Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to
  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

 • Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje
  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

 • PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin
  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

 • Snahy o zákaz outkovky pestré jako doplňku stravy se šíří z ČR do dalších zemí
  Snahy o zákaz outkovky pestré jako doplňku stravy se šíří z ČR do dalších zemí

  Snahy o zákaz outkovky pestré jako doplňku stravy se šíří z ČR do dalších zemí

Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

Studie provedená vědci z Coloradské univerzity potvrzuje, že naprostá většina lidstva neměla žádnou možnost volby v otázce, zda si přeje dostat injekci proti Covid-19 nebo ne. Očkovaní přenášeli protilátky vytvořené takzvanou vakcínou prostřednictvím aerosolů.

Tato zjištění by však neměla být žádným překvapením, protože důvěrný dokument společnosti Pfizer dávno potvrdil, že vystavení se mRNA látkám je zcela možné i prostřednictvím kontaktu kůže na kůži, včetně dýchání stejného vzduchu jako u osoby, která „šmakuládu“ proti Covidu-19 dostala.

Také bohužel dodávají váhu tvrzením doktora Phillipe van Welbergena, který prokázal, že grafen, údajná nezveřejněná složka injekcí proti Covidu, je v rozporu se zákonem. Přenáší se z očkovaných na neočkované, ničí červené krvinky a způsobuje nebezpečné krevní sraženiny.

Studie s názvem „Důkaz přenosu aerosolu specifického pro SARS-CoV2 a dopad na imunitu“, zveřejněná 1. května 2022, byla provedena pro Coloradskou univerzitu těmito vědci:

 • Ross M. Kedl, Elena Hsieh,
 • Thomas E. Morrison,
 • Gabriela Samayoa-Reyes,
 • Siobhan Flahertyová,
 • Conner L. Jackson,
 • Rosemary Rochfordová.

Abstrakt studie zní takto:

Navzdory zřejmému poznatku, že částice jsou infekční a mohou být přenášeny prostřednictvím dýchání, zda mohou být mezi hostiteli přenášeny i jiné složky nosních či orálních tekutin, se dosud nepodařilo zjistit a překvapivě nikdy předtím to nebylo zkoumáno.

Okolnosti současné plandemie umožnily jedinečnou příležitost plně prozkoumat tuto provokativní myšlenku. Data, která uvádíme, poskytují důkazy o novém mechanismu, kterým se může projevit stádová imunita, a to aerosolovým přenosem protilátek mezi imunitním systémem a neimunními hostiteli.

A zde jsou hlavní zjištění autorů studie:

Rozšířená povinnost pro nošení roušek ve společenském i pracovním prostředí poskytla jedinečnou příležitost vyhodnotit možnost aerosolového vylučování protilátek z organismu očkovaných osob.

S využitím průtokové cytometrie založené na multiplexní mikrosférické imunoanalýze (MMIA) k detekci protilátek specifických pro SARS-CoV-2 a metody dříve použité k vymytí protilátek z rehydratovaných sušených krevních skvrn jsme identifikovali specifické protilátky anti-SARS-CoV-2 vymyté z chirurgických masek, které měli na sobě očkovaní členové laboratoře a které byly darovány na konci jednoho pracovního dne.

V souladu s výsledky, které uvádějí jiní, jsme identifikovali IgG i IgA ve slinách očkovaných jedinců. A nebylo to překvapivé, že jsme jak IgG, tak IgA (imunoglobin A a G) po vymytí protilátek z roušek detekovali.

Vzhledem k těmto pozorováním jsme předpokládali, že přenos protilátek kapénkovou či aerosolovou cestou by mohl probíhat mezi jednotlivci podobně, jako může docházet k výměně kapénkových či aerosolových „virových“ částic.

To znamená, že vylučování „vakcíny“ proti Covidu-19 je zcela možné, pokud vezmeme v úvahu studii provedenou na objednávku společnosti Pfizer v Japonsku.

Studie sledovala roznos vakcíny proti Covidu v tělech Wisterových potkanů v průběhu 48 hodin. Nejvyšší koncentrace sice byla zaznamenána v játrech, ale jedním z nejvíce znepokojujících zjištění studie byla skutečnost, že „vakcíny“ společnosti Pfizer se v průběhu času hromadily ve vaječnících. Také se hromadí ve slinných žlázách.

Není známo, zda se injekce kumuluje i po 48 hodinách vzhledem k tomu, že pozorování byla po této době ukončena. Ale tyto výsledky, spolu s první výše uvedenou studií nám říkají, že minimálně po dobu 48 hodin je neočkovaná osoba vystavena působení „vakcíny“ proti Covid-19, pokud dýchá stejný vzduch jako osoba, která byla očkována, nebo se dotkne kůže této osoby.

Dokument obsahuje celý oddíl zabývající se možností „vylučování mRNA vakcíny“. Neočkovaní lidé, kteří se nacházeli v těsné blízkosti osoby, která byla očkována mRNA vakcínou Pfizer, můžou utrpět nežádoucí reakci.

V oddíle 8.3.5 dokumentu je popsáno, jakým způsobem se lze během těhotenství nebo kojení vystavit očkovací látce. No, společnost Pfizer potvrzuje, že k expozici během těhotenství může dojít, pokud se zjistí, že je žena těhotná a je v průběhu těhotenství vystavena vlivu prostředí, v němž se vakcína nachází. V dokumentu se uvádí, že k expozici očkovací látky v průběhu těhotenství může dojít kontaktem s kůží či dýcháním v blízkosti očkovaného člena rodiny nebo zdravotníka.

To vše činí zjištění Dr. Philippa van Welbergena ještě znepokojivějšími.

Dr. Philippe van Welbergen (dále jen „Dr. Philippe“), ředitel společnosti Biomedical Clinics, byl jedním z nejvýznamnějších odborníků a jako jeden z prvních varoval veřejnost před poškozením krve způsobeným vakcínami proti Covidu. V loňském roce zveřejnil snímky vzorků krve pod mikroskopem.

Na začátku července 2021 byl vyslechnut Dr. Philippe, který vysvětlil, že když si jeho pacienti začali stěžovat na chronickou únavu, závratě, problémy s pamětí, někdy dokonce na ochrnutí a pozdní nástup silné menstruace (ženy od 60 let výše), odebral jim vzorky krve.

V jejich krvi byly neobvyklé trubicovité struktury, některé svítily, viděl mnoho poškozených buněk.

Zdravých buněk viděl jen málo. Až do doby před třemi měsíci tyto útvary v krvi nikdy neviděl.

V únoru 2022 pak Dr. Philippe představil snímky svých posledních krevních preparátů a vysvětlil, co snímky zobrazují. Jeho diapozitivy ukazují, že pacienti bez vakcíny byli vakcínou rovněž „nakaženi“ toxiny prostřednictvím vylučování. Krev obsahovala to, co je údajně grafen.

Dr. Philippe van Welbergen prokázal, že grafen, který je lidem vstřikován, se organizuje a rozrůstá do větších vláken a struktur, získává magnetické vlastnosti nebo elektrickou energii. Vlákna vykazují známky složitějších struktur s pruhy.

Prokázal také, že „úlomky“ grafenu se přenášejí z „očkovaného“ na neočkovaného. Ničí jejich červené krvinky a způsobují krevní sraženiny v krvi.

Nikdy nebylo nutné plýtvat nehorázným množstvím peněz daňových poplatníků na propagandu, která má veřejnost přimět k tomu, aby se nechala očkovat, protože daňový poplatník nikdy neměl v této věci na výběr. Stačilo jim jen dýchat.

Zdroj: Exposé

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře