Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

 • Ke konci časů musejí lidem říci pravdu
  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

 • Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě
  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

„Odborník“ chtěl odhalovat údajné illuminátské weby a odhalil sám sebe. Gratuluji

Opět nastupuji do vlaku, abych se s Vámi pár stanic svezl. Je nutné uvést některé děje na pravou míru.

…..díky Vašim mejlíkům, které jste mi hromadně zasílali, jsem se dozvěděl o jednom telegramovém kanálu, a na Váš popud jsem si ho „na koštěti proletěl“. Je to tak do očí bijící a tak směšné, že jsem se dokonce musel autorovi zasmát a vysmát. Píše totiž sám o sobě….

***** **** ***** ****

V poslední době se na alternativě objevuje mnoho nových jmen, která mají zájem či úkol šířit „TU SPRÁVNOU OSVĚTU A ODHALOVAT PRAVDU“. Myslí tím tu jejich pravdu.

MSM pomalu nikdo nečte, protože šíří 1000% lež, dle jejich pohledu „PRAVDU“, která každému smrdí na 100 honů.

Tak, jak jsme kdysi odhalili některé „alternativy“, které také pomlouvaly tadesco, odhalíme i následující nový pomlouvačný web / telegram kanál, kde se dokonce i autor sám odhalil. Neumí myslet v kombinacích, ani dedukovat některé výroky, které zveřejnil. Osobně mi pisálek tohoto kanálu nestojí ani za zmínku a čtení jeho údajných odhalení, protože jsou infantilní a trapná. Ale vzhledem k tomu, že se snaží pomluvit veškerou českou alternativu a hlavně všechny rozeštvat proti sobě, musím se o něm zmínit.

Začalo to tím, že založil stránky, kde má dojít k údajnému odhalování. Úsměvné, úsměvné, úsměvné.

Začal opisováním a lepením zpráv z jiných telegramových kanálů. Říká si probuzený spící voják a tvrdí, že všechno ví, a proto musí odhalovat. Nic jiného než další brouk pytlík. No asi s velkým pytlem. Pytlem dezinformací.

Všechno začalo vašimi mejlíky a já se přesvědčil, jaký mají jeho čtenáři názor na tadesco.org a aluska.org. Po několika dnech to propuklo. Odhalil neuvěřitelné. Připomíná mi CEMPERA s jeho „skvělým webem MANIPULÁTOŘI“. Článek o CEMPROVI jsme napsali ZDE. Dnes se vedle „vynikajících“ manipulátorů řadí i nové manipulační telegramový kanál (lépe vyjádřeno dezinformační stoka) se jménem MARTIN CORNEL OFFICIAL (budu používat zkratku MCO). Ohromující, skutečně ohromující.

Všem jeho čtenářům chtěl vytřít zrak a začal prý odhalovat JEHO PRAVDU pomocí barvy webu. To už tu ale kdysi bylo. Začal s tím nějaký „odborník“ jménem MUDRLAND VENCA. Taky mu vadila barva slunce a modrého nebe. Pro něho strašné a příšerné barvy.

Telegramová stoka MCO začala bít na poplach a upozorňovala na barvy našeho webu – modrou a žlutou. Nebe se sluncem, ve spojení s horami, mají jednoduše poukázat (pro znalce) na spojitost s přírodou, s lidskou přirozeností a pomoc nezávislé alternativy v čemkoliv. Vesmír…..

Ne ne, podle něho jsme se odhalili a jsme prý ILLUMINÁTSKÝ WEB. Opět se směji.

Tímto se snažil stránky tadesco.org dehonestovat a ukazovat na nás jako na (jeho slovy) „podvodnou alternativu“, která prý „pomáhá illuminátům a DS“, a hned na to nás hodil do skupiny vedle projektu ALLATRA (známá také pod dalším jménem TVOŘIVÁ SPOLEČNOST / CREATIVE SOCIETY).

Vůbec tento odporník-primitiv, vedoucí dezinformační stoky MCO, nepochopil, že všechny naše čtenáře právě před projektem ALLATRA varujeme, a to roky. To stejné varování publikují i stránky aluska.org, které jako první na československém webu začaly na nebezpečnou skupinu AllatRa upozorňovat, a kdyby se nezačaly tématu AllatRa věnovat, nevěděl by ani amatér Cornel, že takový problém existuje. Je mnoho témat, která jsme my a nebo web aluška.org přinesli mezi lidi jako první, a málokdo si to uvědomuje. Váš rozhled by bez těchto dvou webů byl velmi omezený v mnoha tématech mezi „nebem a zemí“.

