C a zdá se, že zůstávají životaschopné při pokojové teplotě po dobu až 6 hodin.“ (zdroje v článku)

***** **** ***** ****

„Ve svém videu Dr. Zalewski také hovoří o tom, jak malé kartáčovité úponky štětiček covid testů fungují jako kartáče na DNA a sběrače DNA a dále popisuje, jak se na letištích otevřeně provádí sběr DNA pro „Centrální databázi DNA“.

Zatímco lidský druh je tudíž kolektivně terčem nemoci, parazitárních infekcí a vyhlazování nebezpečným obsahem vakcíny, kterou nikdo nepotřebuje (s ohledem na to, že takzvaná nemoc Covid, s virem, jehož existence nebyla dosud prokázána, má u většiny věkových skupin míru zotavení 99,97%), zdá se, že individuální lidská DNA je stále velmi žádaná pro účely sběru a analýzy údajů. Za jakým účelem, není v tuto chvíli zcela jasné.

Je možné, že kradmá kontaminace DNA vyrobenou DNA synbio organismů a známých parazitů, včetně regenerující DNA nesmrtelné Hydry (nezmara) – zvažované dříve po odhalení doktorky Madej – je prováděna záměrně zahrnutím těchto pochybných organismů do vakcín? Transhumanismus prostřednictvím parazita a fantastická nová forma života vymyšlená ve vojenské laboratoři, která se množí uvnitř lidských těl, mísí jeho DNA s tou naší, nahrazuje ji, ničí ji…. kdo ví? Určitě je to téma, které vyžaduje další zkoumání. Víme, že americká armáda utápí miliony ve studiu syntetické biologie s jednoznačným záměrem transhumanizovat vojáky pod rouškou „posílení schopností“. Opravdu tímto směrem američtí vojáci chtějí jít? Jak šíleného světa je to předobrazem?“

Přeložila melda | Zdroje, včetně videa s Dr. Zalewskim:

https://everydayconcerned.net/2021/10/11/more-sickening-covid-vaccine-findings-dr-franc-zalewski-finds-aluminium-lifeform-tentacled-parasite-in-pfizer-vaccine-vaccine-parasites-found-in-vaccinated-blood-causing-blood-clots-heart-iss/

https://jamesfetzer.org/2021/10/parasitic-organism-dubbed-the-thing-found-in-covid-vaccines-dr-franc-zalewski-thats-why-theres-graphene-added-inside-the-vaccines-which-nourishes-the/

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
27 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře