Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

 • Česká vakcinologická společnost i MZ doporučují očkování proti covidu. K textu doporučení se však nikdo nehlásí
  Česká vakcinologická společnost i MZ doporučují očkování proti covidu. K textu doporučení se však nikdo nehlásí

  Česká vakcinologická společnost i MZ doporučují očkování proti covidu. K textu doporučení se však nikdo nehlásí

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

 • Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to
  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

Opět se potvrzují „konspirační teorie popíračů korony.“ Očkování proti virusu je nebezpečné. Spirála smrti…

Toto žiadni „covidioti“ nenárokujú, ale dokazujú to štatistické údaje. Ako ukazujú nižšie uvedené štatistiky, v domovoch dôchodcov sa úmrtnosť dramaticky znásobila v týždňoch po začiatku očkovania.

Tento reportér informuje o časopise „Our Central Europe“ s odkazom na čísla Inštitútu Roberta Kocha *. Ďalej sa uvádza v časopise: „Zdá sa, že to na politikov a„ expertov “za to málo zapôsobí. Títo ľudia tvrdia, že to nemá nič spoločné s očkovaním – všetko je to iba náhoda. Je dosť možné, že čoskoro sa bude tvrdiť, že všetci zomreli na Coronu, pretože tam bolo príliš málo očkovania. Príslovie „Kto verí, bude požehnaný“ tu nachádza svoje praktické potvrdenie. Nie vždy, ale čoraz častejšie.

Porovnanie úmrtí Corona v nemeckých opatrovateľských domoch vo vekovej skupine nad 80 rokov pred (modrou) a po (červenej) vakcinácii.

Tu uvedené štatistické údaje sú prirodzene neúplné. Prípady zverejnené našimi redaktormi napríklad už 24. januára 2021, tj. 3 týždne po začiatku očkovania, tu nie sú zahrnuté: „Smrť očkovania náhle „ Obete korony “- Po 25% očkovaných zomrelo v domove dôchodcov “ .

* Databáza: Čísla sú pôvodné údaje z RKI a boli zhromaždené prostredníctvom rozhrania API známym Janom-Peterom Wöbkingom. Hovoril s ním po telefóne a momentálne je v kontakte s profesorom Hockertzom a prof. Bhakdim. Zber dát je aktualizovaný denne. Je to iba vrchol ľadovca.

Zdroj 1
Zdroj 2
[wp_ad_camp_2]

 

Taliansko: Po očkovaní vakcínou AstraZeneca zomreli traja zamestnanci štátu – agentúra EMA nevidí dôvod na prijatie opatrení

V súčasnosti sú v Taliansku celkovo tri podozrivé úmrtia súvisiace s AstraZenecou – všetky zo Sicílie. EMA stále nevidí žiadne nebezpečenstvo pri použití vakcíny proti korone, pretože prínos v súčasnosti prevažuje nad rizikami

V Taliansku sa v súčasnosti vyšetrujú tri úmrtia súvisiace s vakcínou AstraZeneca. Príčiny smrti sú srdcový infarkt a trombóza – všetky sa udiali v priebehu 24 hodín až 12 dní po očkovaní vakcínou AstraZeneca.

Vojak zomrel v priebehu 24 hodín po očkovaní

Stefano Paternò, poddôstojník vojenského námorníctva z talianskeho Corleone, zomrel v jeho rodinnom dome na zástavu srdca 9. marca. Deň predtým dostal tento 43-ročný vojak prvé očkovanie vakcínou AstraZeneca vo vojenskej nemocnici v Auguste. Vojak zanechal po sebe manželku Caterinu Arenu a dve deti vo veku 11 a 14 rokov, informuje talianska „La Sicilia“.

Prokurátora talianskeho mesta Syrakúzy začala vyšetrovanie smrti.

 

„Z prvej obhliadky mŕtveho tela vyplýva, že vojak zomrel na zástavu srdca“, povedala prokurátorka Sabrina Gambinová. Nepredpokladá žiadnu kauzálnu súvislosť medzi vakcínou a smrťou Paternòa. „Musíme si počkať na výsledok pitvy, aby sme získali presnejší obraz“, uviedla Gambinová.

Manželka zosnulého žiada úplné informácie o príčine smrti svojho manžela. „Chceme spravodlivosť, chceme poznať pravdu a pochopiť, či príčinou smrti môjho manžela bola vakcína“, uviedla Caterina Arena pre „La Sicilia“.

„Môj manžel“, dodáva žena, „dostal vakcínu v pondelok ráno a popoludní sa vrátil domov a bol v poriadku. Okolo 19:30 hod. pocítil triašku, bolo mu zima a mal teplotu, mal horúčku 39 stupňov“, opisuje situáciu jeho manželka. „Vzal si tabletku tachipirinu a horúčka klesla.“

(Poznámka: Tento liek obsahuje paracetamol, pochádza z Talianska a často sa používa na liečbu bolesti a horúčky.)

