V období před Vánoci 2019 napsal prezident USA Donald Trump dopis Demokratické předsedkyni Sněmovny Representantů, Nancy Pelosiové. Byl to dlouhý a podrobný dopis, předurčený k tomu, aby měl zásadní historický význam pro americký lid a pro ústavní právníky po celá desetiletí, ne-li století.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Dopis přišel v době, kdy byly z národní správy definitivně a trvale odstraněny zbytky Nacistického Kontinua v Americe. Roky působení Nacistického Kontinua v Americe byly 1945–2016.

Během této doby, a zejména od roku 1989, byl národ vypleněn a zničen korporátními oligarchy zaměřenými na sebeobohacující se globalizační agendu, která se snažila postavit do globálního hierarchického společenského řádu soukromé korporace nad národní státy. Tyto nadnárodní korporace podporovali americké zahraniční války a podvratné agitace, ze kterých udělali trvalé nástroje zahraniční politiky, jejíž cílem bylo podpořit finanční zájmy těchto samých soukromých korporací.

Mezi vedlejší účinky tohoto drancování patřil také úpadek soukromé Korporace Spojené státy americké (UNITED STATES, INC.) a národní deindustrializace, protože pracovní místa a továrny byly přesunuty do zámoří, zničení americké střední třídy, růst stanových měst, rozpadání se národní infrastruktury a pokus o prodej velkých kusů amerického území a technologií do Číny.

Aby tento program Nacistického Kontinua fungoval efektivně, vyžadovali bankéři na nejvyšší úrovni tajnou kontrolu všech aspektů veřejné správy USA, včetně armády, tvorby peněz, tvorby trhu, zpravodajských agentur, vymáhání práva, právníků, účetních, médií a politiků.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Během Obamových let (2008–2016) se korupce v americké Státní Mafii (Deep State Cabal), tak prohloubila a veřejně exponovala, že Nacistické Kontinuum ztratilo loajalitu americké armády.

Do roku 2014 se armáda rozhodla jednat na obranu amerického lidu, aby obnovila ústavu a republiku.

K tomu potřebovali veřejnou podporu nejen domácích státních milic, ale také mocného a nezávislého vlastence v Bílém domě, který by začal vypouštět a čistit bažiny washingtonského státního aparátu v administrativě, Kongresu a Senátu. Toho bylo dosaženo v prezidentských volbách v roce 2016. Korporace US byla nahrazena korporací USA.

Více o tom zde: https://alcuinbramerton.blogspot.com/2019/01/q-channel-q-source-q-anon.html

https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2019/11/10/puvod-a-historie-q/

Na konci roku 2019 byla většina hlavních loutek Nacistického Kontinua mrtvá, zmizela nebo evidentně opustili svou kancelář. Desítky tisíc dalších čekaly na odpečetění zločinů velezrady nebo korupce a vznesení obvinění proti nim s nevyhnutelnými následky civilních soudů nebo vojenských tribunálů, které by následovaly podle zákona o admiralitním vojenském soudu. Admiralty Court Martial Law.

Stará konkretizace uchazečů však zůstala na samém vrcholku Demokratické strany ve Washingtonu a na vrcholu korporací neustále produkujících Fake News, které je stále podporovaly a které zaplavovali svět svými příběhy, které upřednostňovaly americké nadnárodní korporace.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Jeden z těchto příběhů měl co do činění s terorismem a „Válkou proti teroru“, fikcí, která měla umožnit globální války, krádeže ropy, zábory a vyvlastňování půdy bohaté na zdroje. Aby tato falešná světová fikce fungovala, vyžadovala součinnost teroristických sítí řízených skutečným světem („soukromými vojenskými kontraktory“) organizování střílení ve školách, leteckých havárií, útoků pod falešnými vlajkami, extremistických náboženských armád a masivních imigračních toků do USA přes jižní hranici. Počítalo se, mimo jiné to, že tito přistěhovalci budou volit Demokraty.

Dopis presidenta Trumpa zaslaný v úterý 17. prosince 2019 Nancy Pelosiové se zabýval posledním hluboce zrádným pokusem její strany o zahájení obžaloby proti němu, jen aby odvrátili pozornost veřejnosti od odhalení jejich protiústavní zločinecké frakce v Demokratické straně a ve sdělovacích prostředcích magnátů, kteří to neustále podporovali.

Donald Trump ve svém dopise charakterizoval toto zneužívání obžaloby jako partyzánskou křížovou výpravu Demokratů, kteří tímto pouze představovali bezprecedentní a neústavní zneužití pravomoci.

Články obžaloby zavedené sněmovním soudním výborem nebyly rozeznatelné podle žádného standardu ústavní teorie, interpretace nebo jurisprudence. Demokraté v průběhu své neplatné obžaloby porušovali svou přísahu, porušovali svou věrnost ústavě a dokonce vyhlásili otevřenou válku americké demokracii.

Demokraté, tvrdil Trump, se pokoušejí změnit politický nesouhlas mezi dvěma odvětvími americké vlády na trestný čin. Snažili se ho obvinit tím, že ho nepravdivě obvinili, že udělal to, co Obamův viceprezident, Joe Biden, sám na Ukrajině skutečně udělal.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Demokratická sněmovna se snažila obviňovat řádně zvoleného prezidenta Spojených států za prosazování ústavně založených privilegií, která byla na bipartisánské úrovni uplatňována správami obou politických stran v celé americké historii. To bylo holé zneužití pravomoci Demokraty. Zakladatelé národa se obávali tribalizace partyzánské politiky a Demokraté nyní oživují jejich nejhorší obavy. Jejich pokračování v této jejich obžalovací šarádě bude soudit historie. Jejich odkazem by byla transformace Sněmovny reprezentantů z váženého zákonodárného orgánu na Hvězdnou komoru pronásledování partyzánů.

Plný text dopisu (Aj): https://www.whitehouse.gov/wp-content/uploads/2019/12/Letter-from-President-Trump-final.pdf

Zdroj: 99

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.