Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 15.10.2018

Světové události se rychle dostávají do pohybu hlavním krokem proti domu Saudů a možným pokusem o převrat proti ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi tento víkend, říkají zdroje Pentagonu, CIA a FSB.

Vražda (nebo zinscenovaná vražda jako psychologická operace) novináře Jamal Khashoggiho z Washington Post je součástí kroku na odstranění sionisticko-satanské rodiny Saudů z kontroly Saudské Arábie a ropy Středního východu, podle zdrojů Pentagonu a CIA. Operace je také zaměřena na získání finančních prostředků na udržení zbankrotovaných Spojených států nad vodou, říkají zdroje CIA.

Takto shrnula situaci CIA:

„Americká finanční správa drží saudskoarabské petrodolary v hodnotě 3 až 5 bilionů, které se hromadí od sedmdesátých let, kdy se začal tento podfuk (přibližně ve stejnou dobu, kdy Nixon zrušil zlatý standard). Tyto bilióny byly zabaveny a nebudou vráceny. Totéž platí pro tisíce tun zlata uložených ve švýcarských bankách Credit Suisse a UBS, které vlastnila Saudská Arábie (přesněji rodina Saudů). Také bylo zabaveno. Pro chazarskou rodinu Saudů to je konečná finanční hra.

Není také náhoda, že se incident s novinářem Khashoggiem stal právě v době, kdy byl ředitel turecké pobočky CIA v Turecku „pastor“ Andrew Brunson propuštěn z tureckého vězení. Dlouhodobějším scénářem bude, že Turecko obnoví kontrolu svých bývalých držav v Saudské Arábii a v zemích Perského zálivu, zatímco Izrael se stane židovskou autonomní zónou pod ochranou Turecka, uvedly zdroje.

V přípravném kroku může být „saudský klaunský princ Mohammad bin Salman odklizen, protože Saudská Arábie čelí západním sankcím a bojkotům v přípravě na útok na Izrael, až budou dokumenty o 11. září odtajněny,“ dodávají zdroje Pentagonu.

Budeme o tom dále diskutovat níže, ale než tento týdenní report měl být zveřejněn, dostali jsme naléhavé sdělení od zdrojů FSB o pokusu o státní převrat proti prezident Vladimíru Putinovi právě uplynulý víkend. Podle zdrojů, velký krok proti autonomní oblasti Ukrajiny Donbasu „Rothschildovými silami“ by vedl k „obrovskému sporu uvnitř ruského generálního štábu s ministrem obrany Sergejem Shojgu podporující bývalého šéfa FSB a tajemníka Bezpečnostní rady Ruska Nikolaj Patruševa jako nového ruského vůdce,“ říkají zdroje. Putin však byl evakuován z Moskvy za podpory „třech vlasteneckých generálů,“ a převrat byl odvrácen za pomoci ruských speciálních sil, říkají zdroje.

Tato předběžná zpráva může být spojena s následující zprávou od zdrojů CIA, která tvrdí, že „někteří světoví vůdci byli povoláni do Ruska na setkání s Putinem, ale nikdo z USA nepřijel. Nebylo jim umožněno žádné zastoupení. Co plánuje Putin s ostatními světovými vůdci?“

Oznámený pokus o převrat se shoduje s náhlým nárůstem boje na východní Ukrajině, jak uvádí několik regionálních zpráv.

Ruské zdroje říkají, že přistání 5000 vojáků podél hranice východní Ukrajiny a Ruska bylo odraženo. Boj na Ukrajině byl součástí pokusu provést útok NATO na Rusko, aby odvrátil ruskou pozornost od pokusu o státní převrat. Kontaktovali jsme zdroje Společnosti Bílého Draka v FSB pro další ověření, ale do uveřejnění tohoto reportu jsme žádné neobdrželi. V případě potřeby vydáme aktualizaci.

V každém případě se Rothschildové možná pokusili svrhnout Putina v důsledku hrozné situace, které čelí jejich otrocká kolonie Izrael. Satana uctívající premiér Benjamin Netanyahu je pod útokem na několika frontách. Jeho manželka Sára čelí trestnímu stíhání za podvody. Benjamin Netanjahu byl vyslýchán policií již dvanáctkrát v souvislosti s různými vyšetřovanými podvody a očekává se, že bude brzy zatčen, říkají zdroje z Mossadu.

Další zpráva se týká americké velvyslankyně při OSN, Nikki Haleyová, která odstoupila kvůli obviněním z korupce, ohledně případů Benjamina a Sáry Netanjahuových,“ říkají zdroje CIA. „Zdá se, že bude brzy obžalována z korupce kvůli zpronevěře 20 milionů dolarů, které byly určeny na pomoc palestinskému lidu. Je známo, že U.S. Aid (Americká organizace pro mezinárodní rozvoj) je přední organizace CIA,“ říkají.

