Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

 • Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel
  Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel

  Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel

 • Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 4: Debilita
  Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 4: Debilita

  Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 4: Debilita

NIKDY SE NEVZDÁVEJTE! Čas totálního odmítnutí režimu, až do hořké kapitulace, nadešel!

Říkám to už mnoho let. Systém se dá demontovat poměrně snadno a rychle. Chce to jen odvahu a koordinaci …..  V německu se chystají spustit mega akci už 1.12.! Prosím podívejte se na krátké video a uvědomte si řečené.

Děkuji Andree za překlad titulků pro čtenářky a čtenáře tadesco.cz. Překlad je text pod videem.

15:55

 

 

Za několik let… se někteří z vás podívají zpátky a zeptají se, jestli si vybrali správně, jestli co nejlépe využili možností, které jim byly dány. Společně máme stejné poslání. V průběhu svého života zjistíš, že něco na tomto světě není v pořádku. Zjistíš, že se ti dějí věci, které si nezasloužíš a které nejsou spravedlivé, ale musíš zatnout zuby, bojovat, bojovat a dále bojovat. Nikdy…. nikdy se nevzdávej! Nikdy se nevzdávej a nepřestávej dělat to, o čem víš, že je správné. Nic, co má nějakou cenu, není jednoduché, a čím spravedlivější je boj, tím větší odpor zažiješ. Nyní musíš jít do světa a svoji naději, své sny proměnit v čin. Tvoje země, Německo, tě potřebuje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Německo bylo vždy zemí vynálezců, básníků a myslitelů, to všechny spojuje. A přece jsme byli přikováni a zotročeni. Vypráví nám, že máme vinu na obou světových válkách. Tvrdí, že jsme válečnickým národem, ale to není pravda. Umíme dobře bojovat, to ano, ale vedli jsme nejméně válek. Zakazují nám mluvit pravdu, zatímco nám neustále lžou. Falšují naše dějiny, říkají nám, že jsme špatní, ale my víme přesně, že to tak není. Po staletí nás chtějí rozdělit, promíchat a vykořenit, protože mají strach. Strach před naší inteligencí, před naším pokrokem, před naším velkým srdcem. Naši nepřátelé chtějí světovládu, ale my chceme mír. Německá duše je neúnavná, trpělivá a nezničitelná. Milujeme naše sousedy, naše bratry na východě, západě, jihu i severu. Milujeme ruský lid, naše bratry v srdci, i když se nás po staletí snaží od sebe odtrhnout. Milujeme americký lid,- třetina z nich jsou naši blízcí příbuzní. Milujeme Švýcary, Rakušany, Iry a Skoty – naše bratry, kteří vždy stáli při nás. Našim sousedům, kteří nás stále napadali, chceme odpustit. Utrpení, které jsme jim způsobili i my, není naší přirozeností. Milujeme všechny národy a pohrdáme všemi vládci, kteří si tyto přisvojují. Mnohé národy byly podrobeny a zneužity, stejně jako jsme byli my, aby nás i je oslabili. Dnes je to bohužel stále stejné, ale nyní se to změní.

Z našich chyb jsme se poučili a již se nikdy nikým nenecháme svést na scestí. Již nikdy se nenecháme využít, srovnat do linie a nenecháme si diktovat. Držíme spolu. Nadešel čas opět v nás probudit německého bojového ducha. Jakožto národ pracujících nikdy nezanecháme svého díla, dokud se naši podrobitelé nevzdají a nekapitulují. Poskytneme naprostý odpor, dokud neprosadíme svoji vůli. Informujte své blízké, přátele, příbuzné a známé. Od 1. prosince se budeme intenzívně věnovat lepší budoucnosti. Čas totálního odmítnutí režimu, až do hořké kapitulace.

Vyzvedněte si z banky své poslední peníze. Vezměte si dovolenou, nebo onemocněte – na minimálně 2 týdny. Bude to trvat tak dlouho, jak musí. Udělejte si zásoby jídla minimálně na 1 měsíc, natankujte si naposledy – i náhradní kanystr. Paralyzujeme systém na celé linii. Pro budoucnost bez útlaku, beze lží, bez podvodu, bez vykořisťování. Ve vzpomínce na naše předky, kteří obětovali své životy pro naši budoucnost, obětujeme i my svůj život pro dobro a svobodu našich dětí. Dějiny Německa jsou dějinami hrdinů, statečných a chytrých, jež započaly v hlubokém soucitu, pospolitosti a síle. Příští generaci německých synů a dcer říkáme, NIKDY SE NEVZDÁVEJTE!

[wp_ad_camp_2]

 

Ve tvém životě budou chvíle, kdy se budeš chtít vzdát: nikdy se nevzdávat, nikdy se nevzdávej bez boje za to, v co věříš a pro lidi, kteří se o vás starají. Nes svůj život sám s důstojností a hrdostí. Vyžaduj od sebe to nejlepší. Čím víc lidí bude říkat, že to není možné, že to nemůže být uděláno, tím víc musíš být absolutně odhodlán jim dokázat opak! Považuj slovo „nemožné“ pouze za motivaci! Využij příležitosti být outsiderem, a učiň nemožné možným! Čím víc ti zkorumpovaný režim bude říkat, že nemáš pravdu, tím jistější si můžeš být tím, že musíš jít dál. Musíš jít dál a stále mít odvahu být sám sebou. Německo je lepší, když lidé svá přání promění v čin! Dnes každý z vás začíná novou kapitolu. Když tvůj příběh bude pokračovat odtud, bude poznamenán tvojí vizí, tvojí vytrvalostí a tvojí statečností! Vybudujeme budoucnost, ve které budeme mít odvahu jít si za svými sny a je jedno, co cynici a pochybovači říkají.

Budeš mít důvěru mluvit o nadějích ve tvém srdci a vyjádřit lásku, která pohne tvojí duší pokud jsi hrdý na svoji silnou vůli, odvahu ve svém přesvědčení a víru v Boha a v sebe samého, potom zvítězíš. Dokud Německo zůstane věrné svým spoluobčanům a upíše se svému stvořiteli… pak naše nejlepší dny stojí ještě před námi. Ať konstruktivní síly žehnají dnešní generaci! Ať žehnají všem národům Země! A ať konstruktivní síly stojí při nás v posledním boji proti utlačitelům lidí! Věř, že ti konstruktivní síla vesmíru žehná, a ať je ti řečeno, že jsi v každém ohledu jedinečný! Konstruktivní sílo – žehnej vám všem a budoucnosti našich dětí!

Pokud nekousneme do kyselého jablka dnes, pak kousneme do shnilého. Sdílej toto video všude a připrav se na revoluci !

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
25 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře