Octomaník: Níže je video jak ohřátý ocet z plotny dokáže rozpustit chemtraily; situace ve Frísku (video) a na Slovensku (fotogalerie na vk.com). Doporučuji video pozorně shlédnout a ozkoušet postup osobně – zaznamenat na video nebo foto a zveřejnit úspěšnost pokusu ostatním.

Video detailne vykresľuje priebeh sprejovania v reálnom čase, rozpínanie chemickej čiary , pulzné vlny programu H.A.A.R.P. a samotné rychlé vysvetlenie, čo H.A.A.R.P. dokáže, umelé zatiahnutie oblohy týmito jedmi sypanými na naše hlavy , ďalej spôsob ako toto zverstvo vo svojej lokalite eliminovať , obsahuje aj doprovodné linky na videá ktoré dopodrobna opisujú zámer a spôsob tohoto zverstva , tieto linky doporučujem pozrieť každej osobe ,ktorá ešte nevie že takéto čosi na nás robia už dlhé roky.

Pozeraj sa hore

Video detailne vykresľuje priebeh sprejovania v reálnom čase, rozpínanie chemickej čiary , pulzné vlny programu H.A.A.R.P. a samotné rychlé vysvetlenie, čo H.A.A.R.P. dokáže, umelé zatiahnutie oblohy týmito jedmi sypanými na naše hlavy , ďalej spôsob ako toto zverstvo vo svojej lokalite eliminovať , obsahuje aj doprovodné linky na videá ktoré dopodrobna opisujú zámer a spôsob tohoto zverstva , tieto linky doporučujem pozrieť každej osobe ,ktorá ešte nevie že takéto čosi na nás robia už dlhé roky.Autor: Hardstyle 007https://www.youtube.com/watch?v=AWi0pwuqKOw&fbclid=IwAR3IwzVSDLwAWojNXGdooXdhR5rotPd5HjRXYlplekz4HUVJliwUjfMSzuo&app=desktop

Posted by Chemtrails Slovensko on Miðvikudagur, 6. mars 2019

Taký štandardny chemtrails deň nad Bratislavou
Fotogaleria Peter Socha
fotky Bratislava Slovensko

Chemtrails 17 februari 2019 Friesland (Frísko)

Zdroje: Chemtrails Slovensko FB, Peter Socha vk.com, vimeo.com
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.