„Je ale dobré vědět, jak se vybarvují některá média, včetně těch tzv. veřejnoprávních, jaké informace podávají a jaké zamlčují, jak se na sociálních sítích vyjadřují konkrétní novináři, jindy strážci objektivity a nadstranického nadhledu,“ napsal na svém facebookovém profilu Jiří Zimola.

„Vlna demonstrací proti premiérovi rozděluje Česko. Jsem dalek toho označovat demonstranty jako ukřičené nemyslící stádo a naopak si myslím, že každý racionálně uvažující politik musí nad jejich aktivitou přemýšlet. Že s sebou vlna emocí nese i nepravdivá a nespravedlivá obvinění, je logické a opět platí, že s tím musí politici počítat,“ napsal na svém facebookovém profilu bývalý hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola.

[wp_ad_camp_2]

 

Je ale dobré vědět, jak se vybarvují některá média, včetně těch tzv. veřejnoprávních, jaké informace podávají a jaké zamlčují, jak se na sociálních sítích vyjadřují konkrétní novináři, jindy strážci objektivity a nadstranického nadhledu, jak aktivisticky svolává Seznam.cz demonstranty na náměstí a pláně,“ píše se dál v Zimolově komentáři. (Pozn.: No není se čemu divit, podíl v Seznam.cz koupil údajně George Soros.) 
zdroj: 9
Možná ten hulákající dav na Letné (alespoň někteří) pochopí, že se stali jen nástrojem pro jiné zájmy a že zde nejde o Babiše. 
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.