Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 14.01.2019

Nyní, když padli satanističtí chazarští kabalisté na vysoké úrovni, jsou na řadě poskoci dalšího stupně, jako je soudkyně Nejvyššího soudu Ruth Bader Ginsburgová, šéf Světové banky Jim Yong Kim a Serena Rothschildová (vdova po Jacobu Rothschildovi), protože válka za osvobození lidstva pokračuje.

Ginsburgová „zmizela a může být i mrtvá, nebo stále v nemocnici v New Yorku, chyběla dva týdny u ústních argumentací na Nejvyšším soudě, a možná bude chybět i celý měsíc leden bez důkazu o životě, což vytváří podmínky americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi pro jmenování jiného soudce,“ říkají zdroje Pentagonu.

Jim Yong Kim, jmenovaný Clintonem, byl nucen odstoupit z funkce prezidenta Světové banky kvůli korupci, říkají zdroje rodiny Draka. Vyšetřovatelé se zaměřují zejména na Haiti a Kimovu účast v souvislosti s korupcí Clintona v kauze s uměle vyvolaným zemětřesením na Haiti v roce 2010, tvrdí zdroje CIA.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Serena Rothschildová byla vdova (nebo manželka) vysoce postaveného sionisty barona Jacoba Rothschilda a matka Nathaniela Rothschilda. Jediné, co víme, je to, že zemřela po „krátké nemoci.“ „Ohlásili jsme, že Jacob Rothschild je již mrtev, ale zdá se, že se někdo snaží vytvářet iluzi, že je stále naživu, aby zabránil jeho progresivnímu synovi Nathanielovi převzít britskou větev této stále mocné rodiny.

V každém případě vojenské tribunály ve Spojených státech probíhají v pořádku a v příštích dnech a týdnech bude odstraněna řada významných makléřů a finančníků, jak říkají zdroje Pentagonu. Mezi těmi, kdo brzy padnou, bude šéfka Mezinárodního měnového fondu Christine Lagardeová a výše postavení finančníci z firmy KKR (Kohlberg – Kravis – Roberts) Henry Kravis a George Roberts, říkají zdroje. Dále budou následovat japonský předseda vlády Shinzo Abe, francouzský prezident Emmanuel Macron, britská premiérka Theresa May a masový vrah izraelský premiér Benjamin Netanjahu, uvedly dále zdroje Pentagonu.

Firma KKR a její zaměstnanec generál zrádce David Petraeus jsou obviněni v probíhajících amerických vojenských tribunálech za jejich roli při vytváření a vyzbrojování tzv. Islámského státu Daesh (nechceme urážet bohyni tím, že jej nazveme ISIS), říkají zdroje. Tiskové oddělení společnosti KKR neodpovědělo na dotaz týkající se této záležitosti po tom, co byl uveřejněn tento report.

Francouzské vojenské zdroje zase prohlásily, že Emmanuel Macron bude brzy odstraněn vojenskou vládou, která pozatýká kabalisty, kteří ukradli francouzskou demokracii za posledních 11 let. Poté obnoví skutečnou demokracii ve Francouzské republike. Vive la France!

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

K zatčení premiéra Shinzo Abeho dojde až po nějaké době, ale přípravné práce byly zahájeny poté, co francouzská policie obvinila Tsunekazu Takeda, prezidenta japonského olympijského výboru z úplatkářství.

Může se to zdát jako francouzská odplata za zatčení a špatné zacházení s bývalým šéfem Nissanu Carlosem Ghosnem, ale ve hře je toho více. Podle zdrojů z japonského pravicového křídla je Takeda členem japonské císařské rodiny a podílel se na tom, že Japonsko získalo pořádání olympijských her v roce 2020 jako odměnu za to, že se podílelo na tsunami proti Fukushimě 11. března 2011 a na této masové vraždě. Abe, jeho kabinet a klan Iwasaki Mitsubishi budou odstraněni v důsledku jejich spoluviny na této masové vraždě, říkají zdroje.

Theresa Mayová bude odstraněna za pokus o sabotáž Brexitu a předání kontroly britské zpravodajské služby gangsterským rodinám, které řídí EU, podle zdrojů MI6. Následující dopis poslal bývalý šéf britské zpravodajské služby poslancům, aby je varoval na zradu Mayové.

 

 

Navíc vláda Spojených států zveřejnila, že již neuznává EU za legitimní vládu a snížila diplomatický status velvyslance. (Pozn.př. Nyní jsou zástupci EU vedeni jen jako reprezentanti mezinárodní organizace.)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Šéfka MMF Christine Lagardeová je také v hledáčku USA, protože její pokračující snaha o zavedení kryptoměny zvláštního práva čerpání MMF (Alternative Drawing Rights – SDR) je alternativou vůči americkému dolaru, říkají zdroje CIA. Místo toho velvyslanec rodiny Draka říká, že MMF bude zlikvidovaný. Lagardeová předtím prosila Čínu o možnost přesunout MMF do Asie a byla odmítnuta, uvedl zdroj.

