…..naposledy upozorňuji na mazání všech komentářů, pokud nebudou věcné výstižné a K TÉMATU. Slovní napadání kohokoliv, bude nenávratně okamžitě smazáno bez dalšího. O co se dnes jedná? Opět pikantní záležitost….

17:54

U které se trolík sám usvědčil. Velice pikantní. Jak tedy všechno začalo. Před nějakou dobou jsem dostal do komentů příspěvek, který nechal admin na mé odsouhlasení. Hned po přečtení jsem INTUITIVNĚ vytušil, že se jedná o trola. V komentáři jsem mu na konci napsal že je asi trolík. Možná si na něj pamatujete. Po nějaké době, pravděpodobně tam byl nějaký nevhodný koment někdo z administrátorů vymazal nejen jeho nový, ale i starý příspěvek. Tak to u nás chodí a bude dál praktikováno. Je zde 5 lidí, kteří mají do adminu na komentáře přístup.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Už jsem se celou záležitostí nezabýval až do předevčírejška, kdy jsem dostal od jmenovaného trolíka následující nabídku. Nevěděl jsem, že je to on. Je to kopie z mejlíku:

Fotografie, možná nejdůležitější kterou jste kdy měli

 

Von:
Petr Miška <mammut—@email.cz>
Zde je přiložená fotografie:

 

No tak jsem od milého Petra dal jeho nabídku do okénka zcela dolů, které jsem včera večer psal. Vyhověl jsem jeho přání, abych nechal čtenáře hádat. Netušil jsem skutečně, že odezva bude až taková brutální a všechno otočí proti mně. Prvně Vám něco lidé nabídnou a pak si musíte (no nemusím, většinou je hned mažu), přečíst výhružky, ale u tohoto milého trolíka jsem se dost dobře pobavil. Usvědčil se totiž sám. Neví co kde píše. Ale já mu zase skočil na špek. No někdy to tak bývá, když se člověk opět neřídí intuicí.

[wp_ad_camp_2]

Dnes po zveřejnění  marného okénka jsem dostal od milého Petra další mejlík. Ten už zase tak milý nebyl, ale dobře jsem se pobavil a zasmál nad lidskou blbostí…..

Jste dobrý podvodník

Petr Miška <mammut—@email.cz>
Perfektní zkoušku udělal sám na sebe. Blahopřeji Vám, jste geniální. Nevíte co děláte.

[wp_ad_camp_2]

Sám se milý trolík prozradil a vše napsal sám o sobě. Nikdy mně totiž žádné videa ani filmy nenabízel a ani bych je nechtěl. (když jsou tak extrémně vzácná) Dostal jsem pouze tyhle dva mejlíky z této adresy. Asi neví, že si vyhledáváme sami na netu po celém světě články a videa a to v pěti řečech. Takže o veřejně známé fotografie od nikoho nestojíme.
Jestli si milý trolík myslel, že všechna data dáváme na web, tak je na největším omylu. Nabídka tuctové fotografie, které kolují na twiterech a k tomu ještě cizí a nikoliv jeho, jsem viděl už před jeho zasláním, ale na web nedával. O tom že Trump se vymanil z područí deepstatu jsme psali několikráte a symboliku z časových důvodů nyní nedělám. Fotografie o tom hovoří, že jedná už nikoliv za deepstate, protože tam není PEČEŤ….. Pane trolíku, to vidí i slepec a člověk, který umí myslet. Nemusí znát ani symboliku. ( mimo jiné fotku jsem dostal také od úplně někoho jiného, byl jste v pořadí druhý)…..
A jestli si myslíte že máte data dřív než kdokoliv jiný, tak to bylo asi takové plácnutí do vody břichem při skoku ze sta metrů. Asi jste nikdy neviděl u nás na webu Kardinála Judase, který jsme dávali 15 let před tím než se staly.  Všechny se staly až na tu poslední, která se díky kontruktivní síle vesmíru nestala. A mnohá jiná data, která se vyplnila třeba až za 10 let. No tak to teda jako sorry…..

[wp_ad_camp_2]

 

 

Doporučení:

No myslím si že tím vzácným videem jste právě vy. Páničkové, kteří Vás platí za trolink, asi platí špatně protože odvádíte v trolování také špatnou práci. A k tomu  selhává Vaše paměť a nepamatujete si co jste komu psal. Děkuji že nám uděláte skvělou reklamu, když stovky lidí uvidí co jsme zač. My Vás zase ujišťujeme, že zde zase desetitisíce lidí uvidí, co jste vy zač. Škoda že jste neuvedl Vaše webové stránky, mohli jsme Vám tímto udělat také reklamu. Naoplátku.

A nyní něco ze symboliky. Vaše jméno v adrese mejlíku MAMMUT je velice trefné. Jdete na všechno silou a nikoliv mozkem. Pamatujte, že myšlenka je silnější než atomová bomba. Ale asi to není Vaše silná stránka, že ano. Protože udělat tolik chyb ve dvou dnech a dvou mejlících je skutečně úchvatné a dechberoucí.

Děkuji že jste četl naše stránky ale odedneška Vám je zablokujeme. Skutečně o takové čtenáře nemáme vůbec zájem a jestli jste nepochopil podstatu vebu tadesco, tak Vám ji tiše sdělím.

JSME TU PROTO, ABYCHOM SI NAVZÁJEM  POMÁHALI.

Narozdíl od Vás trollů, kteří vnášejí mezi lidi nesváry, zlobu, nenávist, závist, vyhrožování, osočování a destrukci…..

Napsal tm

p.s. Přesto Vám přeji vše nejlepší a s Láskou a úsměvem tm…..

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.