„Turecký prezident Recep Erdogan chce, aby migrační vlna, kterou posílá do EU, byla co největší. Do první linie vyslal opravdovou „elitu“. Nechal z kriminálů vyzvednout všechny vrahy, násilníky, lupiče a zloděje původem od Afgánistánu, přes Pakistán až po Kongo,“ má jasno europoslanec Ivan David.

„Vládou zaplacené autobusy tento úderný oddíl dovezly až k řecké hranici. Řečtí policisté Erdoganovy „dárečky“ odrazili s pomocí slepých granátů a granátů se slzným plynem,“ píše se v Davidově komentáři.

[wp_ad_camp_2]

„O prezidentem žádané zmohutnění migrační vlny se nyní starají polovojenské oddíly Šedých vlků, které jsou součástí koaličního partnera Erdoganovy vlády, nacionalistické MHP. V některých evropských zemích, jako Rakousko a Francie, jsou Šedí vlci kvůli četným vraždám a násilným činům zakázáni jako teroristická organizace. V Turecku její srazy navštěvuje prezident Erdogan. Právě na jednom z jejích mítinků vyhlásil plán obnovy Osmanské říše – tedy Turecka od Vídně po Čínu a od Kavkazu po Saharu. Nyní Šedé vlky použil jako kdysi nacisté SA. Tisíce těchto vyzbrojených násilníků v neděli (1. března 2020)  vyrazily po celém Turecku rabovat a podpalovat obchody a provozovny Syřanů. S cílem donutit je k odchodu do EU,“ uzavřel svůj komentář na facebookovém profilu europoslanec Ivan David.
Zdroj: PZ
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.