…..došlo mejlíkem s prosbou o zveřejnění….

09:54

 

I to je varianta toho, co se ve skutečnosti odehrálo, nikoli ovšem v cele pro potenciální sebevrahy za stálého dozoru, jak jsem nejen já v samé aktuálnosti události nesprávně tvrdil. Z té byl snad těsně před údajnou sebevraždou přeložen na normální celu. To je ovšem právě jedna z podezřelých věcí, které vedou k zásadním pochybnostem o tom, jak vše proběhlo a kdo byl ve skutečnosti mrtvý muž, kterého z nemocnice vyváželi. Policie údajně zahájila vyšetřování okolností přeložení tohoto klasifikovaného potenciálního sebevraha, který se o totéž již jednou pokusil.

[wp_ad_camp_2]

 

V osudný večer, zcela náhodou, byl spolubydlící převeden na jinou celu a Epstein se ocitl sám. Další „příznivou“ shodou okolností bylo selhání kamerového systému právě v onu vypjatou chvíli, kdy se majitel možná největšího zlatého dolu na světě rozhodl skoncovat se svým životem. A strážci usnuli. Následně se dozvídáme, že dle analýzy fotografií z médií není vyvážený zesnulý Jeffrey Epstein, ale tím mužem je spíše kuchař z reality show Anthony Bourdain, který zemřel před rokem a více vyhovuje tvaru ucha a nosu na fotografiích zachycené osoby. O vlastnictví tohoto vysoce toxického aktiva se v této chvíli „hlásí“ Mosad a tzv. Aliance reprezentovaná skupinou QAnon.

[wp_ad_camp_2]

 

Nevím, jestli je lepším osudem spáchat sebevraždu než být „zachráněn“ před spravedlivým trestem. Co když se Bill a Hillary Clintonovi tolik smáli, protože ho mají ve svých rukou? Nevím, jestli se Jeffrey Epstein směje s nimi. V případě, že je Jeffrey Epstein stále naživu, stává se se svým alibi sebevraždy poněkud zranitelným.

Do toho vstupuje záhadný nápis před bytem Jeffreyho Epsteina XOXO Hillary + Bill – GAME OVER psaný modrou křídou. Sdělení, že to není Mosad, kdo má Jeffreho Epsteina ve svých rukou? Co znamená modrá?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je vhodné připomenout, že televizní šéfkuchař a hostitel Anthony Bourdain se ve svém posledním rozhovoru navážel do Clintonových.

Kdo má mrtvolu má i Epsteina. Nebo platí spíše, kdo měl mrtvolu, má Epsteina?

Pro mě stojí Mosad a Aliance na opačné straně tiché války a představují pro další vývoj událostí v daném příběhu zásadní kvalitativní rozdíl a doufám, že to tak i zůstane.

Kolik vlastně máme variant? Epsteina zasebevražděného, Epsteina zavražděného, Epsteina živého smějícího se, Epsteina živého nesmějícího se. Dokáže Mosad dostat z mrtvého člověka tajemství? Bibi radí. Jestli si odletěl vlastním letedlem na Antarktidu, tak už nám možná mává z oběžné dráhy a nám nezbude než se věnovat jiným důležitostem.

Martin

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.