New York Times, 3. září 2015, článek nazvaný „Ochrana bez vakcíny“. Popisuje samé hranice lékařského výzkumu. Zde mají původ klíčové citace, které ilustrují použití syntetických genů k „ochraně proti onemocněním“, jehož vedlejším účinkem je změna genetického kódu člověka. Ne, bohužel to není sci-fi:
„Vpichováním syntetických genů do svalů experimentálních opic vědci v podstatě přebudovávají zvířata tak, aby odolávali nemocem.“

[wp_ad_camp_2]

„Není zde žádný limit,“ řekl Michael Farzan, imunobiolog ze Sripps a vedoucí autor této nové studie.

A zde to máte černé na bílém: „Viry napadají lidské buňky svými ‚baťůžky‘ umělé DNA a syntetický gen je tak následně začleněn do vlastní DNA příjemce. Pokud vše půjde dobře, nové geny dají pokyn buňkám, aby začali vyrábět silnější protilátky.“

Přečtěte si to znovu: „syntetický gen je začleněn do vlastní DNA příjemce.

V překladu tedy: změna skladby lidského genetického kódu.

Nejedná se o pouhou „návštěvu“ syntetických genů. Ale o jejich trvalé bydliště. A jakmile se změní DNA člověka, neznamená to, že přenese tuto změnu na další generaci dětí, na děti jejich dětí, a tak dále?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Článek Dr. Davida Baltimoreho z Times říká:

„Přesto, doktor Baltimore předpokládá, že někteří lidé by mohli mít určité pochyby, pokud jde o očkovací strategii, která by znamenala změnu vlastní DNA, i když může zabránit potenciálně smrtelným nemocem.“

Ano, někteří lidé mohou být na pochybách. Pokud mají alespoň dvě nebo tři funkční mozkové buňky.

Tohle je genetická ruleta s ostře nabitou zbraní.

A další rizika jsou snad všem jasná. Vakcíny mohou být zneužity elitou jako záštita pro injekce jakýchkoli a všech genů, jejichž skutečným účelem je přeměna lidí.

Vývoj této Frankensteinovy technologie je provázen velkým tlakem na to, aby byly vakcíny brzy snadno dostupné po celém světě a to jak pro děti, tak pro dospělé. Tento apel a propaganda se šíří celým světem.

Pokud chcete měnit lidskou DNA, například proto, aby většina byla poslušnější a slabší a vybraní jedinci naopak silnější, za účelem restrukturalizace společnosti, chcete mít všechny, jak se říká, pod jednou střechou. Žádná osvobození. Žádné výjimky.

Svoboda a právo vakcíny odmítnout byly vždy životně důležité. Teď jsou však důležitější než kdy jindy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

raja: Takže už i lidé budou GMO. Třeba nám nechají narůst ocas. Nebo druhou hlavu. Nejspíše to využijí k tomu, aby nás ještě více omezili, co se týče duchovních schopností nebo vůbec schopnosti myslet. Pak konečně zavládne ten správný Absurdistán. Howgh.

Výsledek obrázku pro idiocracy

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.