Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to
  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

 • Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje
  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

 • PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin
  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

 • Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky
  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

Věděli jste, že každý člověk se může vyléčit sám?

Již roky se věnuji terapeutické práci v oblasti psychiky i fyzického těla. Během své praxe mi došlo, že naše choroby si vytváříme sami pouze tím, jak se stavíme ke svému životu. To znamená, jak myslíme, jaké pocity u nás převládají a jak reagujeme na okolní svět.

Zároveň mi nedávalo logiku, jak je možné, že lidé, kteří si ničí své zdraví například kouřením, alkoholem, stresem a dalšími faktory, činí za své zdraví zodpovědnými lékaře a jiné lidi. Vždyť je do nebe volající, že by si každý měl chtít své zdraví uchovávat v co nejlepším stavu a sám na tom pracovat.

Neděje se tak stovky a možná tisíce let. Proč? Protože má někdo zájem, aby lidé chřadli, marodili a umírali. Vše je spojeno s obrovským byznysem, ale o tom si můžeme něco říct někdy příště. Dnes vám chci naopak dát informace, jak se dá pracovat s vlastním zdravím bez větších nákladů, pouze díky vlastní mysli a srdci.

Všimli jste si, že pokud dlouho prožíváte nějakou dobrou či špatnou situaci, usilovně na ni myslíte a dáváte jí pozornost, brzy se to promítne do vašich pocitů a dlouhodobých emocí? Předpokládám, že ano. Následně se situace stane ještě více osobnější a vy jste v ní až po uši. Je jedno, zda jde o to, že jste se zamilovali nebo vám zkrachovala firma, protože výsledek vašeho myšlení je stále stejný. Myšlenky vytvoří emoce a pokud jsou emoce pozitivní, pak dochází k regeneraci vašeho organismu, ale v opačném případě si můžete přivodit nějakou nemoc či smrt.

Dlouho jsem zkoumal tento jev, studoval jsem mnoho knih a dokonce absolvoval i státní zkoušku z psychologie, abych pochopil, jak tyto systémy fungují. Největším přínosem mi nakonec byla práce s jednotlivými klienty v rámci terapií a konzultací. Chtěl jsem jim pomoct, ale vždy nám byla překážkou jejich urputnost, s kterou se soustřeďovali na svůj problém, protože při sebevětší snaze jim pomoci, se jejich stav nelepšil. Dokonce někteří využívali různé alternativní možnosti jako užívání CBD a jiných skvělých věcí. Nakonec však většinou opět uvízli ve svých negativních myšlenkách a pocitech.

Proto jsem hledal způsob, jak jim pomoct, bez jakýchkoliv berliček, se doslova vyhrabat přes jejich urputnost z osidel depresí, náladových propadů, pocitů bezmoci či beznaděje. A skutečně jsem se k jisté možnosti dostal.

Možná jste slyšeli pojem kvantování nebo kvantovka či vědomá tvorba vlastní reality. Musím se přiznat, že po nalezení tohoto způsobu ovlivňování vlastního života jsem se stal velkým nadšencem právě zmíněné možnosti a přijal ji jako svůj nový životní styl. Zároveň jsem byl v té době jeden ze tří propagátorů a lektorů na území „Československa“.

Setkával jsem se s jistou formou skepse, převážně od lidí, kteří se věnovali fyzice či kvantové fyzice, neboť pro tuto činnost užívám termíny, které nebyly „vědou“ schváleny. Vždy, když jsme se však pustili do konfrontace, musel ten či onen „kvantový odborník“ přiznat, že kvantová fyzika je v tomto okamžiku především teoretická záležitost a v praktickém životě nemá (spíše neměla) mnoho zastánců.

Ale půjdete-li zpět v čase na přelom 19. a 20. století, zjistíte, že jistý Max Plank kvantové teorii vdechl život a my, kteří sice nejsme políbení diplomem absolventů tohoto oboru jej můžeme využívat alespoň v praxi. Přečtěte si nějaké postřehy a moudra od Alberta Einsteina a též zjistíte, že tyto „nadpřirozené“ síly znali i takovíto lidé. A představte si, ono to funguje!

A jak tedy využít tyto mechanismy v praxi? Pokud se chcete o kvantování, kvantovce či kvantovém pojetí světa z pohledu obyčejného člověka, dozvědět více, pak navštivte můj YouTube kanál „Jiří Lexa a Kvantová cesta“, kde naleznete mnohé odpovědi na to, co zde již bylo řečeno.

Každý se tedy můžeme vyléčit sám a nepotřebujeme k tomu nikoho. Samozřejmě, že dokud jsme na určité úrovni myšlení a přitahujeme si choroby, úrazy či jiné tělesné problémy, bez lékařů se asi neobejdeme, ale změnou životního stylu a přijetím nových podvědomých vzorců, nových technik se svojí myslí a vlastním podvědomým se můžeme posunout zcela do jiné roviny.

Technika kvantování nám následně může pomoct doslova pilovat detaily v našem životě. A co k tomu potřebujete? V první řadě jasný cíl, jasnou mysl, otevřené srdce a pár informací. Všechno jsem poměrně detailně shrnul v online kurzu Kvantový posun, který je k nahlédnutí na mém webu kvantovacesta.cz .

Každý člověk se tudíž může rozhodnout, zda zůstane otrokem svých myšlenek nebo převezme kontrolu nad svojí myslí, což je možná zpočátku nepohodlné, ale věřte mi, že se to nad míru vyplatí.

Zajímavé je, že pokud přijmeme tuto alternativu, brzy začneme pociťovat zlepšení téměř ve všech oblastech našeho života, protože uvolníme tlak, který mnoho z nás dává do svého života. A právě onen tlak je vždy kontraproduktivní.

Nevzdávejte se proto vlastní možnosti řídit si svůj život po všech stránkách a předem zahoďte jakékoliv myšlenky, že jste pouhou hříčkou přírody s nemožností jakékoliv vlastní kreativity. Naopak, vy jste vysoce kreativní, jen je v sobě nutné tuto schopnost probudit a stále podporovat.

Napsal Mgr. Jiří Lexa

kvantovacesta.cz

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře