…..kdo si ale z mých dat, která jsem se snažil předat lidem vzali ponaučení a začali dle toho jednat? Hovořil jsem s mnoha právníky v české republice, kteří se tehdy smáli, a tvrdili že je to blbost…..
17:54

 
Dnes je ale situace jiná. Povolání právníci z velmi kvalitních právních firem kroutí hlavou a nechápou jak mají zastavit zrůdnost a svévůli všech těchto údajných státem placených úředníků ne-li přímo vyděračů.
Varování pro ryze české firmy.
Vše začalo novým občanským zákoníkem, kdy sloučily obchodní a občanské právo do jednoho velkého nesmyslu, který dává prostor ke všemu a pro všechno. Nejdůležitější ovšem na tom bylo to, že korporace s.r.o. se tímto staly nechráněné a dostali se na úroveň fyzické osoby. To je samozřejmě dobře pro podvodné osoby, které se obohacují na úkor druhých. Je totiž možnost zabavit jakýkoliv soukromý majetek.
Co ovšem nastalo, a je to v plném proudu.
Došlo k událostem, kdy finanční úřady dostaly neomezené pravomoce k zabavování majetku firem a následně soukromého. Vše je dohodnuto ve spolupráci policie.
Pokud úředník finančního úřadu bude mít pouze podezření na nekalou činnost může odstavit okamžitě majetek firmy a žádat vysvětlení o podnikatelské činnosti. Podnikatel vysvětluje, dokládá a to se táhne rok. Nic není prokázáno ze strany FU a stále se jenom odvoláváte. Daňový poradce kroutí hlavou a nechápe, co se to vlastně děje. Musím ještě podotknout, že FU může jakýkoliv zákon překročit. Říká se tomu „ohnout“. Abych pokračoval FU stále nemůže prokázat vinu podnikatele a tak zákon překračuje. Zase se nedaří prokázat vina. Těšíte se na ukončení všech nesmyslných procesů a tady přichází policie, kdy obviní firmu z páchání trestné činnosti a zapečetí veškerý soukromý majetek, než se vše řádně vyšetří.
pomáhat a chránit? kde a koho?????
pomáhat a chránit
Aby si to pojistili ještě dokonaleji při předvolání pro podání vysvětlení vám dají pod pohrůžkou podepsat prohlášení, že nesmíte o celé záležitosti informovat média.
tm ještě dodává: pokud vím, poškozených firem každým dnem stále více. Začalo vše velkou firmou s internetovým obchodem na elektro, určitě si vzpomenete.
Nebyla to jenom zmíněná firma, ale nejhorší na celé situaci je ta, že za poslední dva měsíce těchto poškozených firem přibývá. Jedna nejmenovaná kancelář přijala přes 10 žádostí na zastupování ve stejné věci za poslední měsíc. Známý právník mi potvrdil následující.
Je to cílený boj nadnárodních korporací na likvidaci konkurence a zbavování majetku lidem. Před rokem 2010 zapsáno do zákonů EU. Tajných zákonů, ke kterým jsem se díky sezení u Vídně  dostal.
tm: Pamatujete ještě na moje slova, kdy jsem Vám tvrdil, že bude likvidace střední třídy a to důsledně do polední firmy????? Tak si buďte jisti, už to začalo!!!!
Ale buďte klidni, už tolik času zase nemají a určitě se jim to nepovede…..
A jak vždycky říkám. I současní hráči za FU a další činovníci se nebudou mít kde schovat…..
tm
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.