Událost 11. září proměnila svobodnou Ameriku v policejní stát a učninila z ní válečného paliče 21. století. Zahynula toho dne reputace Ameriky, zahynula její ústava, zahynulo mezinárodní právo a v trosky, a to ať už částečně či zcela, se proměnilo sedm zemí.

[wp_ad_camp_2]

 

V průběhu minulých let jsem psal o nálezech a zjištěních vědců, inženýrů a architektů, která napovídala, že oficiální příběh 11. září je falešný. A věřil jsem tomu ze dvou důvodů. Prvním bylo to, že jako někdejší student inženýrství jsem měl pojem o tom, jak padá k zemi budova asymetricky poškozená, a jak padá k zemi budova po výbuchu. A důvodem druhým bylo to, že jsem se po jedno čtvrtstoletí pohyboval uvnitř politických dějů ve Washingtonu a věděl jsem tedy, co by následovalo – a to okamžitě – po tak ponižující porážce jediné světové supervelmoci, a navíc uštědřené jí pouhou hrstkou muslimských teroristů. Bylo mi naprosto jasné, že kdyby tomu tak opravdu bylo, vystoupily by Bílý dům, Kongres a média s urgentními žádostmi o neprodlené vyšetření všech aspektů tohoto neuvěřitelného selhání Amerického národního bezpečnostního výboru, armády, bezpečnostnch služeb atd.

[wp_ad_camp_2]

 

Ale co se nestalo. Namísto uvedeného odmítal po celý jeden rok Bílý dům žádosti postižených rodin o vyšetření případu a ani nikdy později forenzní šetření události z 11. září nenařídil. A namísto toho obdaroval zemi tzv. zprávou komise 11. září, která nebyla ničím jiným, než jen opakováním oficiálního příběhu. Žádná hlava se neskutálela po podlaze, nikoho z žádného místa nevyhodili a nikomu se nikdy nic nevyčítalo.
Neučinit nikoho zodpovědným za tak monstrózní fiasko a za tak pokořující porážku je  naprosto neuvěřitelné, pokud ovšem máte za to, že oficiální příběh je pravdivý.
Vybral a přeložil Lubomír Man
Zdroj: 1
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.