Pravda se vynořuje po celém světě, ale zdá se, že slepí jsou ti, co řídí Českou vládu a vydávají zdravotní nařízení, která ničí národ.

Dobrý den, pane ministře Prymulo,

jsem občanem USA, a pokud se divíte proč Vám píši zrovna já, tak vězte, že dokonce i Washington DC se mě bojí kvůli mým minulým politickým, ekonomickým a právním bitvám, které jsem proti nim vyhrál. Jsem bývalým strategickým plánovačem Republikánského národního výboru ve Washingtonu DC. To, aby Clinton v roce 1994 přišel o Sněmovnu i Senát, jsem navrhl já a realizoval tento plán jako svoji občanskou povinnost vůči Americe. Do dnešního dne jsme spolu nevedli žádnou komunikaci. Tento e-mail však můžete považovat za mé první a také jediné veřejné varování.

Přestože Adam Vojtěch již není českým ministrem zdravotnictví, bude mu doručeno předvolání k výslechu před americkým obvodním soudem, stejně tak jako již mnou připravené výslechové otázky. Tyto bude nucen zodpovědět, nebo bude čelit trestně právním důsledkům v případě jejich nezodpovězení.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jeho vlastní činy proti němu shromáždily spoustu důkazních faktů, nemluvě o způsobených ekonomických škodách jak na české ekonomice, tak i na občanech a obyvatelích ČR. Výslechové otázky jsou připraveny předem a uloženy pod přísahou u mých právních zástupců a soudního zpravodaje, aby vytvořili jejich přepis a soudem nařídili jeho svědeckou výpověď před soudcem a porotou ve Washingtonu DC, a to buď v roli svědka, nebo v roli obžalovaného, či v obou rolích zároveň.

V současné době i pro Vás připravujeme výslechové otázky, a to ze zcela stejného důvodu jako je tomu u Vašeho předchůdce. Tyto výslechové otázky mohou zahrnovat i některé Vaše zástupce, takže nebudete moci předstírat, že pokyny vydal někdo Vám podřízený, či jiná osoba třeba na úrovni péče o veřejnou hygienu, a ne Vy sám osobně.

Z velmi důvěryhodného zdroje jsme obdrželi informaci, že některé hygienické stanice používající PCR testy (mimochodem velmi nespolehlivé testy, a proč tomu tak je, je vysvětleno níže) evidují například denní přírůstek 120 „nových případů“, ale někdo z vládních institucí jim nařídil deklarovat například 850 nových případů, a to z toho důvodu, aby se zcela účelově nafoukla data o počtu pozitivně testovaných. Myslím, že překlad z angličtiny do češtiny a naopak, u slova PODVOD, je pro většinu lidí dostatečně jasný, tak aby pochopili úmyslné falšování statistik, které podle našich informací probíhá podle stejného scénáře v zásadě v celosvětovém měřítku.

Celý dopis ve formátu PDF můžete stahovat ZDE. Jde o dost zajímavý dopis. 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.