Opravdu jsem se velmi zasmál, když „odborník“ Cornel, který neumí použít ani vyhledávač k ověření té své blbosti, než ji někam uveřejní, začal web aluska.org, hlavní kritičku AllatRa spolku, označovat za jejich komplice. Trapněji se předvést ani nemohl. Ale má ve znaku sluníčko s vílou a nebíčko, takže je dle něho určitě špatná, a primitivnímu blbovi za klávesnicí to asi stačí. Jenomže aluška má to sluníčko ve znaku asi od roku 2008, jestli si dobře pamatuji. To si možná ještě nějaký Cornel tahal holuby z nosa, když tahal kačera po dvorečku.

Ale podle něj patříme k nim, máme totiž barvu modrou a žlutou, takže je jedno, komu jsme pomohli a co píšeme, vše je pro něho přece jasné…..

Vedoucí dezolát stoky MCO se snaží ze sebe dělat „odborníka v luštění symbolů“. Kopíruje zprávy z jiných telegramových kanálů, vlastní myšlenky a dedukce nemá a nad jakékoliv kopie píše svoji vynikající schopnost odhalování v podobě do očí bijící a neustále se do kola opakující výblitky.

Jen jako příklad uvádím toto:

12 Spolupráce /Plány nastaveny, Plány nastaveny/

9(18) Zlo 666 /Deep state, Vše připraveno/

8(17) Q operace /Vše připraveno, 7♥️/

9(18) Zlo 666 /Signál, 7♥️/

15 Plány nastaveny /Signál, Deep state/

Twitter:

11 Signál, Q operace, Vše připraveno

11 Signál / 7♥️, GLOBAL-ochrana 🌍/

Twitter: 22 GLOBAL -ochrana 🌍

9(18) Zlo 666 /11 Signál, 7♥️/

17 Q operace, 5 Vše připraveno

9(18) Zlo 666

8(17) Q operace /Spolupráce -Trojský kůň, Vše připraveno/

11 Signál /Spolupráce -Trojský kůň, Q operace/

Myslím si, že se ani on v těchto výpotcích, které mele pořád dokola, nevyzná. Tento šrot nesmyslů, údajných kódů a hesel, vypadající jak výpotek robota, se neustále opakuje do nekonečna. Je to pořád signál sem a signál tam (jestli on není příbuzný s ukrajinským premiérem Fialenkem, ten taky pořád jen vysílá signály).

To jediné co umí, je sečíst čas a datum dohromady a dle jeho názoru obrovský objev ODHALIT. Pozor, nikdo jiný než on to neumí!!!!!

Opravdu mě překvapuje, že někdo jako dezolát MCO má vůbec nějaké sledující, protože když jsem viděl ofocené titulky novinových článků pokreslené žlutou pastelkou s čísílky, jakoby to dělal prvňáček, nedivím se, že je alternativa spoustě lidem pro smích – no když to dělají takoví odporníci, tak se tomu nedivte. To, co někteří vytváří, nejde nazvat ani satirou s nejvyší nadsázkou.

Při procházení jeho stoky jsem zjistil, že zaútočil na veškerou alternativu a dokonce i na web ZEM A VEK od pana rostase. No tak to už bylo i pro mě moc. Právě po upozornění z vašich řad (milých čtenářů a čtenářek tadesca) jsem musel zareagovat. Když někoho hodně pomlouvají, vím, že jde správným směrem.

Tadesco.org se všemožnými útoky nepodařilo zlikvidovat (nepomohlo několik trestních oznámení, ani žaloba), tak se vydala skupina nohsledů, placených SOROSEM a jeho neziskovkami, zkusit odrovnat náš web novými pomluvami. Ale protože nic nemají, recyklují staré bludy, nebo se navážejí do barviček. Typické jednání ultralevičáků podle hesla: Když už nemáš rozumné argumenty, sveď to na barvu. Podobný postup uplatňují i proti Prezidentovi trumpovi. Jako přes kopírák.

A nyní se v rychlosti mrkneme na název MCO, tedy MARTIN CORNEL OFFICIAL, co nám o něm řekne gematrix.

Martin Cornel Official in Hebrew Gematria equals 562

Martin Cornel Official in English Gematria equals 1218

Martin Cornel Official in Simple Gematria equals 203

Copak z toho vyčteme?

Podle židovské gematrie vychází číslo 13. Ajajaj, no je to přímo číslo a web ILLUMINÁTŮ

Dále dle anglické gematrie je to číslo 1218, čti 12-18. Tak to je ovšem bomba 66-666. A zde je to jasné. Stránky píše sám ďábel, pokud neví, může být i do něho vtělený.

