…..co všechno je spojeno s psaním článků, odsouhlasováním komentů, a to nejenom o chemtrails, si můžete přečíst níže. Někteří redaktoři se tím výborně baví, protože vědí že tito diskutující píší sami o sobě a jak krásně se ještě k tomu titulují….

09:54

Pro trolly, retardované jedince a méně duševně zámožné lidi a ty co tvrdí, že chemtrails neexistují, tento článek není. Asi by ho nepochopili. Někteří trollové a přisluhovači tohoto systému si myslí, že mně naštvou či odradí. Ale opak je pravda.

Jsou to v podstatě kuriozitky, protože nemáme zájem čtenáře zatěžovat těmito psychopaty, popřípadě placenými trolly z EU či Izraele či neziskovek od SOROSE.

Dáváme jenom malý výběr jejich výlevů. Samozřejmě že jejich mejlové adresy a jména si vymýšlí…..

První přízpěvek od nějakého TOM

Kreténi, nejdřív to chce vědět alespoň něco o atmosférických procesech při průletu letadlem a pak můžete psát sračky.

Hlavně že Pepa v hospodě povídal….

tm: No a už víme, odkud to má a kam chodí…..

Další trochu delší komentík zde o sobě napsal nějaký PILOT a má vymyšlenou vynikající mejlovou adresu pro sebe.

[email protected]_

Milý Tomáši, jsi kokot debilní a nechápu, že ti na tyhle sračky někdo skočí. Jestli tomu věříš sám, tak bys měl jít ještě chvíli studovat, idiote. Na polovině fotek je klasická kondenzace vodních par vzniklých z pálení paliv horkých motorů v ledovém ovzduší, dokonce zachycená rázová vlna na další fotce a interiery hasicích a dalších letadel pro hašení požárů, popř soukromý poprašování na pole. Jsi debil a postarám se o to, aby ti tyhle krmení zavřeli. Kéž by zavřeli i tebe

tm: Vidím, že koment psal skutečně veliký odborník a ví, že pole se práškují dopravními letadly popřípadě hasí požáry. Děkujeme mnohokrát za upozornění, rozšířili jsme si obzor…..

Jeden z dalších komentů, který bych ani nečetl protože ho zachytil automatický aksimet obsahoval asi 15 naprosto sprostých slov, pár spojek a nemohu ho sem skutečně dát. To jenom pro představu, jací pivní a drogoví retardi zde chodí. Popřípadě psychoelektromagneticky ovládání jedinci.

Další koment, který mohu zveřejnit, protože není tak sprostý:

napsalo ho HOVADO s mejlovou adresou [email protected]_

Vy hovada co se serete do sraček cojym hovada nerozumíte. Patřyly byste vy hovada do basy

tm: jak tedy můžete vidět, jeho slovník je velice omezený (asi jako dotyčný jedinec) a nevím jaký materiál při tom bral.

Jeden z dalších komentíků, patří k těm už méně slušným byl od nicku MARUŠKA

mejlík byl také trefný [email protected]__

Článek vynikající nestačil jsem se divit jaký sračky tam píčete. Běšte do pi.. (dvě tečky zameněny tm za písmena) Ale tm zavřít do blázince. A jaký matroš to berete?

 

Další koment zachycený aksimetem byl od das s mejlovou adresou [email protected]__ Patří k těm slušnějším…..

Už fakt děte do prdele. Nikdo Vám nevěří. Až předpovíte něco co se doopravdy stane tak pak to bude jiná.Vy jste bud uplný idioti nebo vás platí opravdu Rusáci…

Tak to byl jeden z celkem slušných nakonec

Prosím pochopte, že ty sprosté a naprosto vulgární „výblitky“ nemohu zveřejnit. Asi i aksimet se z toho pozvracel. Toš tak

Jak jsem v úvodu psal, my je většinou nečteme, rovnou mažeme, ale občas se tím i pobavíme, co chodí mezi námi za bytosti…..

Sestavil a napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...