Octomaník: Níže je video jak ohřátý ocet z plotny dokáže rozpustit chemtraily; situace ve Frísku (video) a na Slovensku (fotogalerie na vk.com). Doporučuji video pozorně shlédnout a ozkoušet postup osobně – zaznamenat na video nebo foto a zveřejnit úspěšnost pokusu ostatním.

Video detailne vykresľuje priebeh sprejovania v reálnom čase, rozpínanie chemickej čiary , pulzné vlny programu H.A.A.R.P. a samotné rychlé vysvetlenie, čo H.A.A.R.P. dokáže, umelé zatiahnutie oblohy týmito jedmi sypanými na naše hlavy , ďalej spôsob ako toto zverstvo vo svojej lokalite eliminovať , obsahuje aj doprovodné linky na videá ktoré dopodrobna opisujú zámer a spôsob tohoto zverstva , tieto linky doporučujem pozrieť každej osobe ,ktorá ešte nevie že takéto čosi na nás robia už dlhé roky.

Pozeraj sa hore

Video detailne vykresľuje priebeh sprejovania v reálnom čase, rozpínanie chemickej čiary , pulzné vlny programu H.A.A.R.P. a samotné rychlé vysvetlenie, čo H.A.A.R.P. dokáže, umelé zatiahnutie oblohy týmito jedmi sypanými na naše hlavy , ďalej spôsob ako toto zverstvo vo svojej lokalite eliminovať , obsahuje aj doprovodné linky na videá ktoré dopodrobna opisujú zámer a spôsob tohoto zverstva , tieto linky doporučujem pozrieť každej osobe ,ktorá ešte nevie že takéto čosi na nás robia už dlhé roky.Autor: Hardstyle 007https://www.youtube.com/watch?v=AWi0pwuqKOw&fbclid=IwAR3IwzVSDLwAWojNXGdooXdhR5rotPd5HjRXYlplekz4HUVJliwUjfMSzuo&app=desktop

Posted by Chemtrails Slovensko on Miðvikudagur, 6. mars 2019

Taký štandardny chemtrails deň nad Bratislavou
Fotogaleria Peter Socha
fotky Bratislava Slovensko

Chemtrails 17 februari 2019 Friesland (Frísko)

Zdroje: Chemtrails Slovensko FB, Peter Socha vk.com, vimeo.com
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.