Mezinárodní měnový fond nutí chudé země, aby ožebračily své vlastní lidi a přenechaly zdroje společnostem řízeným chazarskou mafií.

V každém případě se zdá, že síť se utahuje a bankéři znovu začali padat z budov. (Pozn. př. Tato situace zde už jednou byla, kdy během jednoho roku „spáchalo sebevraždu“ snad 20 vysoce postavených manažerů bank. Nejde o nic jiného, než o zbavování se nepohodlných svědků.)

Britská tajná služba tvrdí, že bankéři jsou zabíjeni, aby se zakryli důkazy vedoucí k k vysoce postaveným Chazarům a také vyinkasovali peníze z pojistky.

Síť se také utahuje okolo zločineckého státu Izrael a satana uctívajícího kriminálníka, předsedy vlády Benjamina Netanyahua, říkají zdroje Pentagonu. V této souvisloti jde o velkého kahuna, 9/11. Trumpova řeč 8. ledna trvala přesně 9 minut a 11 sekund. Je to předehra pro Trumpovo vyhlášení celonárodního stavu nouze a zveřejnění všech spisů ohledně 11. září 2001, tvrdí zdroje.

Navíc globální bojkot Izraele se zintenzivňuje „jak banka HSBC odstoupila od obchodu s izraelským obchodníkem se zbraněmi, Elbit Systems, a Airbnb zakazuje adresy na Západním břehu a Brazílie nemusí přesunout své velvyslanectví do Jeruzaléma,“ říkají zdroje.

Netanjahuovýmu otrokovi, neokonu Johu Boltonovi minulý týden“přistřihl křídla“ turecký prezident Erdogan a vrchní americký generál Dunford, když se pokusil zastavit odchod americké armády ze Sýrie.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Bývalý americký generální prokurátor Jeff Sessions, generál James Mattis a generál John Kelly vedou vojenské tribunály se zpravodajskou podporou bývalého ředitele NSA, admirála Mika Rogerse, a bývalého šéfa tajné služby Ministerstva Obrany Mika Flynna, kteří se v současné době zabývají výše zmíněnou KKR a Petraeus.

Poté, co americká vláda je již čtvrtý týden mimo provoz a neví se, kdy to skončí, může celý svět vidět, že dny Korporace USA jsou sečteny. Dmitrij Rogozin, šéf Ruské kosmické agentury Roscosmos zrušil plánovanou únorovou návštěvu NASA, protože probíhá „druhá americká občanská válka.“ Je zde také skutečnost, že finanční zdroje do NASA byly odpojeny, což je nepochybně další faktor pro zrušení návštěvy.

Zastavení činnosti federální vlády znamená stále víc vězeňských stráží a řídících letového provozu bez výplaty, oznamují pracovní neschopnost a až 44 milionů Američanů vyčerpá potravinové poukázky, v USA začne chaos!

Zatímco někteří zbývající blázni stále věří, že zastavení činnosti americké vlády souvisí s financováním zdi na hranici (která už ale má zajištěné finance), chtěli bychom jim připomenout, že Spojené státy mají celkový obchodní deficit ve výši přes 11 bilionů dolarů, vládní deficit 22 bilionů dolarů a nesplacené závazky ve výši 210 bilionů dolarů, oproti HDP ve výši 19 bilionů dolarů. Takže pokud vyděláváte 19 000 dolarů ročně a máte dluhy ve výši 243 000 dolarů, chtěli byste vyhlásit bankrot nebo po zbytek vašeho života zůstat chudým otrokem?

Společnost Bílého Draka a její spojenci nabízejí alternativu k nekonečnému dluhovému otroctví. Náš návrh je okamžitě odstranit jednorázově všechny dluhy veřejného a soukromého sektoru. Potom bychom redistribuovali majetek ukradený od lidí podvodnými soukromými centrálními bankami. Odhadujeme, že by to znamenalo jednorázovou platbu ve výši 400 000 dolarů pro každého muže, ženu a dítě v USA.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Co se týče zbytku světa, jakmile Západ znárodní své centrální banky a odstraní kriminální prvek z bankovního systému, bylo by možné uskutečnit kampaň v řádu několika bilionů dolarů, která by ukončila chudobu a zastavila ničení životního prostředí. To by mohlo být provedeno bez dluhu nebo daní, pokud by byla zavedena správná struktura spravedlivého řízení.

Čínský projekt Nové hedvábné stezky (One Belt One Road), který je 60 krát větší než Marshallův plán, je příkladem projektu, který musí začít i na Západě. Když se starodávná elita setká 22. února v Davosu v míru, uvidíme, jestli nabídnou něco, co se přiblíží plánu SBD, která utratí bilióny dolarů ročně, aby pomohla zachránit planetu. Pokud tomu tak nebude, pak je čas odstranit jejich kontrolu nad finančním systémem. Lidstvo potřebuje být svobodné k vytváření ideální budoucnosti na této planetě.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.