Potom sa vojak cítil lepšie a okolo 23. hodine šli spať.

„V noci ma však zobudilo jeho stonanie. Triasol sa v posteli a ťažko dýchal“, pokračovala Arena. Mala obavy a znepokojená privolala sanitku.„Záchranári sa ho snažili oživiť, robili mu aj masáž srdca, ale všetko to bolo márne.“ Podľa popisu jeho manželky „nemohli nič urobiť a lekári nedokázali pochopiť, čo spôsobilo jeho stav“.

Kolegovia jej manžela mali tiež vysoké horúčky po očkovaní proti korone. „Môj manžel bol štátnym zamestnancom, ktorý sa nemohol dočkať svojej služby. Tešil sa na misie na námorných lodiach“, povedala talianskym novinám.

Podľa právnikov jeho manželky „keďže smrť jednoznačne súvisí s podaním vakcíny, musí sa v záujme spoločenstva overiť hypotéza o množstve chybných injekčných liekoviek alebo neuváženýchopatreniach alebo o akejkoľvek inej možnej príčine“.

Podľa údajov „La Sicilia“ prokurátora v Syrakúzach už nariadila konfiškáciu injekčných liekoviek s vakcínou. Okrem toho overuje stanovisko lekárov a sestier, ktorí boli zodpovední za podanie vakcíny.

 „Je nevyhnutné, aby orgány vyšetrili, čo sa stalo“, povedal Dario Seminara, jeden z právnikov pani Areny. „Nie je možné poprieť vzťah s podaním vakcíny“, pokračoval Seminara. „Ale samozrejme musíme preskúmať, či sa v minulosti nevyskytli nejaké choroby alebo alergické reakcie.“ Je potrebné skontrolovať aj stav zásob liekoviek vo vojenskej nemocnici.

 

Námorný dôstojník a policajt zomreli na krvácanie do mozgu a infarkt     

Podľa vyšetrovania prokuratúry sú na Sicílii ďalšie dva prípady. Policajný dôstojník Davide Villa (50) zomrel 7. marca, iba 12 dní po očkovaní vakcínou AstraZeneca. Podľa jeho rodiny sa od dňa očkovania cítil zle.

V nemocnici mu lekári diagnostikovali venóznu trombózu, ktorá potom viedla ku krvácaniu do mozgu. Aj v tomto prípade prebieha vyšetrovanie, aby sa zistilo, či existuje súvislosť s vakcínou.

Štátna prokuratúra v meste Trapani vyšetruje tretie úmrtie zo Sicílie. Námorný dôstojník Giuseppe Maniscalco (54) zomrel 48 hodín po očkovaní na infarkt. Pitva vylúčila kauzálnu súvislosť s vakcínou AstraZeneca, prokurátori však nariadili ďalšie histologické vyšetrenia.

 

[wp_ad_camp_2]

 

EMA: prínos prevažuje nad rizikami

Po správach o troch úmrtiach, ktoré sú podľa počiatočných vyšetrení spojené s trombózou a krvnými zrazeninami, vydala Talianska agentúra pre lieky (AIFA) preventívne celonárodný zákaz používania šarže ABV2856, ktorá sa distribuuje vo všetkých regiónoch.

Európska agentúra pre lieky (EMA) však vo svojom vyhlásení z 11. marca napísala, že v súčasnosti „nič nenasvedčuje tomu, že by očkovanie spôsobilo tieto stavy, ktoré nie sú uvedené ako vedľajšie účinky tejto vakcíny.“

Stanovisko bezpečnostného výboru EMA (PRAC) je, že „prínos vakcíny naďalej prevažuje nad rizikami a vakcína sa môže naďalej podávať, zatiaľ čo vyšetrovanie prípadov tromboembolických príhod pokračuje.“

Výbor pre hodnotenie rizík liekov (PRAC) Európskej liekovej agentúry už skúma prípady „tromboembolických príhod a iných ochorení súvisiacich s krvnými zrazeninami, nahlásené po očkovaní vakcínou COVID-19 Vaccine AstraZeneca.“

EMA zistila, že počet tromboembolických príhod u očkovaných ľudí nie je vyšší ako u bežnej populácie. K 10. marcu 2021 bolo agentúre pre lieky nahlásených 30 prípadov tromboembolických príhod u takmer 5 miliónov ľudí zaočkovaných vakcínou COVID-19 Vaccine AstraZeneca v Európskom hospodárskom priestore.

Zdroj: hlavnespravy.sk

Vložil carsten

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
16 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře