(Aktualizace 20. února 2022.)

Připravte se na stanné právo

Poznámka Judy: Stejně jako jeho kamarád, kanadský diktátor a premiér Justin Trudeau, i prezident dnes již neexistující americké obchodní společnosti (THE UNITED STATES Inc.) Joe Biden vyhlásil „národní výjimečný stav“ ještě předtím, než do Washingtonu zamířil konvoj svobody: „Přiložené oznámení o existenci národního výjimečného stavu jsem odeslal ke zveřejnění do Federálního registru.“ Ve skutečnosti Biden pouze prodloužil platnost prohlášení prezidenta Trumpa o národním ohrožení, které bylo uvedeno v platnost kvůli ukončení hry.

Na podporu toho také BIDEN prosazoval válku s Ruskem kvůli Ukrajině – což si ani Rusko, ani Ukrajina nepřejí.

Biden prodlužuje Trumpovo vyhlášení stavu nouze (zřejmě proto, že MUSÍ).

Odkaz na prohlášení Bidena z 18.2.2022 ZDE (Dopis předsedkyni Sněmovny reprezentantů a předsedkyni Senátu o pokračování stavu národní nouze v souvislosti s pandemií nemoci COVID-19).

Týden svobody nicméně začne v pondělí 21. února 2022, tedy hned poté, co v neděli skončí zimní olympijské hry Komunistické strany Číny.  Tisíce amerických vlastenců by jely v konvoji svobody z Los Angeles do Washingtonu DC na podporu celosvětového bojkotu za svobodu a požadavků občanů na zrušení přísných a nezdravých požadavků na očkování.

„Vyzýváme k celosvětovému bojkotu za svobodu. Od pondělí 21. února nechoďte sedm dní do práce!“ … kanadští řidiči kamionů Freedom Truckers

Ve skutečnosti se jednalo o reset globální měny, který by vyjmul globální finanční systém z moci Deep State a vrátil jej zpět do rukou lidí. Společnost USA Inc. byla oficiálně zrušena o půlnoci z pátku 18. února na sobotu. Smlouva se Světovou bankou by skončila o půlnoci 21. února pacifického standardního času (PST), zatímco nový finanční systém by vstoupil v platnost o téže půlnoci 21. února PST.

Fleming: úterý 22. února 2022 dorazí za několik dní se všemi soudem nařízenými a dohodnutými dodávkami. Teď už to opravdu letí.

Hromadné zveřejnění MZ: Mohu vám říci, že mi bylo řečeno, že 22. února bude zveřejněno mnoho informací. Včetně záběrů tunelů pod velkými městy, které budou zveřejněny 22., konkrétně v New Yorku a Washingtonu a případně v Gettyho knihovně v Kalifornii. Očekáváme hromadné odhalení 22. To říkají lidé, kteří se na tomto odhalení skutečně podílejí, takže 22. očekávám šílený den.

V úterý 22. února planeta Pluto poprvé od 4. července 1776 dokončí úplnou periodu oběhu, což signalizuje obrodu národů a návrat moci do rukou lidu.

V úterý téhož dne by Globální reset měn převzal globální systém centrálního bankovnictví a 209 zemí by mělo měny kryté zlatem a aktivy obchodovat v poměru 1:1.

Více zde

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.