…..jak jsem včera konstatoval, jednalo se pravděpodobně o naprostý fake (chcete-li false flag, útok pod falešnou vlajkou). Někteří ho sežrali i s navijákem. Je nutné si položit otázku: Proč se uskutečnil????

00:54

Přestavte si, že máte „NĚCO“, může to být věc, článek, obrázek či cokoliv jiného a potřebujete ho během několika minut zveřejnit pokud možno po celém světě. Pokud nebudete vlastnit veškerá média na planetě zemi, je to absolutně nemožné. Co Vám tedy zbývá?

„NĚCO“, co potřebujete dát světu během chvilky na vědomí, někde dopředu zveřejníte a v souvislosti k této věci provedete ohromující událost, kterou budou vysílat všechny stanice. A dopředu zveřejní samozřejmě „NĚCO“ co jste potřebovali dát ve známost. Proto pravděpodobně žádní mrtví, ranění, pouze velký teátr.

Zabývají se tím nejen alternativní média po celém světě, Německu, Francii, Anglii, USA, ale i na českých webech je možné navštívit AERONET, kde se můžete podívat na video, které je blokováno nyní všude. Mají také pádný důvod, jsou tam až příliš okaté děje „fejků“ lehce k rozpoznání.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Víme tedy, že „NĚCO“ se nyní nazývá MANIFEST a má název Velká výměna (The Great Replacement). Jak jsem psal, MANIFEST nevypracoval Brenton Tarrant z dělnické rodiny z Austrálie, který se stal údajně masovým vrahem, ale byly to (asi) tajné služby. Určitě Brenton Tarrant něčeho takového nebyl schopen. Nemá na to.

Prostudoval jsem si zběžně celý spis a mohu říci, že i odborníci nejen na symboliku, ale také na souvislosti a kombinace, si na tom vylámou zuby. Je to až příliš náročné a hned v několika směrech.

Vzkaz je jednoduchý. Nebudeme dnes hledat žádné složitosti, ani symboliku, sám název je naprosto trefný. 

JE TO VZKAZ VŠEM POLITIKŮM EVROPY A HLAVNĚ NĚMECKA, CO JE NYNÍ ČEKÁ. ….. od tajných služeb

Já k tomu jenom skromně dodám, můžeme se těšit na velkou rošádu a velký tobogán. A právě 15.03.2019, jak také sliboval Q-Anon, to vše začalo. Bylo odstartováno.

Ale klidně to berte jako satiru a zábavný článek na dlouhé chvíle. No, asi jsem dnes hodně pil, i když nepiji. Vlastně pil, jóó tři litry vody…..

A proč se něco takového odehrává? Vysvětlení si můžete poslechnout zde:

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.