A dle jednoduché gematrie vychází číslo 5, což nám potvrzuje předchozích 5 šestek.

Ale to není ještě všechno.

Tento vynikající sorosův dezolát ani neví, že kdo si dá do nadpisu „OFF“ a k tomu jakýkoliv dodatek (OFF-icial), znamená to v číselné symbolice též 666 a vše tím potvrzuje. A to hned ve dvojité dualitě. Lépe to nemohl udělat. Z mé strany gratulace.

Co k tomu dodat? Dezolát se v žádném dekódování nevyzná a sám si zvolil tuhle geniální ILLUMINÁTSKOU kombinaci.

Ale POZOR, POZOR, POZOR, to není všechno. Pokud byste nevěděli, tak určitě dotyčný ani neví, že v knihách od Karla Maye byl právě CORNEL zrádcem, destruktivní bytostí žijící úskokem a podvodem, kterou právě představoval.

Martin Cornel ničemu nerozumí a není to žádný insider. Pouze si kopírováním práce jiných lidí nabalil pár diváků a čtenářů, a teď má pocit, jaký je machr a jak to všem natře, a jak teď zničí všechny lidi, kteří se snaží pomáhat lidstvu a ozdravit tuto společnost. Notabene mě tedy zaráží, že si ještě dovoluje poštvávat lidi proti ženě, tím myslím Alui, která ho vůbec nezná, nic mu neudělala a jak veřejně ohlásila, byla právě kvůli podobným pomluvám pronásledována a napadena. Martin Cornel se tímto tahem otevřeně přihlásil na stranu těchto zločinců a schizofreniků, je jejich komplic.

Pokud to někdo z vás ještě nečetl, jeden ze schizofreniků, který ji napadl, teď za to sedí ve vězení. Naposledy dokonce dezolát Cornel uveřejnil pomlouvačný článek schizofreničky, která se sice sebevraždou chtěla teleportovat do středozemě, byla měsíce v blázinci, má rozežraný mozek z psychofarmak, bere drogy, je úchylná a prohlašuje o sobě že je vtělený temný anděl. Tomu skutečně uvěří jenom někdo, kdo má v dutině lebeční pouze vzduch. A tím Cornel je, poněvadž by se rozhodně s nějakou maniodepresivní satanistickou schizofreničkou nespolčoval, jak sám přiznal. ODKAZ

Tento dezolát CORNEL mi hodně připomíná PEPÍKA INSIDERA (rozumějte PETERA INSIDERA ze Slovenska), který se také hodně chvástal, machroval a pomlouval, dokud jsme neodhalili, že je to jenom jakýsi hydrocefalus z paneláku, že z Austrálie vůbec nevysílal (ani nevěděl jaký je tam čas, když se ho na to moderátor kontrolně zeptal) a dneska po něm ani pes neštěkne. Protože na pomlouvání a obtěžování jiných lidí se kariéra prostě udělat nedá. Domněle se sice kydá na jiné lidi, ale ten, kdo se itom sám nejvíc zašpiní, je dotyčný kydač hnoje a tato špína už se s ním táhne pořád. Na to, abyste udělali „kariéru“, prostě musíte něco konstruktivního umět.

 

A protože jsem Vám před několika týdny slíbil ještě nějaký ten článek, z vlaku nevystupuji několik zastávek a napíšeme o dalším konkrétním problému, kterým se snaží ovládnout masy.

Napsal tm

p.s. Jedno důležité upozornění

Někteří čtenáři mně napsali maily, že prý vystupuji na jiných webech. Tak na jiných webech nepíšu, nemám a nikdy jsem ani neměl profil na sociálních sítích. Dále se ke mně dostala zpráva, že dokonce přes maily zvu někoho na setkání pod různými jmény a vše s podpisem Tomáš Marný. Pravidelní čtenáři ví, že takto se nikdy nepodepisuji. Je to opět znovu pokus o nějaké pošpinění mého jména a možná nějakého čtenáře identifikovat jako nebezpečnou osobu. Nevím, co kdo tím sleduje. Mám jenom jednu e-mailovou aresu a ta je uvedna v kontaktech. Zprávy z jiných adres s mým jménem jsou podvrh.

Tímto bych chtěl jednou pro vždy konstatovat, že na jiné weby než na tento v ČR nepíši a ani nikoho nezvu na setkání. Určitě víte proč. Ani to není nyní možné, protože se nacházím několik tisíc kilometrů od EU daleko. 你明白吗 ????

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
23 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře