Hillary předvedla svůj nový vzhled při události na Broadway se svým manželem Billem.

Vypadá to, jako by podstoupila injekce botoxu nebo plastickou operaci, protože v 72 letech je bez vrásek na tváři a váčky pod očima jsou nyní pryč.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Úprava ve photoshopu to není, protože několik webů se tím zabývalo, včetně Daily Mail, který hovořil s lékařem specializujícím se na „estetiku“:

„Její zářící pleť byla znatelně hladší a její tváře byly jasnější více než dříve, i v porovnání při jejím proslovu na výročních cenách Židovského výboru pro lidská práva (prosinec 2019, pozn.př.).“

Doktor Ross Perry, zakladatel cosmedics.co.uk, uvedl, že Hillary je „geneticky požehnaná“ s dobrou pletí – ale též přiznal, že by to mohlo být také dáno aplikací botoxu, injektovaných dermálních výplní a blefaroplastiky.

„Hilary Clintonová vypadá skvěle a já se domnívám, že se jedná o pravidelná vylepšení v průběhu let, která se pak zdají méně patrná, než jednorázový dramatický zásah. Čelo vypadá obzvláště hladce, což by naznačovalo, že Botox byl podáván do čela, do oblasti mračící linie a kolem očí. U někoho, komu je 72 let, bych čekal více zvrásněné obočí s rozsáhlými rýhami a liniemi kolem očí.“

Dr. Perry dodal, že má podezření, že Hillary mohla mít blefaroplastiku, což je postup, při kterém se odstraní přebytečná kůže nad okem.

Přeložila tereza | Zdroj: TGW.com

Skutečnost je taková, že tato Hillary-Killary je asi tak 34. verze původní Hillary. Na první pohled se jí nepodobá, a navíc vypadá jako babochlap.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.