;

„Je ale dobré vědět, jak se vybarvují některá média, včetně těch tzv. veřejnoprávních, jaké informace podávají a jaké zamlčují, jak se na sociálních sítích vyjadřují konkrétní novináři, jindy strážci objektivity a nadstranického nadhledu,“ napsal na svém facebookovém profilu Jiří Zimola.

„Vlna demonstrací proti premiérovi rozděluje Česko. Jsem dalek toho označovat demonstranty jako ukřičené nemyslící stádo a naopak si myslím, že každý racionálně uvažující politik musí nad jejich aktivitou přemýšlet. Že s sebou vlna emocí nese i nepravdivá a nespravedlivá obvinění, je logické a opět platí, že s tím musí politici počítat,“ napsal na svém facebookovém profilu bývalý hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola.

 

Je ale dobré vědět, jak se vybarvují některá média, včetně těch tzv. veřejnoprávních, jaké informace podávají a jaké zamlčují, jak se na sociálních sítích vyjadřují konkrétní novináři, jindy strážci objektivity a nadstranického nadhledu, jak aktivisticky svolává Seznam.cz demonstranty na náměstí a pláně,“ píše se dál v Zimolově komentáři. (Pozn.: No není se čemu divit, podíl v Seznam.cz koupil údajně George Soros.) 
zdroj: 9
Možná ten hulákající dav na Letné (alespoň někteří) pochopí, že se stali jen nástrojem pro jiné zájmy a že zde nejde o Babiše. 
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.