…..09.10. byl opět velmi zajímavý den. Byl jsem na cestách a poznatky, které jsem posbíral, bych Vám nyní rád sdělil…..

00:54

Ráno při výjezdu z domu bylo nádherně modré nebe. Zhodnotil bych denní situaci na nebi následujícími obrázky. Přejmenoval bych je ráno, před polednem a odpoledne. Protože večer byla zase nádherně modrá obloha. Přijel jsem domů kolem 22:00 a to už nebe bylo opět „vymetené“

Snímky z chemtrailů bylo zbytečné fotit, těch jsme poslední dny nasbírali od čtenářů hodně. Na dálnici jsem pozoroval, že padají velká dlouhá vlákna, která měla na konci většinou velké chuchvalce. Všiml jsem si jakse krásně lepila na auta a nešla z nich dolů.

I já měl chycená, lépe řečeno přilepená, vlákna na autě. Večer jsem musel jít do myčky.

Když jsem zastavil u známého ve dvoře, všiml jsem si velkých „pavučin“ s chuchvalci na zemi.

Vlákna na kterých byly chuchvalce z neznámé látky se vlekly několik desítek metrů. Podívejte se, jak se zachytily mezi zahradním domkem a stožárem…..

Na jednom autě ve dvoře jsem vyfotil další prapodivné útvary, které byly doslova nalepeny na karosérii. Posuďte sami

 

Jedno vlákno mně zasáhlo v obličeji a na rameni. Hned jsem ho odstranil, místo zčervenalo a dosti svědilo. Ihned jsem na něj  rozprášil koloidní stříbro a vlákno ubrouskem smyl. Asi po hodině, kdy jsem zasažené místo  sem tam našplíchal, přestalo svědit a začervenání zmizelo.

Níže uvedené snímky ukazují že MADAMME MERKELOVÁ moc dobře ví o zločinech páchaných na lidecha  a s tím spojené redukci obyvatel na planetě Zemi. Posuďte sami:

 

I když se na snímcích směje, tak pevně věřím, že ve velice krátké době jí smích přejde a za zločiny, které napáchala na svém vlastním obyvatelstvu TĚŽCE ZAPLATÍ!!!!!

Pravděpodobně z těchto vláken, která se rozpadají a dostávají se postupně do vzduchu jako nanočástice, vznikají morgelony.

Prosíme všechny, kteří včera podobné padající vlákna z nebe zažili, napište nám do diskuze Vaše postřehy. Děkujeme

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.