Zdroje Pentagonu shrnuly situaci následovně: „Čistky začínají izraelskou přisluhovačkou Nikki Haleyovou, která je vyhozena z OSN, a jejíž vyhazov měl přijít mnohem dříve, zatímco jí upřednostňovaná náhradnice, globalistická poběhlice, Dina Powellová, je za mítnuta.“

Ruské jednotky používající v Sýrii zbraně pro elektronický boj, také ukončily všechny aktivity izraelských leteckých sil, jak uvádí na Mossad napojené webové stránky Debka.

Může to mít něco společného s rozmístěním celé americké flotily stíhaček F-35 po celém světě. odkaz

Také to může být důvod, proč byl zřejmě naplánovaný pokus o státní převrat v Rusku jako poslední snaha zachránit satanskou vládu Izraele. Avšak poslední snaha sionistů / satanistů rozpoutat 3. světovou válku nebude mít úspěch, říkají ruské, americké a čínské vojenské zdroje.

Když se vrátíme k situace okolo Saudů, tak z našich zdrojů ze CIA víme, že Mohamed bin Salmán byl instalován díky izraelským speciálním silám. Existuje ale velmi silné podezření, že byl zabit v dubnu, kdy byla v jeho paláci hlášena střelba. Minulý týden například Bloomberg News zveřejnili to, o čem tvrdili, že je exkluzivní rozhovor s ním, ale osoba ukázaná jako Mohamed bin Salmán nese malou podobnost s osobou, která byla na veřejnosti viděna před dubnem. Odkaz

 

Poznamenáváme také, že možná zavražděný novinář Jamal Khashoggi byl synovcem nebo bratrancem, v závislosti na zdroji (možná oba, vzhledem k saudským příbuzenským vztahům) prodejce zbraní z Íránu. Adnan Khashoggi tomuto spisovateli jednou poslal medovou past (nutno uznat, že byla to ta nejkrásnější medová past, kterou kdy někdo poslal). Zatímco jsem se vyhýbal medu a tedy pasti, dala mi knihu ve francouzštině od Khashoggiho, která tvrdila, že Židé skutečně pocházejí z Egypta. Jinými slovy, zdálo se, že se mě snaží varovat, že nebyli nikým jiným, než Hyksósové uctívají Seta (Satan, Ba’al, Moloch). Japonské zdroje také informovaly USA minulý týden, že jejich výzkum ukázal, že lidé, kteří se nazývají Židé, byli rozděleni do dvou frakcí – jedna uctívající Satana a druhá uctívající Jahveho (boha).

To nás přivádí zpět k reportu v minulém týdnuod různých zdrojů víme, že Hillary Clintonová a další členové elit USA provádějí hrůzné satanské oběti a rituály. Připomeňme si, že Baalův oblouk byl vyobrazen ve Washingtonu D.C., protože boj o dosazení soudce Nejvyššího soudu Bretta Kavanaugha, dosáhl svého vrcholu.

„Jonathan Cahn, autor knihy The Paradigm (Paradigma, vzor), poukázal na to, že Baal byl bůh moci, plodnosti a dětské oběti,“ podle této webové stránky a mnoha dalších zdrojů. Odkaz

Stejný Baalův oblouk byl vystaven před různými shromážděními „globalistů„, včetně World Government Summit (Summit Světové vlády) ve Spojených arabských emirátech v roce 2017.

Může být jen náhoda, ale minulý týden, když Světová banka a Mezinárodní měnový fond uspořádali každoroční summit na indonéském Bali, byl ostrov zasažen zemětřesením.

Zdroj CIA to komentoval takto: „V mém světě neexistují žádné náhody.“

I kdyby zemětřesení bylo jen náhodou, jako blesk, který zasáhl Vatikán při zvolení papeže Františka, není pochyb o tom, že dobří lidé vyhrají.

Naše zdroje Pentagonu se chtějí podělit s našimi čtenáři o dva snímky Melania Trumpové s následujícím vysvětlením: „Může být sice Rudý říjen, ale Melania nosí v Keni a Egyptě bílé klobouky. V Keni měla na sobě bílou tropickou helmu, která varuje Čínu před koloniálními ambicemi v Africe a bílý klobouk pánského střihu (zvaný fedora) před pyramidou, který deklaruje válku Kabale.“

Jako obvykle, máme hodně informací, které ještě nemůžeme publikovat, abychom ochránili naše operace, ale jsme si jisti, že zlo je systematicky demontováno z této planety.

překlad tereza. zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.