…..včera jsem se vrátil v odpoledních hodinách s přáteli z Rakouska. Bylo to kolem 16:45, kdy jsme přijeli do Brna k obchodnímu domu IKEA, který se nachází těsně pod dálnicí na Prahu….

16:27

[wp_ad_camp_2]

Než jsme se rouzloučili, slyšeli jsme najednou kvílení turbín a asi ve výšce 100-150 metrů nad zemí přeletělo velké dopravní letadlo Boeing. Typ jsem nepoznal. Zajímavé bylo, že nemělo vytažené podvozky na přistání. Po přeletu, ve kterém zůstalo letadlo ve jmenované výšce začalo za Brnem stoupat opět do výšky. Normální to nebylo

Protože jsme netušili nic dobrého, ihned jsme nasedli do svých aut a odjeli. Zapomněl jsem si ale vypnout venkovní větrání ve voze. Špatná intuice se potvrdila…..

Po chvilce mně začali štípat dosti oči a hlavně mně rozbolely plíce. Nevím jak se daří přátelům dnes, ale já jsem ztrávil den doma v posteli a pitím horkého čaje a různými procedurami plicními a jinými. Nyní je mi už mnohem lépe, ale ráno to byla síla. Bolest na plících ale mírně zůstává. Dlouho dnes dýchám himalájskou sůl smíchanou s káliovou solí. Vždy asi po hodině 54 nádechů a výdechů.

Měl jsem už dnes býti na cestě do Německa a Švýcarska, ale všechno jsem odřekl. Zdraví je mi milejší, než cokoliv jiného…..

Byl někdo včera také svědkem tohoto dění v Brně či v jiném městě????

Cestou před Brnem, na dálnici z Mikulova, jsme viděli zapadat slunce. Bylo krvavě červené a tak obrovské, jako kdyby to byla kulisa. Ještě nikdy jsem tak obrovský kotouč slunce neviděl…..

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.