;

…..došlo mejlíkem s prosbou o zveřejnění….

09:54

 

I to je varianta toho, co se ve skutečnosti odehrálo, nikoli ovšem v cele pro potenciální sebevrahy za stálého dozoru, jak jsem nejen já v samé aktuálnosti události nesprávně tvrdil. Z té byl snad těsně před údajnou sebevraždou přeložen na normální celu. To je ovšem právě jedna z podezřelých věcí, které vedou k zásadním pochybnostem o tom, jak vše proběhlo a kdo byl ve skutečnosti mrtvý muž, kterého z nemocnice vyváželi. Policie údajně zahájila vyšetřování okolností přeložení tohoto klasifikovaného potenciálního sebevraha, který se o totéž již jednou pokusil.

 

V osudný večer, zcela náhodou, byl spolubydlící převeden na jinou celu a Epstein se ocitl sám. Další „příznivou“ shodou okolností bylo selhání kamerového systému právě v onu vypjatou chvíli, kdy se majitel možná největšího zlatého dolu na světě rozhodl skoncovat se svým životem. A strážci usnuli. Následně se dozvídáme, že dle analýzy fotografií z médií není vyvážený zesnulý Jeffrey Epstein, ale tím mužem je spíše kuchař z reality show Anthony Bourdain, který zemřel před rokem a více vyhovuje tvaru ucha a nosu na fotografiích zachycené osoby. O vlastnictví tohoto vysoce toxického aktiva se v této chvíli „hlásí“ Mosad a tzv. Aliance reprezentovaná skupinou QAnon.

 

Nevím, jestli je lepším osudem spáchat sebevraždu než být „zachráněn“ před spravedlivým trestem. Co když se Bill a Hillary Clintonovi tolik smáli, protože ho mají ve svých rukou? Nevím, jestli se Jeffrey Epstein směje s nimi. V případě, že je Jeffrey Epstein stále naživu, stává se se svým alibi sebevraždy poněkud zranitelným.

Do toho vstupuje záhadný nápis před bytem Jeffreyho Epsteina XOXO Hillary + Bill – GAME OVER psaný modrou křídou. Sdělení, že to není Mosad, kdo má Jeffreho Epsteina ve svých rukou? Co znamená modrá?

 

 

Je vhodné připomenout, že televizní šéfkuchař a hostitel Anthony Bourdain se ve svém posledním rozhovoru navážel do Clintonových.

Kdo má mrtvolu má i Epsteina. Nebo platí spíše, kdo měl mrtvolu, má Epsteina?

Pro mě stojí Mosad a Aliance na opačné straně tiché války a představují pro další vývoj událostí v daném příběhu zásadní kvalitativní rozdíl a doufám, že to tak i zůstane.

Kolik vlastně máme variant? Epsteina zasebevražděného, Epsteina zavražděného, Epsteina živého smějícího se, Epsteina živého nesmějícího se. Dokáže Mosad dostat z mrtvého člověka tajemství? Bibi radí. Jestli si odletěl vlastním letedlem na Antarktidu, tak už nám možná mává z oběžné dráhy a nám nezbude než se věnovat jiným důležitostem.

Martin

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.