Vážení a milí, přejeme vám všem radostné přípravy na velké svátky, které končí nárůst vlády temnoty.

V našem obchůdku ( https://paprsky.com ) : adventní sleva 10 % až do adventu 20. 12. 2020 včetně. Jak vidno, do okénka se napíše „advent“, pak „použít kupón“, a sleva je v košíku. Proletářská média útočí na „popírače“ a „odpůrce koronaviru“. Z příspěvků vyplývá, že jsou špatní. Jak nazvat opak, tedy „slušné lidi“? Zastánci a přívrženci koronaviru?

K označení „proletářský“ mne dovedl Ottův slovník naučný z r. 1903. Říká: „(…) značí proletář člověka práci nevalně vyhledávajícího, nemajetného, žijícího ze dne na den neb dokonce na útraty jiných.“ Převážná většina politických aparátčíků se řadí dle definice Ottova slovníku k proletářům. Médiím se říkávalo „čtvrtá moc“. Když chybují nebo se mýlí tři tradiční moci – zákonodárná, výkonná a soudní, je posláním čtvrté moci chyby a mýlky odhalit.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Čtvrtá moc byla protiváhou. Ale už není. Jedinou protiváhou je „pátá moc“, která vděčí za svoji existenci internetu, navzdory úsilí velkých platforem cenzurovat všechno, co neodpovídá proletářské linii. Není to nový úkaz. J. F. Kennedy chtěl učinit přítrž temným mocenským centrům, ovládajícím politické dění mechanismy organizovaného zločinu. Kennedy zaplatil životem. O půl století později přichází na scénu Donald Trump a pokračuje v tom, co se Kennedymu nezdařilo (provázen nenávistným rykem propagandy). V okamžiku, kdy už by se vlastně nedalo nic než publikovat zprávy o budoucím soudním řízení ohledně ilegálních činností administrace minulé vlády… přichází jako na zavolanou čínská pandemie.

Když před více než sty lety uchvátili předchůdci strůjců dnešní pandemie nadvládu nad lékařstvím, uvolnila se cesta k lukrativní genocidě. Lékařská péče je v USA už několik let na třetím místě žebříčku nejčastějších příčin úmrtí. Dr. Joel Wallach udává, že stávající lékařský systém usmrtí celosvětově 15 miliónů lidí ročně. Očkování chvatně produkovanými séry, která mají poprvé v dějinách aktivně měnit lidský genetický kód, aniž kdo tuší, jaké důsledky může takový zásah mít, má být nejvýnosnější obchod v historii.

Dr. rer. nat. Stefan Lanka napsal nový – jako vždy skvělý – článek s názvem Virologové se dopouštějí vědeckého podvodu (https://paprsky.list-manage.com) . Pokud chcete porozumět tématice hlouběji, začtěte se do sdělení jednoho z předních světových virologů.

Mnozí z vás vědí, že na počítači Bidenova syna se našly mimo jiné dokumenty odhalující ilegální obchody s Čínou a dalšími státy. Stručně řečeno: za spropitné ve výši miliónů dolarů Biden upevňuje moc Číny a globalismu. Kdysi by se velezrada dostala na titulní stránky novin. Dnes ne. Když to publikoval jeden z nejstarších deníků USA, New York Post, byl okamžitě blokován internetovou cenzurou. Čerstvý průzkum mezi voliči ukazuje, že 45 % voličů, kteří hlasovali pro Bidena, o této aféře ještě nikdy nic neslyšelo. A 17 % z nich udalo, že kdyby o tom slyšeli, volili by jinak.

Určitě máte v paměti, jak před volbami začala média klást otázku: co když Trump prohraje a nebude chtít opustit Bílý dům? Volební výsledky byly totiž jasné – bez ohledu na skutečný poměr hlasů bylo vše připraveno pro vítězství Bidena. Přes španělské a německé servery se operovalo s hlasy voličů dle potřeby. To vše je předmětem probíhajících soudních jednání. Podvody doložené stovkami nebo tisíci svědků a dokumentů. Další čekají ve frontě, protože močál korupce a nelidskosti nelze vysušit naráz. Jen kousek po kousku… A je to obrovský močál!

 

[wp_ad_camp_2]

 

A tak, zatímco Donald Trump se zbavuje válečných štváčů v Pentagonu i jinde, Biden se jimi obklopuje a těší se na budoucí válečná dobrodružství. Proletářské magazíny prezentují Trumpa jako agresivního neurvalce, Bidena jako neškodného pohádkového dědečka. Důkazy největšího spiknutí moderních dějin jsou jednoznačné a nezvratné, byť média o nich mlčí. Jak to dopadne? To, co se obrací proti životu, dříve či později troskotá. Potřebuje ke své existenci přesně to, co ničí.

Propaganda se stará o přísun životní energie velkého množství lehkověrných – to propůjčuje otrokářům sílu. Lež sama žádnou sílu nemá – její substancí je pravda, vhodně zdeformovaná; sílu čerpá z duší, které lži uvěřily. Globalističtí proletáři potřebují rozkol. Rozděl a panuj. Proto štvou levé proti pravým, černé proti bílým, křesťany proti muslimům… Konfliktem se živí! Nezapomínejme, že globalistický boj je boj o duši a ducha. Jeho cílem je podrobit si život. Náš život je „volební lístek“. Volíme život v lásce a pravdě? Nebo volíme zdánlivé bezpečí zlaté klícky s přídělem krmiva?

To je naše volba, a tak přesně to dopadne.

Přejme si. Víme, že v době vánoční se přání často plní.

Těšíme se na shledanou v prosinci. Vaše PAPRSKY

Copyright © 2020 Jiří Fiala – nakladatelství PAPRSKY

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.