…..vážení čtenáři tadesca. Děkujeme předně, že nenadáváte za článek, který Vám byl poskytnut v angličtině. A byli jste nuceni si ho sami přeložit vložením do překladače. Pro důležitost jsem jednal rychle jen s krátkým komentem. Rád bych u této příležitosti upozornil na jednu zajímavou možnost. Když dáte článek do překladače a překladač ho přeloží, je to dosti kostrbaté. Když ho „dopřeložíte správně“ a necháte přes překladač opravit jeho překlad, objeví se naprosto korektně. (Já to neznám a nevím jak se to dělá). Tak se to stalo i v dnešním případě….

15:54

Poprosil jsem jednu známou ve Švýcarsku, která měla okamžitě čas, aby ho doopravila a uvedla na patřičnou češtinu. To můžete kdykoliv udělat i vy…..

A nyní k článku nejmenovaného agenta…..

Co uvádím může být ze 45% pravda nebo také 100% pravda, dle mé úvahy. Dle rukopisu článku se skutečně jená o hodně rafinovaného agenta, který má, nebo měl, světu co říci.

Jestliže na začátku záměrně uvedl nepřesnost s atomovými zbraněmi a to, že byly zničeny, plus omáčka kolem,  byl spíše vzkaz zasvědceným lidem, že agent, kterého „zastupuje“ už nežije a nemá ho cenu hledat. Právě jím byl předán tento dopis dotyčnému kolegovi. Nebo kolega, který o všem věděl a stýkal se s ním jakkoliv, věděl že ho nemůže nyní ohrozit protože umírá či je mrtvý, a proto jedná živý kamarád jeho bytostí se škraboškou anonymouse.

Všemu je opět úplně jinak.

Každý myslící člověk ví, jak je dnes jednoduché dohledat ve své „firmě“ takovou událost, kterou popisuje. Specielně ve složkách ve kterých pracuje. Proto ten nesmyslný úvod. Jenom pro vysvětlení abyste věděli, proč to bylo tímto způsobem uvedeno. Je to nezajímavá část pro Vás, pro určité složky jasný vzkaz. Mnoho jedinců po přečtení prvních dvou odstavců odešlo ze stránek….. Ano, nebyly určeny nemyslícím lidem, kteří vše vezmou jako nesmysl…..

Napráskal na sebe skutečnost, že má ženu a syna. A to opakoval v článku dvakrát. Dál že byl pokárán za zastřelení jedné ženy, která ho prosila o kulku z milosti a tu musel ještě zaplatit. Víte, takové školácké chyby a to ještě z první třídy, vyškolení agenti nedělají. Ano zahrál si s elitou aby vše konečně prasklo…..

Rovněž tak s dalším vzkazem: Ihned po vstupu do této části Huoshenshan jsem byl zasažen tlumeným osvětlením a zápachem zvratků a lidského odpadu.

dal patřičné elitě něco najevo, že ano? Jak může člověk, který má speciální masku něco cítit z venku, když maska je upravena tak, aby do ní nemohlo nic vstoupit. Vážení tohle jsou vzkazy pro ty co vědí….

Pokud jste poctivě četli, narazili jste právě na tyhle maličkosti, které Vám musely být divné, pokud jste se zamysleli. A mimo jiné také uvádí, že tam šel na záchod, který tam ani neexistuje….. Byl to jenom další vzkaz.

Tak jako jeho poslední vzkaz o synovi, kterému řekli pravdu do očí, že zemře.

Nechť je text zčásti vymyšlený nebo zcela pravdivý, brzy se dozvíme co se asi děje. Budeme znát někdy pravdu????? Nebo taky nikoliv…..

Proto bych bral dopis spíše za pravdivý, ale pamatujte, že rozhodnutí leží pouze a jenom ve Vašich rukou.

A ptám se sám sebe. Jak je možné, že přesně popsaný scénář byl lidstvu v roce 1981 nafilmován. 12 opic

Nevěšte hlavu a přečtěte si článek na vysvětlenou o vzkazu indigové dívenky pro lidstvo. Nejen že Vás povzbudí, ale zjistíte, že nežijeme v REALITĚ, ale v obyčejném počítačovém programu a to v MATRIXU s názvem HOTEL ZEMĚ…..

napsal tm

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.