Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

Související zprávy

Nová utečenecká vlna přijde do Evropy přes Ukrajinu.

…..není tedy vyloučeno při zavření hranic Německa a Rakouska, že nás čeká podobný osud jako obyvatele v Calais. Budeme se pravděpodobně muset připravit na hodně horké chvilky a prostudovat weby z Německa, čeho jsou emigranti schopní….

08:27

Nová utečenecká vlna sa dovalí do Európy cez Ukrajinu. Potvrdzuje to aj náčelník štábu maďarskej armády. Čaká nás rovnaký osud ako obyvateľov Calais?

Hoci všetci vrcholoví politici jednotne tvrdia, že o nás migranti ani nemajú záujem, je dosť možné, že tu aj tak o pár mesiacov uviaznu a zo Slovenska sa stane nové “Calais” 

[wp_ad_camp_1]
Ilustračné foto: Migranti v Calais ukazujú reportérom na stany, ktoré polícia začala páliť a búrať po nekontrolovateľných potýčkach a vzburách
Migranti v Calais ukazujú reportérom na stany, ktoré polícia začala páliť a búrať po nekontrolovateľných potýčkach a vzburách 29. februára 2016

Odkedy sa začala organizovaná invázia migrantov do Európy, odvtedy zodpovední predstavitelia nerobia proti tomu nič, len naťahujú čas, kým sa do Európy presunie kritické množstvo ľudí, ktoré umožní v Európe obmedziť demokratické slobody či rovno vyhlásiť stanné právo.

Ak dokáže Maďarsko za pár dní postaviť plot okolo svojej hranice, tak si dokáže svoju hranicu ustrážiť aj Grécko. Otázka teda znie, prečo to nerobí a prečo pobrežná stráž ešte migrantov zváža z mora? Ďalšou kuriozitou je, že odkedy prúdia státisíce migrantov cez Grécko do Európy, odvtedy už z médií nepočuť o žiadnom gréckom bankrote, ktorý bol ešte pred rokom nevyhnutný.

Zdá sa teda že grécka hranica sa zavrie až vtedy, keď bude tlak verejnosti už neudržateľný. Následne sa stane to, čo sme predpovedali už pred pár mesiacmi TU (bezvízový styk pre migrantov).

Utečenci budú dopravovaní z Turecka cez Čierne more na Ukrajinu a odtiaľ budú prúdiť cez Maďarsko, Slovensko a Poľsko do Nemecka. Vláda s médiami bude tvrdiť, že sa s tým nedá nič robiť, lebo  humanitárna situácia na hraniciach je kritická. Ďalej budú obyvateľstvo upokojovať, že utečenci u nás aj tak zostať nechcú. Avšak po zavretí hraníc okolitých štátov môžeme očakávať, že masa ľudí, ktorá tu uviazne, pripraví našim ľuďom osud obyvateľov Callais. (TU)

Tento scenár predpokladá aj náčelník štábu maďarskej armády Tibor Benko.

A hoci slovenský premiér Fico podáva žaloby na kvóty, na minulotýždňovom bruselskom summite Európskej rady súhlasil spolu s hlavami všetkých členských štátov s formuláciou, ktorá priamo vyzýva na rýchle uskutočnenie rozhodnutí o premiestnení utečencov do členských štátov Únie.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
12 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře